2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

ekmek ve şekeri tamami kestim şuan 2.5 kilo verdim 5 günde
Yanlış vücudun ekmeğe ihtiyacı var bebek istiyorsun öyle katı kurallar koymamalısın. Haftada bir mutlaka 2 yk pirinç yiceksin ama 2yk geçme kalorisi yüksek. Haftafa bir 4 5 yk bulgur yemelisin . Pekmez ve Tahin 1 t.kaşığı yiceksin 1 çay kaşığı bal yemelisin. 90 kilonun altına düşünce dizleri yormadan yürüyüş yapman lazım 80 e ulaşınca + hafif spor yapmalısın ve günde 1 lt limonlu su tüket 2.5 lt kadar da saf su iç.

Günaydın kızlar
Bende yumurta kalitesizliği var kilo vermek ve sağlıklı beslenmek ile 2 kere hamile kaldım basit görünüyor ama uygulamak zor cidden . Fazla kilo aslında vücutta fazla yağ oranınız varsa gebeliği engelliyor. Bizlerde sıkıntı var birde yağlar kilolar var 3 olumsuz şey bir arada lütfen önce kendı sağlığınız için sonra bebeğimiz olması için yediklerimize dikkat edelim . Spor yapma tecrübemiz yoksa da yürüyüş yapın onu da yapamıyorsanız youtube de lesli var onu yapın ama yapın lütfen sizi seviyorum önemsiyorum uyarılarım bunun için yanlış anlaşılmasın

Günaydın kızlar
Bende yumurta kalitesizliği var kilo vermek ve sağlıklı beslenmek ile 2 kere hamile kaldım basit görünüyor ama uygulamak zor cidden . Fazla kilo aslında vücutta fazla yağ oranınız varsa gebeliği engelliyor. Bizlerde sıkıntı var birde yağlar kilolar var 3 olumsuz şey bir arada lütfen önce kendı sağlığınız için sonra bebeğimiz olması için yediklerimize dikkat edelim . Spor yapma tecrübemiz yoksa da yürüyüş yapın onu da yapamıyorsanız youtube de lesli var onu yapın ama yapın lütfen sizi seviyorum önemsiyorum uyarılarım bunun için yanlış anlaşılmasın
Cansın öpüyorum

Günaydın kızlar
anam o ne gi 2 yk pilav yiyecegime hic yemem 4 kasik bulgur yerim daha iyi.
dogru diyosunda sebze ayirlikli beslenmek gerek ben hergun enaz 1 cesit sebze bakliyat yaparim pilav makarna evde cocuk var diye oda 2 kez enfazla 4 kez hadi ayda piserse piser esim de yemez .
evet dikkat etmek lazim saglik icin . bizim evde gec saatte yemek yenmez ac olsakta zayif degilim ama yenmez kizjda aliatiriyorum rahatsiz oluyorum. eger cok acsak sut yogurt peynir yada meyve en fazla . gec saatte aksam yemegi yememeli bzim evde engec 6 da yiyoruz . aksamlari dikkat etmek lazim canim ya zor oluyo ama . sabah cok erken kalkiyoruz biz belkide ondandir bilemiycem valla

Duacınım canım inşallah rabbim yüzünü güldürecek
evet yarıladık büyüyoruz canım bu gün dr kontrolü var bir aydır görmüyorum bakalım nasıl paşa
artık karnım büyüdü işte oturmak zorluyor dolanıyorum bende ara ara
sizlerden de bunları duymayı nasip etsin rabbim inşallah
Allah razi olsun canim. insallah kucagima saglikla aldim dedigin günleri de görürüz. seker yükleme testi yaptirmissin umarim drun güzel seyler söyler.

anam o ne gi 2 yk pilav yiyecegime hic yemem 4 kasik bulgur yerim daha iyi.
dogru diyosunda sebze ayirlikli beslenmek gerek ben hergun enaz 1 cesit sebze bakliyat yaparim pilav makarna evde cocuk var diye oda 2 kez enfazla 4 kez hadi ayda piserse piser esim de yemez .
evet dikkat etmek lazim saglik icin . bizim evde gec saatte yemek yenmez ac olsakta zayif degilim ama yenmez kizjda aliatiriyorum rahatsiz oluyorum. eger cok acsak sut yogurt peynir yada meyve en fazla . gec saatte aksam yemegi yememeli bzim evde engec 6 da yiyoruz . aksamlari dikkat etmek lazim canim ya zor oluyo ama . sabah cok erken kalkiyoruz biz belkide ondandir bilemiycem valla
Öyle deme kuzum ben aylar boyunca bu şekilde beslendim ya da 1dolma yedim. Işın içinde bebek olunca daha çok uyuyorsun zaten .hem pirincin içindeki vitamine de ihtiyaç var meyve de kalorili 1 porsiyon yani 1 çeşit meyve.yemek gerekli .benim akşam yemeklerim geç oluyor eşimden dolayı ama yoga yapıyorum kalorileri yakıyorum. Kaç kilosun sen

Öyle deme kuzum ben aylar boyunca bu şekilde beslendim ya da 1dolma yedim. Işın içinde bebek olunca daha çok uyuyorsun zaten .hem pirincin içindeki vitamine de ihtiyaç var meyve de kalorili 1 porsiyon yani 1 çeşit meyve.yemek gerekli .benim akşam yemeklerim geç oluyor eşimden dolayı ama yoga yapıyorum kalorileri yakıyorum. Kaç kilosun sen
77 78

aaynaa aaynaa
nasilsin
arada memur alimlari oluyo ya ondan soruyum dedim biyere yerlesebildinmi ..
bende giricem bu sene onlisanstan. bu sene aof 4. sinifin derslerini vermeden giriyim dedim.. sonra lisansada gircem. kismetimde vardir belki... hosss 2014 den beri hep onlisansa girdim ama bisey olamadi kismett ya iste ya dayin olacak yada atabilmek gerek..

X