2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

kiz icme onu ya hamileysen daha icme
ya varsa bisey olur Allah korusun
bilmiyorum ya hiç hamile olabileceğim aklıma da gelmiyor iki kez baktım çıkmadı ya olsaydı çıkardı diyorum ama adetim de gecikmiyordu iyice sinir oldum ya

k
bilmiyorum ya hiç hamile olabileceğim aklıma da gelmiyor iki kez baktım çıkmadı ya olsaydı çıkardı diyorum ama adetim de gecikmiyordu iyice sinir oldum ya
kafaya takinca iste..
bugun cocugu doktora goturdum dr a orda hemsireyle konustum bana kafana takma dedi ilk ..

nebilim canim ya bende oyle oldum iste enson dr a gittim tahlil yapti sonrada hamile degilim diye sokturucu verdi

*** !!!*** 3 SENE İÇİNDE YAKLAŞIK 120 HAMİŞ HABERİ VEREN TOPİK BİZİM TOPİK :) :anneadayı::emir_bebek::emir_bebek::KK9::KK9::cool:

ŞİMDİ 2019 İÇİN YENİ LİSTE :KK68:

1.@svd_a :anneadayı: :anneadayı: ikizler
2.@arkadasimes
3.@darkgirl1906
4.@aysefeytum
5.@aaynaa
6.@Cennetul Mualla
7.@eslemvera
8.@limoncicegi41
9.@ZehreNur
10.@ayllllliiiin35
11.@Greeneliton
12.@bebegim-gel
13.@Yariiimm
14.@aziz misafir
15.@SchonerDuft
16.@TgNcNc

17.@Z2ytin
18.@benderyayimki
19.@hamzam06
20.@teacheralla
21.@Eren6161
22.@papatyakokankadin
23.@Eylul16
24.@cennetkokulumm
25.@Huzur45
26.@Ozgenin annesi
27.@ Siyahkelebekkk
28.@

HAMİŞ SAYIMIZ :):anneadayı::KK200::emir_bebek:=====> ŞUAN 1

güncel listemiz

hadi ya ikizler mi yuppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii çok sevindim canım ya:KK73::KK73::KK73:
Evet canım çok şükür :KK200::nazar: eabbim kucağımıza aldığımız günleri de göstersin inşallah sizlerin de hayırlı haberlerini alalım
2 mi MasAllah.. turnayi gozunden vurdun
Çok şükür canım yaşım da 34 rabbim nasip etti çok şükür

Evet canım çok şükür :KK200::nazar: eabbim kucağımıza aldığımız günleri de göstersin inşallah sizlerin de hayırlı haberlerini alalım

Çok şükür canım yaşım da 34 rabbim nasip etti çok şükür
inisAllah bi kiz bi oglan dirda daha da sevinirsin .
sen kac senelik evliydin kac senedir igrasiyodun 3 tup bebek denedin onu bioiyorum canim Rabbim yuzune guldu . inisAllah burdaki diger arkadaslarainda Rabbim kucagini doldurur

Merhaba hanımlar benide eklermisiz henüz daha 56 gün oldu kürtaj olalı Dr. İki adet beklememi söyledi. Bu ara adet olcagım agrım çok. 3 kaybım var. Allah nasip eder kucaklarımızı doldurur insallah..
Merhaba canım aramıza hoşgeldin inşallah hep beraber hayırlarla sağlıcakla bebeklerimizi kucağımıza alırız...
ALLAH daha evlat acısı göstermez inşallah hemen ekliyorum seni de ilk bebeğin mi olacak senin de

X