2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Merhaba canım :KK54::KK68:

Güzel anniş ve oğluşu vee minik bebişi nasılsınız bakalım.

Ağzına sağlık canım benim Allah razı olsun güzel duana yürekten amin. :dua:
Rabbim seninde yardımcın olsun canım hayırlı kolay doğumlar nasip etsin, minik kuzuyu sağlıcakla alırsın inşallah kucağına. :KK200::anne:

İyiyiz şükür canım abimiin yazılıları başlayacak konu tekrarları yapmamız gerek ama bizim oğlanda istek yok
allah razı olsun rabbim güzel duaların içinde olmayı nasip etsin bizleri
Allah razı olsun güzel duan için

Sen nasılsın oğluşun nasıl adı ne paşanın

İyiyiz şükür canım abimiin yazılıları başlayacak konu tekrarları yapmamız gerek ama bizim oğlanda istek yok
allah razı olsun rabbim güzel duaların içinde olmayı nasip etsin bizleri
Allah razı olsun güzel duan için

Sen nasılsın oğluşun nasıl adı ne paşanın

Amin canım RAbbim sizin gibi güzel insanların duasında olmayı da bana nasip etsin. Allah iyilik versin her zaman canım. Oğluşuna da Rabbim zihin açıklığı versin inşallah.:dua: Tabi birde çalışma isteği versin. :KK48:
Benimki Rüzgar Eymen canım senin paşanın adı neydi?

Merhaba arkadaşım sen nasılsın hangi ilde oturuyorsun tanışalım mı
Benim bir oğlum var 11 yaşında ikinci oğluma hamileyim uzun bir bekleyiş ve tedavi sonrasında
Bir kamu kurumunda müdürüm bende
Eşimin görevi gereği bu yaz Yozgata taşındık
cnm bende izmirde yasiorum. adliyede calisiyorum. hic bebegim yok. bakalm hayirlisi olsn olur ins

Amin canım RAbbim sizin gibi güzel insanların duasında olmayı da bana nasip etsin. Allah iyilik versin her zaman canım. Oğluşuna da Rabbim zihin açıklığı versin inşallah.:dua: Tabi birde çalışma isteği versin. :KK48:
Benimki Rüzgar Eymen canım senin paşanın adı neydi?
Amin

Adıyla yaşasın paşam
Benimkinin adı da Alper canım

E Eren61 allah razı olsun güzel duan için
Sen nasılsın güzelim güzel evladın nasıl
evet az kaldı hatta sezeryan olacağım için 50-55 gün arası birşey kaldı
Sukur iyiyim yeni ay yine umut :KK66:
bu havalar benim kiza yaramiyor Sukur ki eskisi gibi degil ama genedd rahatsiz zaten son 2 senedir astimkrizleri senede bikac kez oluyo . seninde baya az gunun var gecmez şimdi:KK66: senin oglan nasil seviniyomu kardese

Sukur iyiyim yeni ay yine umut :KK66:
bu havalar benim kiza yaramiyor Sukur ki eskisi gibi degil ama genedd rahatsiz zaten son 2 senedir astimkrizleri senede bikac kez oluyo . seninde baya az gunun var gecmez şimdi:KK66: senin oglan nasil seviniyomu kardese
geçmiş olsun hava hastalık havası canım normal dikkat et sen kuzuya
benimkide iyi ne olsun benim karnıma takık bu aralar anne karnın çok büyüdü senin ömer karnında ne yapıyor diye sorular soruyor

X