2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

kızlarrrrrrrrrrr duyduk duymadık demeyinnn A anneveoglusu hamileeeeeeeee rabbimin imtihanı . çokk sevindim. sizlerinde mutlu haberini almak nasip olsun

Âaaaa ayyy Allah yuzunu guldurdu A anneveoglusu ay hadi hayirlisi inisAllah kizin olur oglun var ay inisAllah Rabbim saglikla kucagina almayi nasip eder ..
AMIN. sahra sen yazdin cevabi A anneveoglusu na veriyom ama ben :KK71:

olsunnn kuzum hiç farketmez ki zaten tebrikleri onun kabul etmesi lazım :))) :)

A anneveoglusu tebrik ederim harika bir haber Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah :)
limoncicegi41 limoncicegi41 abla sen naptın belirti var mı inşallah bir güzel haber de senden alırız Allahın izniyle

canlarım benim allah razı olsun hala şoktayım ara ara gülüyorum kendi kendime sonra başlıyorum şükür ediyorum rabbime

ama kalp atışını duyana kadar hamileyim diyemeyeceğim

rabbim hayırlısı ve sağlıkla sizlerede nasip etsin

canlarım benim allah razı olsun hala şoktayım ara ara gülüyorum kendi kendime sonra başlıyorum şükür ediyorum rabbime

ama kalp atışını duyana kadar hamileyim diyemeyeceğim

rabbim hayırlısı ve sağlıkla sizlerede nasip etsin
Kuzum öbür grupta okudum hcg cok güzel çıkmıs maşallah 3-4güne kalmaz keseyi görürsün canım inş en kısa zamandada o güzel pıt pıtları duyarsın

A anneveoglusu tebrik ederim harika bir haber Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah :)
limoncicegi41 limoncicegi41 abla sen naptın belirti var mı inşallah bir güzel haber de senden alırız Allahın izniyle
Kuzucugum benim 25.günüm adet belirtilerim var farklı olarak akıntım arttı normaldede adete yakın akıntım olur ama yogunlugu fazla olur bu kez süt kıvamında bilmiyorum ki umarım vardır hayırlısıyla sen nasılsın yine tahlil yaptırdın mı

Kuzucugum benim 25.günüm adet belirtilerim var farklı olarak akıntım arttı normaldede adete yakın akıntım olur ama yogunlugu fazla olur bu kez süt kıvamında bilmiyorum ki umarım vardır hayırlısıyla sen nasılsın yine tahlil yaptırdın mı
İnşallah adet olmazsın abla seninde güzel haberiniz alırız kendim gibi sevinirim vallahi
Ben de gittim dün 19 a düşmüş diğer yumurtalıkta da kist oluşmuş hele bi sıfırlansın bhcg haftaya tekrar konuşalım dedi moralimi de yüksek tutuyorum direnebildiğim kadar

kuzucugumm olmadım henüz ama dün test yaptım olsa cıkardı. bugun yarın olurum. ama onemi yok senin güzel haberini alınca kendimmiş gibi sevindim. bi dahaki ay benimde olur ınsallah canım. sen nasılsın. bulantın falan var mı? belirtilerin varmıydı?
Adet olana kadar umut vardır hep

Allah razı olsun bende sizlerin haberini alinal çok mutlu olacagol inşallah

İyiyim canım gribin etkisi ile çabuk yorulur oldum uyku hali var belirti kasiklarimda doluluk hissettim o kadar birde ağzımda tat bozukluğu

Pazar günü testi tekrarladim 3224 çıktı şükür rabbime inanamıyorum hala cumaya Dr gideceğim

Darısı sizlere olsun sağlıkla peşi sıra

3 gun gecikmeyle adet oldum. Okadar heveslendimki bu sefer Allah yuzume guldu diye. Bisey sorucam sizde benim gibi oluyomusunuz adet olunca ben aglamaktan mahvoluyorum. Uzulmekten yani okadar kotu oluyorumki elim agayim tutmuyo. Ben boyle neyapicam bilmiyorum. 2 ay sonra tekrar parca alinacak ya iyilesmediysem korkuyorum ne yapicam ben bilmiyorum i cok caresizim . Neyapicam ben Allahim.

3 gun gecikmeyle adet oldum. Okadar heveslendimki bu sefer Allah yuzume guldu diye. Bisey sorucam sizde benim gibi oluyomusunuz adet olunca ben aglamaktan mahvoluyorum. Uzulmekten yani okadar kotu oluyorumki elim agayim tutmuyo. Ben boyle neyapicam bilmiyorum. 2 ay sonra tekrar parca alinacak ya iyilesmediysem korkuyorum ne yapicam ben bilmiyorum i cok caresizim . Neyapicam ben Allahim.
canım seni çok iyi anlıyorum yıllarda olmadı aşılama ve tüp bebek bile denedim
ama nasip olmayınca olmuyor rabbim hayırlı gördüğü tarihte nasip ediyor
rabbim hayırlısı ve sağlıkla nasip etsin inşallah

canım seni çok iyi anlıyorum yıllarda olmadı aşılama ve tüp bebek bile denedim
ama nasip olmayınca olmuyor rabbim hayırlı gördüğü tarihte nasip ediyor
rabbim hayırlısı ve sağlıkla nasip etsin inşallah
Evet cok haklisin gecen ay tup bebek deneyen sen olmadi Rabbjm bi ay verdi sana ama cok daraliyorum cok dua ediyorum oruc tuttum 7 gun bu ay fetih suresi okudum ne gorursem ne duyarsam yapiyorum. Ben 33 yasindayim. Esim 10 yas buyuk benden .Arkadaslarimin yeni bebgi oluyo. Yasim geciyo diye falan korkmuyorum korkum ne biliyomusun gebe kalirim diye umutlandim ama benim bi rahatsizligim var ve birinin bu sekilde rahmi alinmis ondan bu korkum acelem 2 ay sonrasindan korkuyorum kotu sey duymaktan korkuyorum. Ya duzelmediysem Allahim ne yaparim ben bilmiyorum.

Evet cok haklisin gecen ay tup bebek deneyen sen olmadi Rabbjm bi ay verdi sana ama cok daraliyorum cok dua ediyorum oruc tuttum 7 gun bu ay fetih suresi okudum ne gorursem ne duyarsam yapiyorum. Ben 33 yasindayim. Esim 10 yas buyuk benden .Arkadaslarimin yeni bebgi oluyo. Yasim geciyo diye falan korkmuyorum korkum ne biliyomusun gebe kalirim diye umutlandim ama benim bi rahatsizligim var ve birinin bu sekilde rahmi alinmis ondan bu korkum acelem 2 ay sonrasindan korkuyorum kotu sey duymaktan korkuyorum. Ya duzelmediysem Allahim ne yaparim ben bilmiyorum.
canım yaşında ne var senin yaa ben temmuzda 41 yaşına giriyorum 35 yaşından beri oğluma kardeş için debeleniyorum rabbim 5 yıldan sonra nasip edecekmi bilemiyorum hala

canım yaşında ne var senin yaa ben temmuzda 41 yaşına giriyorum 35 yaşından beri oğluma kardeş için debeleniyorum rabbim 5 yıldan sonra nasip edecekmi bilemiyorum hala
Herkes artik 35 40 da evleniyo bu normal artik yas sorun degil ya Allah verirse oluyo iste benim hastalik var ben ondan korkuyorum ne yaparim ben Allahim. Doktor sonrasini anlatmadi moralim bozuldu diye. Allahim ne yaparim ben .takinti yaptim artik sasirdim ya neden takinti yaptim 2 ay sonra gene o masaya yaticam gene bakilacak Af Allahim Affet Rabbim ya duzelmemissem sorunum oo zaten neyapicam ben ben zannettim ozaman a hamile kalirim .cunku doktor bana Allah verirse olur neden olmasin dedi

Herkes artik 35 40 da evleniyo bu normal artik yas sorun degil ya Allah verirse oluyo iste benim hastalik var ben ondan korkuyorum ne yaparim ben Allahim. Doktor sonrasini anlatmadi moralim bozuldu diye. Allahim ne yaparim ben .takinti yaptim artik sasirdim ya neden takinti yaptim 2 ay sonra gene o masaya yaticam gene bakilacak Af Allahim Affet Rabbim ya duzelmemissem sorunum oo zaten neyapicam ben ben zannettim ozaman a hamile kalirim .cunku doktor bana Allah verirse olur neden olmasin dedi
sen rahat ol ben 2016 temmuz 2016 kasım ve 2017 ekimde üç kere miyon operasyonu oldum hapsi kuzular gelsin diye
biraz kendini dinlemeyi bırak bir tanem

Esim zaten bosver Allah verirse olur diyo. O cok rahat yada beni goruyo oyuzden rahat davraniyo farkindayim ici gidiyo.Ben sana demedimmi dedi zamaninda dedi pespese yap diye ben akilsiz ilac ictim sonra kistlerim cikti verdi bana dogum kontrol hapini bi doktor 1 seneden fazla kullandim o beni etti boyle ondan sobra oldum ben zaten osterojen iceren haplar yaparmis. O doktor bana hic bisey sormadi verdi ilaci ic dedi bende iyi olucam diye napiyim . Sonrada oldum boyle Allahim. Simdiki aklim olsa kizimi pesine korunmadim. Cocugum olsa rahmimi alsalar hic takmazdim oyuzden takiyorum iste

X