2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

rejimdeyim :KK70: beni gören kilodan çocuk olmuyor diyor doğrudur o da olabilir çok etkili olduğunu ben de biliyorum bakalım ya 1.5 kilo gitti 3 günde hedef 25 kilo vermek

rejimdeyim :KK70: beni gören kilodan çocuk olmuyor diyor doğrudur o da olabilir çok etkili olduğunu ben de biliyorum bakalım ya 1.5 kilo gitti 3 günde hedef 25 kilo vermek
tamam kilonunda etksii var da nekadae kilolular var kaliyo be gulum kismet valla kismet. ver canim en azinda n faydasi olur illaki

Kaç kilosun kilo konusuna katılıyorum.
78 lerdeydim 68 e düştüm 2 kere hamile kaldım diyetle beraber yürüş ve squat hareketini yaparsan faydasını görürsün

evet ben de ona da şaşırıyorum bünye meselesi belki de ya bilemedm
aslında öyle değil sende sıkıntı vardır kilo olumsuz etkiliyordur . yediğin içtiğin şeylerde çok önemli cuma takımları var 14.takımın kaptan yardımcısıyım gelmek istersen sana destek olacak çok kişin var gerek spor gerek diyet listeleri hakkında yardımcı oluruz

Günaydın hanımlar
Şeker yükleme için açken kan verdim
Şimdi içecek içtim bir saatin dolmasını bekliyorum kan vermek için inşallah bundan da sıkıntı olmadan halledeeiz

Günaydın hanımlar
Şeker yükleme için açken kan verdim
Şimdi içecek içtim bir saatin dolmasını bekliyorum kan vermek için inşallah bundan da sıkıntı olmadan halledeeiz
canim ya inisAllah bisey olmaz takma kafana dr lar her durumu goz onunde bulunduruyolar.. o seker yuklemeside hep dr larin tartistigi bisey.. bende yaptirmistim.
benim kizimi ben 11 gun gec dogurdum . yok suyun gelmedi yok gunun var dedielr etraftakiler iste .. neyse.. dr beni cagirdi gitme dediler bekle dediler.. Allahim ne gunlerdi. bebek hareket etmiyo diye gidince iste kalbi durmus diye normalde yapamadim acilmadi ahh neler cektim ikisinide cektim ben. asla sezeryani tavsiye etmem..neyse benim kizin daha da gelecegi yoktu sonunda sezeryan oldum. son gunlerde sistim ve 11 gun gecincede acayip sistim dr lar bakinca bebek 5 kilo diyolardi Allah im ya gelen gecen bi gor sonunda dogdu kizim 3 kilo 600 gr ve 52 cm di boyu uzundu zayif degildi ama kiloluda degildi ya dedim 5 kilo dediniz dediniz aha bide hastaneden cikarkwn 3 bucuk kilo ya vardi ya yoktu yani bjraz gr olarak eksikti. ben cok sistimtim iste. dogumun bitti dikislerimi almaya giderken 42 beden kiyafetimi giyerek gittigimi hatirliyorum. dusun oyle sismisim ki 1 haftada bile yani sondum:))
velasil korkma Allah buyuktur bisey olmaz Allah in izniyle inisAllah dr lar herseyi demek zorunda oyuzden ..
guzel haberler ver canim

EVET SINIRDA CANIM DİKKAT ETMEM GEREK SANIRIM
aynen oyle benimde dusuktu tam sinirdaydi hep. az yemene dikkat et aynnen bisey olmaz Allah in izniyle tarcin sekeri dengeler derler ama .bende seker kullanmam ama cikolata yerim yani hergun:))
cay kahve hep sekersiz icerim aliskanlik ama iste cikolata yiyom onuda yemesem iyide gozum donuyoo ..

X