2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Kızlar akşam aşrı gibi galan kanamam oldu hastaneye gittim. Şükür bebekler iyi dediler kalp atışlarını da duydum. Çok korktum şimdi istirahatteyim. Allah bir daha yaşanmaz inşallah. Bu mübarek gecede rabbim sizlere de hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin tez zamanda inşallah

Kızlar akşam aşrı gibi galan kanamam oldu hastaneye gittim. Şükür bebekler iyi dediler kalp atışlarını da duydum. Çok korktum şimdi istirahatteyim. Allah bir daha yaşanmaz inşallah. Bu mübarek gecede rabbim sizlere de hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin tez zamanda inşallah
agir kaldirma biyere uzanma yat dinlen bol bol en azindan evde olunca stres yapma herseyi kafana takma
dikkat et kendine Allah korusun

Çok geçmiş olsun canım. Rabbim senide yavrularını da korusun inşallah. Çok şükür iyilermiş kalp atışlarını da duymuşsun. İnşallah hep sağlıklı olsunlar herşey yolunda gitsin.:KK200:
Güzel dileklerin içinde sağol canım Allah razı olsun sende sağlıcakla kucağına l yavrularını inşallah:dua:

agir kaldirma biyere uzanma yat dinlen bol bol en azindan evde olunca stres yapma herseyi kafana takma
dikkat et kendine Allah korusun
Sağol canım yatıyorum bolca bir ii yapmıyorum ama nasip bakalım
Çok geçmiş olsun canım. Rabbim senide yavrularını da korusun inşallah. Çok şükür iyilermiş kalp atışlarını da duymuşsun. İnşallah hep sağlıklı olsunlar herşey yolunda gitsin.:KK200:
Güzel dileklerin içinde sağol canım Allah razı olsun sende sağlıcakla kucağına l yavrularını inşallah:dua:
Sağol canım Allah razı olsun inşallah tekrar yaşanmaz Allah ikisini de bize bağışlasın

Allah razı olsun canım aminn inşallah hiç bir şey yiyemiyorum iyi olsunlarda ne yapayım. İnşallah rabbüm sağlıkla kucaklamak nasip etsin bekleyen herkesle birlikte bize de
Maşallah.. çok sevindim.Allah sağlıkla kucağına almayıda nasıp etsin..iş yoğunluğundan dolayı, sayfaya yazmasamda yazılanları okuyuyorum.

Lütfen benide ekler misiniz? 2,5 yıllık evliyim, 5 aydır deniyoruz ama olmuyor. Eşim geçmişte iki kez kemoterapi görmüş bunun etkisi var mı diye şuan araştırmaya başladık. Bugün kandil ben tüm anne olmak isteyen herkese dua edicem. Sizinde dualarınızda olmak isterim. Teşekkürler
ekliyorum hemen canım

*** !!!*** 3 SENE İÇİNDE YAKLAŞIK 120 HAMİŞ HABERİ VEREN TOPİK BİZİM TOPİK :) :anneadayı::emir_bebek::emir_bebek::KK9::KK9::cool:

ŞİMDİ 2019 İÇİN YENİ LİSTE :KK68:

1.@svd_a :anneadayı: :anneadayı: ikizler
2.@arkadasimes
3.@darkgirl1906
4.@aysefeytum
5.@aaynaa
6.@Cennetul Mualla
7.@eslemvera
8.@limoncicegi41
9.@ZehreNur
10.@ayllllliiiin35
11.@Greeneliton
12.@bebegim-gel
13.@Yariiimm
14.@aziz misafir
15.@SchonerDuft
16.@TgNcNc

17.@Z2ytin
18.@benderyayimki
19.@hamzam06
20.@teacheralla
21.@Eren6161
22.@papatyakokankadin
23.@Eylul16
24.@cennetkokulumm
25.@Huzur45
26.@Ozgenin annesi
27.@ Siyahkelebekkk
28.@Efembahya
29.@ Meyra_naz
30.@olmazsanOlmaz01
31.@

HAMİŞ SAYIMIZ :):anneadayı::KK200::emir_bebek:=====> ŞUAN 1

Son düzenleme: Az önce

insanoglu ne kadar nankor memnuniyetsiz bisey ya cocugu olmayan cocuk diye deliriyi cocugu 3 tane 2 tane olanda sana donup akilli diyor ne o sebep yaramazlik. Allah sana vermus ne guzel sukret eli ayagi duzgun saglikli . zaten boyle konusanlarda 4 5 tane doguruyi. uyuz oluyorum biyle annelere uyuzzz. yok cocuk yaramazlik yapmiycak boyle koca adam gibi oturacak cocuk iste.. onun bi yaramazligi icin can atanlar var...
Rabbim isteyen herkese versin. istemeyenlere vermesin..

X