2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Allah razı olsun canım senden. RAbbim seni de hayırlısıyla kurtarsın sağlıcakla yavrunu kucağına aldırırsın inşallah. :dua:
Bizimde dualarımız seninle canım :KK200::KK74:

Hazırlıklara son hız devam ediyormuşsun canım bu sayede zaman belki biraz daha hızlı geçer. Rabbim yardımcın olsun kolaylıklar versin.Kendini çok yormadan yavaş yavaş yap bol bol da dinlen canım malum doğumdan sonra dinlenmek zor oluyor. Şimdiden enerji depola :KK36:
Çok teşekkür ederim canım allah razı olsun
Sen nasılsın arkadaşim

Hep aklimda duamdasinis rabbim isteyen tüm kullarına hayırlısı ile nasip etsin inşallah
Doğuma girerken de edeceğim
ALLLAH RAZI OLSUN canım isimlerimizi tek tek yazalım doğumdan önce oku :) benim münevvverrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ya delirecek gibi oluyorum bazen insanlarn laflarına sözlerine en yakının bile can acıtıyor şaşırmak diye bir şeyim kalmadı

ALLLAH RAZI OLSUN canım isimlerimizi tek tek yazalım doğumdan önce oku :) benim münevvverrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ya delirecek gibi oluyorum bazen insanlarn laflarına sözlerine en yakının bile can acıtıyor şaşırmak diye bir şeyim kalmadı
Canım insanlar düşünmeden konuşuyor karşıda ki üzülür mü ağlar mı demiyor. Kulaklarımızı kapatmayı öğrenmek lazım ama bu da bizim hassas noktamız olduğu için pek mümkün olmuyor

Canım keşke etrafımızı duymamayı becerebilsek ama bu zor oluyor. Hele ki bir de damarımıza basılıyorsa. En yakının bile lafı diyorsun ya zaten en yakınından geliyor en acıtan sözler. Zaten dışardaki insanlar senin canını yakamaz umursamazsın ama yakından duyduğun herşeyi umursarsın. Rabbim yardımcımız olsun. İnşallah hayırlı yollardan derdimiz sıkıntımız ne varsa hepsini yok etsin.:dua:

Doğum tarihi belli olsun bir gün önce isimlerinizi alacağım inşallah aaynaa aaynaa münevver :)
cennetkokulumm cennetkokulumm Dr 5-6 Aralık'ta gittimizde sanırım kesin tarihi söyler sezeryan için

Hadi hayırlısı bakalım canım Rabbim kolayca kurtarsın sağlıcakla yavruna kavuşmayı nasip etsin.:dua:

bazen susmak sabretmek Allah im ..
herseyde oyle sabredince bazen karsimdakinin kalbini kirmiyim diye diyorumki Rabbim sevap yazar belki diye karsimdaki kotu diye kotu olmuyorum kizimada hep bunu nasihat ediyorum. bazen en yakinimdaki canimi acitinca inanki bisey dememek icin dilimi isiriyorum dilimi bare ben tututyum diye.ben genel olarak konustum su an ..
tahmin ediyorumkide sana bebek yuzunden laf eder akil alir gibi degil bu sanki senin elinde ya.. Allah im
canim ya Allah biliyo diyeceksin sende sabret canim Allah inisAllah sabrinin karsiligini verir sana..

Amin hepimizin.
sen nasil oldun iyimisin .
bak sogan suyunu cok icme o da rahmi inceltiyo kas yapiyim derken goz cikarma eger incelik sorunun varsa
Yok yok içmiyorum bıraktım geçen ay kistim geçmiş çok şükür nar felan da yiyorum hayırlısı bakalım sen ne yaptın nasıl gidiyor

Yok yok içmiyorum bıraktım geçen ay kistim geçmiş çok şükür nar felan da yiyorum hayırlısı bakalım sen ne yaptın nasıl gidiyor
nar rahmi kalinlastirir :)
haberin olsun canim :KK66: dikkat et yani..
ayni ne olsun Sukur Allah ima..
yeni biseye basladim bakalim ise yararmi bilmem Rabbim vesile kilsin inisAllah

Hayırlı cumalar Allahım hepimizin dualarını kabul etsin.
limoncicegi41 limoncicegi41 abla merhaba nasılsın nerelerdesin?
Canım benim iyiyim buralardayım. Sen nasılsın?korunmayı bıraktın mı? Her şey yolunda mı? . aaynaa aaynaa Şu sıralar pek vakit bulamıyırum ama ara ara girip yazdıklarınızı okuyorum :) takipteyim yanii

Canım benim iyiyim buralardayım. Sen nasılsın?korunmayı bıraktın mı? Her şey yolunda mı? . aaynaa aaynaa Şu sıralar pek vakit bulamıyırum ama ara ara girip yazdıklarınızı okuyorum :) takipteyim yanii
İyiyim abla çok şükür bıraktım cevat beye gittikten sonra içim çok rahatladı oluruna bıraktım doktor bu ay çatlama iğnesi yaptı ne kaybedicez yapalım dedi yaptırdım olmazsa öbür aya hayırlısıysa sonra eşim askere gidicek 1 ay ara vercez

nar rahmi kalinlastirir :)
haberin olsun canim :KK66: dikkat et yani..
ayni ne olsun Sukur Allah ima..
yeni biseye basladim bakalim ise yararmi bilmem Rabbim vesile kilsin inisAllah
Artık herşeyin bir zamanı olduğuna okadar inanıyorum ki burada da görüyoruz ne zorluklardan sonra hamile kalanlar var bir de çevremiz de hiç düşünmeyip kalanlar var demekki Rabbim zamanını öyle uygun görüyor Allahım tatmayan herkese annelik duygusunu tattırsın ben de artık takmıyorum kafama doktor çok küçüksün daha dedi haklı da

bakalım canım yeni ay için çalışmalara başlayacağız diyorum ama tayin meselemizin sıkıntısı eşimin de psikoloji gitti borç borç adam senin gibi panik atak olacağım diye korkar oldu kafamızın da dinlenmesi lazım bu ay da öylesine olacak gibi ama samsuna gidince inşallah tüp bebek düşünüyoruz artık canım

bakalım canım yeni ay için çalışmalara başlayacağız diyorum ama tayin meselemizin sıkıntısı eşimin de psikoloji gitti borç borç adam senin gibi panik atak olacağım diye korkar oldu kafamızın da dinlenmesi lazım bu ay da öylesine olacak gibi ama samsuna gidince inşallah tüp bebek düşünüyoruz artık canım
Canım ne zaman belli olacak tayin işiniz. Borç hepimiz için var hele ki tüp bebek döneminde daha bir fazlalaşıyor. Biz hala ödemek için uğraşıyoruz. Allah sağlık versin bu günlerde geçer inşallah

X