2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

ben tam adet olacagim gun moralim bozuktu omu tetikledi.. aman iste bisey vesile olacak. galiba psikolojik sanki kar nimda suan bisey oynuyo:KK47::KK47:
galiba kafayi siyirdimmm ...

Allah im ya cok enteresan bi kisilik oldum.
ay kadinlarin ne bu derdi hic bitmez olsalar bi deert olmasalar bi dert .
dr onu siraydiii yani kadinlarin bitmiyo derdi genci yanlisi Allah im bi daha dunyaya gelirsem erkek olcammmm:KK51:

neyse her iste vardir hayir 3 ay sonra yada daha erken de olabilir tedaviye basliycam dr la konustum. neolcak bilemiyorum. dr a gore yasim musait sorun giderildi . hamile kalirsin sen diyooo emméee yokkk iste...
he evet dr ekliyo ne yaparsakta Allah verirse olur orasi oyle tabiiikkiiii ...

ot falan mi icsem dicem.
basima is acmiyim hersey normalken dimi sogan suyumu icsem gene Allahim kendime gulucem artik.
sogan suyu icen varmi hala kizlar.
ben iciyorum ara ara . icmesemmi

neyse her iste vardir hayir 3 ay sonra yada daha erken de olabilir tedaviye basliycam dr la konustum. neolcak bilemiyorum. dr a gore yasim musait sorun giderildi . hamile kalirsin sen diyooo emméee yokkk iste...
he evet dr ekliyo ne yaparsakta Allah verirse olur orasi oyle tabiiikkiiii ...
yaa canımın ıcııı sen 7 aylık mı dogdun az sabır daha bır adet gectı. hıc bır sorunun yok bana sorarsan tedavı ıcın en az 6 ay beklemelısın yasın genc bır cocugun normal yolla olmus. ikincinin gelmemesı ıcın sebep yok. ama sen kendı kendını yıyıp bıtırıyorsun canım nolur yapma boyle canına yazıkk. azıcık bosver bak olacak.

yaa canımın ıcııı sen 7 aylık mı dogdun az sabır daha bır adet gectı. hıc bır sorunun yok bana sorarsan tedavı ıcın en az 6 ay beklemelısın yasın genc bır cocugun normal yolla olmus. ikincinin gelmemesı ıcın sebep yok. ama sen kendı kendını yıyıp bıtırıyorsun canım nolur yapma boyle canına yazıkk. azıcık bosver bak olacak.
takmiyorum zaten cocuk olayinida ben neyden geriliyorum aslinda varya benim gibi hasta olanlar ilerleyince rahmi alinanlar var. ben sukur tedavi oldum Allah im esimden razi olsun. ozel o dr iyi diye yolluyo beni Allah razi olsun ondan valla o dr iyi diye..
iste bende gene hasta olursam diye korkuyorum simdi hamile kalsam sonra hasta olsamda umurumda degilde.. bi kardes kizima olum var cunku o kalacak dunyada tek benim tarafim cok kopuk.. esimin tarafi birbirine bagli ama herkes is guc derdinde bisey olsa kosarlar benim tarafim oyle degil. korkum hamile kalamadan gene hasta olursam. korku farkli iate. ondan geciktim belkide zaten moralimmde bozuktu biseye

A anneveoglusu doktor bana dediki 3 ay daha dene dedi. cunku kurtajdan sonra rahim kendini 3 ayda toparlarmis. olmazsa gel bakalim dedi ozaman konusuruz. senin dedigin gibi oldu sanirim sana sormustum sen demistin ya ben olsam aralik a kadar beklerdim diye ... aynen senin dedigin gibi oldu

kiz Allah seni senin 100 gununmu kaldi.
anamm ne cabuk geciyi zamannnnn

A anneveoglusu doktor bana dediki 3 ay daha dene dedi. cunku kurtajdan sonra rahim kendini 3 ayda toparlarmis. olmazsa gel bakalim dedi ozaman konusuruz. senin dedigin gibi oldu sanirim sana sormustum sen demistin ya ben olsam aralik a kadar beklerdim diye ... aynen senin dedigin gibi oldu

canım zaman hızla akıyor 99 gün onunda 10 günü eksik say 85-90 gün arası var doğuma sezeryan olacağım çünkü erken alınır kuzu

Canım beklehayırlısı ile süprizin gelecek az kaldı ben inanıyorum

canım zaman hızla akıyor 99 gün onunda 10 günü eksik say 85-90 gün arası var doğuma sezeryan olacağım çünkü erken alınır kuzu

Canım beklehayırlısı ile süprizin gelecek az kaldı ben inanıyorum
ya nekadar cabuk gecti senin hamileligin :)
sagol Allah razi olsun iyi dileklerin icin Amin hepimize inisAllah

Saye- Saye-
I am mad I am mad
SchonerDuft SchonerDuft
kizlar sizide durtuyum neyapiyonuz bakkeemm
ve nickini hatirlayamadigim diger kizlar buarada konu sahibi bile yok aaynaa aaynaa
arada ses verin kizlar huhu :)
buralardayım memleketteydim düğün vardı moralim alt üst oldu 3-4 tane hamilelik haberi aldım obnlar adına sevindim ama kendim adına üzüldüm yanımda herkes ikincinin üçüncünün planını yaptı konuştu demediler ki şu kadın da üzülür sora konuşalım

Nar suyu muydu kalınkastıran hatırlamıyorum ama cok iyi sonuc alanlar varmış
Canım kullandım daha önce saraçoğlundan almıştım şimdi narın kendisini yiyorum. Ya nasip artık
Saye- Saye-
I am mad I am mad
SchonerDuft SchonerDuft
kizlar sizide durtuyum neyapiyonuz bakkeemm
ve nickini hatirlayamadigim diger kizlar buarada konu sahibi bile yok aaynaa aaynaa
arada ses verin kizlar huhu :)
Canım ben ilaçları kullanıyorum ve kontrol zamanını bekliyorum. Ayın 19 unda kontrol var. Bakalım rahim kalınlaşacak mı

Canım kullandım daha önce saraçoğlundan almıştım şimdi narın kendisini yiyorum. Ya nasip artık

Canım ben ilaçları kullanıyorum ve kontrol zamanını bekliyorum. Ayın 19 unda kontrol var. Bakalım rahim kalınlaşacak mı
güzel haberlerini bekliyoruz bir tanem

buralardayım memleketteydim düğün vardı moralim alt üst oldu 3-4 tane hamilelik haberi aldım obnlar adına sevindim ama kendim adına üzüldüm yanımda herkes ikincinin üçüncünün planını yaptı konuştu demediler ki şu kadın da üzülür sora konuşalım
uzulme canim ya oyle dengesizler cok dogurunca marifet oluyo ay kimse dogurmuyodu Allah im ya hele bide erkekse havasindan gecilmez bazilari var oyle neyapsinlar onlarin cunku baska ovunecek seyleri yok su hayatta.. sozum meclisten disari kizlar. he... bilindik dengesiz tipler bide insanin karsisina gecip kazayla oldu diyenler varya onlari bogadim geliyi...
bosver canim sen takma onlari Rabbim sanada verecek inisAllah hayirlisiyla Amin Amin Amin

X