2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Merhaba hanımlar benide eklermisiz henüz daha 56 gün oldu kürtaj olalı Dr. İki adet beklememi söyledi. Bu ara adet olcagım agrım çok. 3 kaybım var. Allah nasip eder kucaklarımızı doldurur insallah..
Çok geçmiş olsun canım aramiar hoşgeldin
Senin güzel haberlerinide alırız tez zamanda inşallah

Merhaba hanımlar benide eklermisiz henüz daha 56 gün oldu kürtaj olalı Dr. İki adet beklememi söyledi. Bu ara adet olcagım agrım çok. 3 kaybım var. Allah nasip eder kucaklarımızı doldurur insallah..
Canım Allah tekrar göstermesin inşallah tez zamanda nasip etsin
inisAllah bi kiz bi oglan dirda daha da sevinirsin .
sen kac senelik evliydin kac senedir igrasiyodun 3 tup bebek denedin onu bioiyorum canim Rabbim yuzune guldu . inisAllah burdaki diger arkadaslarainda Rabbim kucagini doldurur
Canım rabnim sağlıkla nasip etsin cinsiyet önemli değil sağlıklı hayırlı olsunlar inşallah. ALTı yıllık evliyim hiç korunmadık dört yıldır da tedavilerle uğraşıyoruz
Allah'ım çok şükür iki kalp atışı sen çok büyüksün çok mutlu oldum canım maşallah sana ve yavrularına
Çok şükür canım :KK200: Allah razı olsun

Merhaba canım aramıza hoşgeldin inşallah hep beraber hayırlarla sağlıcakla bebeklerimizi kucağımıza alırız...
ALLAH daha evlat acısı göstermez inşallah hemen ekliyorum seni de ilk bebeğin mi olacak senin de
hosbuldum Amin insallah. Benim yasayan cocugum yok 3 yıllık evliyim 3 kez hamile kaldım İlki kendiliğinden düştü. İkinci 9+1 üçüncüsü 9+3 kalbi durdu kürtajla aldılar.nasip olmadı mevlam hayırlı olanı nasip etsin inşallah hakkımızda

Canım Allah tekrar göstermesin inşallah tez zamanda nasip etsin

Canım rabnim sağlıkla nasip etsin cinsiyet önemli değil sağlıklı hayırlı olsunlar inşallah. ALTı yıllık evliyim hiç korunmadık dört yıldır da tedavilerle uğraşıyoruz

Çok şükür canım :KK200: Allah razı olsun
Amin inşallah sagolasın

İyi akşamlar kızlar benide ekler misiniz listeye 5.5 yıllık evliyim pkoluyum bi kimyasal gebelik yaşadım 2 ay öncede bebeğimin kalp atışı olmadığı için kürtaj oldum şuan macun kullanıyorum yumurtlama takibi yapıyorum Rabbim İnş hepimize 2019 da evlatlarımızı sağlıklı sıhhatli kucağımıza almayı nasip eder:dua:

İyi akşamlar kızlar benide ekler misiniz listeye 5.5 yıllık evliyim pkoluyum bi kimyasal gebelik yaşadım 2 ay öncede bebeğimin kalp atışı olmadığı için kürtaj oldum şuan macun kullanıyorum yumurtlama takibi yapıyorum Rabbim İnş hepimize 2019 da evlatlarımızı sağlıklı sıhhatli kucağımıza almayı nasip eder:dua:
hoşgeldin aramıza canım hemen ekliyorum seni

hosgeldin Allah bi daha gostermesin saglikla al kucagina bebegin ni inisAllah

X