2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Diyete başlasan iyi olur 79 ile başladım bende diyete 10 11 kioo versen doğal bile hamile kalabilirsin. Yağ oranı etkiliyor malesef
canim benim ben kziima hamile kaldigimda daha kiloluydum o is kismet isii. tamam vardir kilo . kiloluyumda kabul ediyorumda bana dr kansiz oldugum icin yiyeceksin dedi. bende oyuzden yiyorum. enazindan kan degerlerim normale ciksin bikac ay sonra . doktorum narkozlu halimle bana bi nutuk cekti kanim 9 cikti diye ozaman iste ben diyet yapiyim dedim ameliyata kadar zaten korkudanda yiyemedim tuz biber oldu ustune . benim kan 9 a dusmus :)
sorma ya ben hep halsizdin hep uykum var usume af buyur uykudan uyanip mal gibiydim simdi sukur daha iyiyim. yiyorum neyapiyim bi normale donuyum de

Yok. Artık fesüphanallah
kiz valla olmadim olacak gibi degilim. anlamadim.
bende pko da yok sukur. doktora ozellikle sormustum cunku. doktor uyku duzenin mi bozuldu yada stres ten dedi. tam adet olacagim gun lekelenince iste birsey oldu butun sinirlerim alt ust oldu anlatamam oyuzden mi oldum ya. doktor hersey cok guzel cok iyi dedi ama niye adet olmuyorummm ben..

canim benim ben kziima hamile kaldigimda daha kiloluydum o is kismet isii. tamam vardir kilo . kiloluyumda kabul ediyorumda bana dr kansiz oldugum icin yiyeceksin dedi. bende oyuzden yiyorum. enazindan kan degerlerim normale ciksin bikac ay sonra . doktorum narkozlu halimle bana bi nutuk cekti kanim 9 cikti diye ozaman iste ben diyet yapiyim dedim ameliyata kadar zaten korkudanda yiyemedim tuz biber oldu ustune . benim kan 9 a dusmus :)
sorma ya ben hep halsizdin hep uykum var usume af buyur uykudan uyanip mal gibiydim simdi sukur daha iyiyim. yiyorum neyapiyim bi normale donuyum de
Daha kilolu halinle mi hamile kaldın.
Ay senin vardı dimi bir evladın allah bağışlasın.
Kan değerlerin daha önemli kuzum allah sifa versin

Amin canim Allah razi olsun.Rabbim sanada nasip etsin. 8 yasini dolduracak olan 10 tane 100 tane kardes istiyorum diye dort donen kziim var bir tane .. cocuk oluyo hergun dua ediyo. be de cok istiyorum 4 senedir. nebilim doktora kontrole gittigimde doktor bu 3 ayda hamile kalamazsan gel bi bakalim dedi iste. nebilim doktor olur diyo ekliyi veren Allah olursa verir. dogruda o ne yaparsa yapsin Allah verirse oluyo

sen doktora gittiginde sana ne dedi doktor neden olmuyo yani. yasin kac senin bence yas sorun degil cunku yasla olsaydi o is. benim 4 sene once bidaha olurdu hemen .

Amin canim Allah razi olsun.Rabbim sanada nasip etsin. 8 yasini dolduracak olan 10 tane 100 tane kardes istiyorum diye dort donen kziim var bir tane .. cocuk oluyo hergun dua ediyo. be de cok istiyorum 4 senedir. nebilim doktora kontrole gittigimde doktor bu 3 ayda hamile kalamazsan gel bi bakalim dedi iste. nebilim doktor olur diyo ekliyi veren Allah olursa verir. dogruda o ne yaparsa yapsin Allah verirse oluyo
Maşallah cok ara vermişsiniz sanırım kardeş iyidir. Hoş biz 3 kardeştik biri vefat etti 2 yaşında diğeri seraplal palsi yine yanlızım tek sayılırım. Allah hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin ..
Inşallah kızına hayat boyu arkadaş olacak bir kardeş nasip olur.
sen doktora gittiginde sana ne dedi doktor neden olmuyo yani. yasin kac senin bence yas sorun degil cunku yasla olsaydi o is. benim 4 sene once bidaha olurdu hemen .
Gittim 3 tüp 1 aşılama yaptırdım 2 kaybim var 2i aşılama ile diğeri doğal yolla oldu.
Yumurta kalitem düşük. O yüzden kilo vermeye çalışıyorum kaliteyi etkiliyor çünkü. Her 68e düştüğüm de hamile kaldım

Maşallah cok ara vermişsiniz sanırım kardeş iyidir. Hoş biz 3 kardeştik biri vefat etti 2 yaşında diğeri seraplal palsi yine yanlızım tek sayılırım. Allah hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin ..

Gittim 3 tüp 1 aşılama yaptırdım 2 kaybim var 2i aşılama ile diğeri doğal yolla oldu.
Yumurta kalitem düşük. O yüzden kilo vermeye çalışıyorum kaliteyi etkiliyor çünkü. Her 68e düştüğüm de hamile kaldım
iste ara degilde olmayinca ara mecbur oldu canim yâaa yoksa ben 3. dogurmustum iste sen nekadar hesapta yapsan Allah in dedigi oluyo beynin hesap yapiyoda kadere ne yazildiysa o kismet neyapacam yapacak bisey yok bi teyze var esimin cocuklugunu biliyo komsum hemde bana dediki anlatinca seyinide yirtsan tupte yaptirsan bilmem nede yapsan n simdi burda diyemiyorum Allah verirse oluyo kziim dedi. cok ama cok dogru. nebilim doktor olur diyo bakalim. bu sefer hersey cok guzel hersey yas cok guzel diyip durdu bakalim ya kismet doktorun demesiylede olmuyo Allah isterse oluyo. oyuzden dua ediyorum Esmaul Husna ne duydumsa artik ara ara yapmaya calisiyorum. bazen diyorumki eksik mi ediyorum duami .
sonra diyorumki Rabbim kalbimden geceni biliyosun Suphesiz Sah Damarindan daha yakinsin Sen bilirsin Allah im Duami kabul eyle diyorum. nebiliyim ya .. kismettt ben cok kaderciyim canim her Musluman da oyle olmali . tedbir al Tevvekkul et Rabbim vermiyosa Vardir bildigi. gunahlarimizdan silsin Rabbim bu bekleyislerimizi. odul olarak bebis nasip etsin iateyen herkese Amin

yumurta icinde bal corekotu tarcin diyolar ama bwnde yedim yani cokkkk hemde. hatta buay hem sogan kurunu hemde tarcin corekotu yapsm diye dusumdum belki Rabbim vesile kilar. senin miye tutunmuyo yumurta kalitesizlogindenmi anlamadim. bu konularda yeni yeni bilgim oluyo iste benimde insan basina gelmeden bilmiyo iste... sana bi igne falan yapmalari gerekmezmiydi ya birine tutunsun diye igne yaptilarda akrabalardan o oyle demisti aklima geldi

aaynaa aaynaa
nasilsin
arada memur alimlari oluyo ya ondan soruyum dedim biyere yerlesebildinmi ..
bende giricem bu sene onlisanstan. bu sene aof 4. sinifin derslerini vermeden giriyim dedim.. sonra lisansada gircem. kismetimde vardir belki... hosss 2014 den beri hep onlisansa girdim ama bisey olamadi kismett ya iste ya dayin olacak yada atabilmek gerek..
henüz bir yere yerleşemedim canım iyi bir alım yok zabıta falan alındı son zamanda onlara da başvuru hakkım yok yaştan dolayı bakalım en yakın merkezi alımı bekliyorum kasım aralık gibi olur heralde

henüz bir yere yerleşemedim canım iyi bir alım yok zabıta falan alındı son zamanda onlara da başvuru hakkım yok yaştan dolayı bakalım en yakın merkezi alımı bekliyorum kasım aralık gibi olur heralde
zabita alimlarinda yasi 35 yapsalar bende bi deniycem inanki .. benim yas 33 oldu bazi seylere gec kaldim bende aklim olsa zamaninda polislige basvururdum evloyken bile neolacakki iste kismet gulum neyapican . inisAllah istedigin gibi olur hersey

Merhaba hanımlarr ben istanbuldan tuğçe 1 kızım var 2 yaşında 2. Gebelik için ilk deneme bat ekim 27 bakalım hakkımız da hayırlısı olsun en kısa zamanda hamiş kalırız inşallah

kiz valla olmadim olacak gibi degilim. anlamadim.
bende pko da yok sukur. doktora ozellikle sormustum cunku. doktor uyku duzenin mi bozuldu yada stres ten dedi. tam adet olacagim gun lekelenince iste birsey oldu butun sinirlerim alt ust oldu anlatamam oyuzden mi oldum ya. doktor hersey cok guzel cok iyi dedi ama niye adet olmuyorummm ben..
doktor bır haftaya olmazsan gene gel demedı mi?

zabita alimlarinda yasi 35 yapsalar bende bi deniycem inanki .. benim yas 33 oldu bazi seylere gec kaldim bende aklim olsa zamaninda polislige basvururdum evloyken bile neolacakki iste kismet gulum neyapican . inisAllah istedigin gibi olur hersey
ben de 33 üm canım boy kilo falan da sorun malum hayırlısı bakalım

X