2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

inşallah hepimiz veririz canım ben durumu biraz düzelttiğimde kaplıcalara falan gitmek istiyyorum aslında
valla hacamat ta iyi diyolar ben cesaret edemiyorum zaten kimsede yokki esimde kizar kendini kestiryosun diye inanaki Hepsi Vesile gercekten Rabbim yaptiklarimizi vesile kilsin . bende biara 2 sene olmuştur belki yaki yapistir mistim ama hic ara vermeden yakmistim belimi:)

oh masAllah tatli hazirliklar Rabbim tum isteyenlere yasatsin.
ya senin hamileleigin ne cabuk gecti ya valla hemen pesine kaldin ya tup bebegin ondanmi ne masAllah
Darısı sana ve diğer kızlara olsun sağlıkla inşallah
Banada zaman çabuk geçti canım yaa

Çok faydası var diyorlar cnm kaplıcaların bende bu ay macun kullanıyorum ovulasyon testi yapıyorum hergün bakalım neler olacak
evet öyle bir arkadaşım hamile kaldı iltihap falan kesin vardır ama işte duşta yıkaırken bile ısınmıyor tam vücut bakalım şu tayin meselemizin sonuçlanmasını bekl,yorz ilk aklımda kaplıcalara gitmek var

Evet canım değiştirdim. İnşallah nasip olur bize de. Zaman çok çabuk geçiyor biliyorum ama şu ilk aylar pek geçmiyor sanki o_O
ALLAH hayırlarla sağlıcakla bebişlerini kucağuna alıp hayırlarla sağlıcakla büyütmek nasip etsn kuzum dualarını bizlere de unutma lütfen

ALLAH hayırlarla sağlıcakla bebişlerini kucağuna alıp hayırlarla sağlıcakla büyütmek nasip etsn kuzum dualarını bizlere de unutma lütfen
Her zaman duamda canım rabbim uğraşıp didinen isteyen dileyen herkesin tez zamanda yüzünü güldürsün hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah. Asla hamile kaldım diye duamı unutmam :KK200:

inşallah hepimiz veririz canım ben durumu biraz düzelttiğimde kaplıcalara falan gitmek istiyyorum aslında

Çok faydası var diyorlar cnm kaplıcaların bende bu ay macun kullanıyorum ovulasyon testi yapıyorum hergün bakalım neler olacak

Kaplıcaları kesinlikle tavsiye ederi kızlar özellikle iltihap ve enfeksiyonu olanlara birebir. Benim bir tanıdığım gitti ve arkasında baya iltihap söktü ve hamile kaldı. Doktorlar doğal yollarla olmaz demişlerdi. Rahim filmi çekilmişti enfeksiyon var dendi tüpler tıkalı dendi. Artık ne sebep oldu bilinmez ama kaplıcaların etkisi büyük bence.

Hep aklimda duamdasinis rabbim isteyen tüm kullarına hayırlısı ile nasip etsin inşallah
Doğuma girerken de edeceğim

Allah razı olsun canım senden. RAbbim seni de hayırlısıyla kurtarsın sağlıcakla yavrunu kucağına aldırırsın inşallah. :dua:
Bizimde dualarımız seninle canım :KK200::KK74:

Hazırlıklara son hız devam ediyormuşsun canım bu sayede zaman belki biraz daha hızlı geçer. Rabbim yardımcın olsun kolaylıklar versin.Kendini çok yormadan yavaş yavaş yap bol bol da dinlen canım malum doğumdan sonra dinlenmek zor oluyor. Şimdiden enerji depola :KK36:

X