2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

sen rahat ol ben 2016 temmuz 2016 kasım ve 2017 ekimde üç kere miyon operasyonu oldum hapsi kuzular gelsin diye
biraz kendini dinlemeyi bırak bir tanem
Tas iyi geliyomus deseler yerim herhalde ya diyorumki veren Allah bunlar vesile tabiii Allahim esim kaldir su corek otunu diyo adamida biktirdim

Iste kendimi dinlerken milletin kazayla nasil hamile kalabildigi aklima geliyo. Sunlari yazarken agliyorum ellerim titriyo
canım yaaa seni o kadar iyi anlıyorum ki kimse nasibinden öteye geçemiyor
sen kendini çok dinliyorsun buda gebe kalmanı zorlaştırıyor
bende çok düşündüm neden neden olsun olsun diye ama bir yol alamadım
bu ay biliyorsun yurt dışına gezmelere gittim adetim gelsin diye bekledim
tek yaptığım evde yaptığım yumurtlama testi idi onunda özel günlerin 3 günde 2sinde eşim seminere gitmişt
i

tek yaptığım evde yaptığım yumurtlama testi idi onunda özel günlerin 3 günde 2sinde eşim seminere gitmişt
i
Biliyorum canim ya Allah yuzune guldu senin sonunda en aon tup bebekten sonra bu yani mucize kendine dikkat et okadar aradin iyi bak bebisine kendine inisAllah kizin olur kiz evlat varya bambaskaaa anlatamam insanoglusun ama iste kiz ogla gonul ikisinide istiyo.

sen kendini çok dinliyorksun buda gebe skalmanı zorlaştırıyo
i
Evet canim varya cok haklisin kendimi cok dinliyorum hemde cokk

i
Seninle konusunca iyi geldin valla Allah razi olsun senden simdi daha iyiyim moral verdin bana vallahi Rabbim senin yuzunu guldursun de yavrunu saglikli sekilde kucagina al..Amin. basinida sisirdim Allah razi olsun senden valla simdi biraz konusmak iyi geldi galiba . Ben 3 gun yatardim halbuki bu halde:110::110::110::110::110::110::110::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Seninle konusunca iyi geldin valla Allah razi olsun senden simdi daha iyiyim moral verdin bana vallahi Rabbim senin yuzunu guldursun de yavrunu saglikli sekilde kucagina al..Amin. basinida sisirdim Allah razi olsun senden valla simdi biraz konusmak iyi geldi galiba . Ben 3 gun yatardim halbuki bu halde:110::110::110::110::110::110::110::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:
ne demek arkadaşım eşekken düşenin halini eşşekten düşen anlar seni çok iyi anlıyorum çok sorguladım çok üzüldüm bu süreçte ama ilimizden gelen birşey yok
allah razı olsun güzel dileklerin için inşallah peşi sıra güzel haberler veririz birbirimize inşallah

ne demek arkadaşım eşekken düşenin halini eşşekten düşen anlar seni çok iyi anlıyorum çok sorguladım çok üzüldüm bu süreçte ama ilimizden gelen birşey yok
allah razı olsun güzel dileklerin için inşallah peşi sıra güzel haberler veririz birbirimize inşallah
Amin canim amin..cok sagol valla moralim biraz duzeldi. cok dogru elden gelen bisey yok. Allahim inisAllah senin bebegini saglikla kucagina almayi nasip etsin sana

Adet olana kadar umut vardır hep

Allah razı olsun bende sizlerin haberini alinal çok mutlu olacagol inşallah

İyiyim canım gribin etkisi ile çabuk yorulur oldum uyku hali var belirti kasiklarimda doluluk hissettim o kadar birde ağzımda tat bozukluğu

Pazar günü testi tekrarladim 3224 çıktı şükür rabbime inanamıyorum hala cumaya Dr gideceğim

Darısı sizlere olsun sağlıkla peşi sıra
Çokkk şükür canım benim o kadar emek vermiştin bugün yarın keseyi görürsünüz allahın izniyle . Bende bıgün adet oldum önümüzdeki ay daha çok çalışcam :))))

Çokkk şükür canım benim o kadar emek vermiştin bugün yarın keseyi görürsünüz allahın izniyle . Bende bıgün adet oldum önümüzdeki ay daha çok çalışcam :))))
hayırlısı demek buymuş arkadaşım inşallah güzel haberlerinizi almak nasip olur

çok teşekkür ederim canım mucize oldu hala inanamıyorum yarın kese görmeye gideceğiz merak içindeyim
duanı eksik etme

allah hayırlısı ve sağlıkla @svd_a limoncicegi41 limoncicegi41 aaynaa aaynaa ve E Eren61 e olsun
Aminnn Allah'ın izniyle herşey yolunda gidecek inşallah mucizeyi veren rabbim sevindirmez mi hiç kulunu rabbim en kısa zamanda herkese nasip etsin hayili sağlıklı bir evlat... Hepinize dua edicem inşallah en kısa zamanda mutlu haberlerinizi duyursun rabbim

X