2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

allah razı olsun kizlar kalp atışına kadar içimde hep bir tedirginlik
rabbim mucizesini nasip etti inşallah sağlıkla gelişiyordur

arkadaşlar hepinize aklıma geldikçe tek tek isminizle dua ediyorum inşallah sağlıkla ve hayırlısı ile peşi sıra güzel haberler alırız sizden de
InisAllah Allahin izniyle kalp atisinida duyucan canim ya keseyi gordun hala tedirginsin anliyorum seni Allah in izniyle inisAllah saglikla kucagina alacaksi n Amin

arkadaşlar hepinize aklıma geldikçe tek tek isminizle dua ediyorum inşallah sağlıkla ve hayırlısı ile peşi sıra güzel haberler alırız sizden de
Hamilelerin duasi kabul olur derler vallahi Allah razi olsunn

Allah razı olsun canım

Slm kizlar adet oldum ama 6 gün öncesi test yaptim içimde bi umut tesr de sanki çizgi var ben mi yanlis görüyorum üstüne görme vs olan varmi normal test de cikmiyo bişey ama

Eklentiler

• 20180518_145707.jpg
    20180518_145707.jpg
    26,1 KB · Görüntüleme: 23
  • 20180518_145305.jpg
    20180518_145305.jpg
    27,3 KB · Görüntüleme: 33
Yani adet oldum vs böyle olan varmi ki ya testi silik olup kafam karisti
Cnm ben ilk gebeliğimdi bu testle öğrendm adete 2 gün vardı kanda 20 çıkmıstı seninkinden baya koyuydu yeni gebeliğimde yıne bununla öğrendim ama çizgi çok silikti emin olamadım 2 gün sonra normal testle yaptım daha koyu çıktı o yuzden senınde çok silik 2 gün sonra tekrarlaman lazım kan verme bosuna varsa bile çok az çıkar değerin iyice strrs olma

Cnm ben ilk gebeliğimdi bu testle öğrendm adete 2 gün vardı kanda 20 çıkmıstı seninkinden baya koyuydu yeni gebeliğimde yıne bununla öğrendim ama çizgi çok silikti emin olamadım 2 gün sonra normal testle yaptım daha koyu çıktı o yuzden senınde çok silik 2 gün sonra tekrarlaman lazım kan verme bosuna varsa bile çok az çıkar değerin iyice strrs olma
İnş cnm adet olmuş olmam da tuhaf degilmi

Hımm o zaman döllenme olmş olması zor gibi görünüyor cnm zaten döllenme olduktan 10 gün sonra en erken testte çıkıyor her zamanki yoğunlukta mı oldunuz
Hayır cnm diyorumki adet görenler oluyo ya acaba boylemi oldu off ne biliyim işte 2 gun bekliyim bakalım

Arkadaşlar Rabbime hamd olsun keseyi görduk haftası ile uyumlu 30 Mayıs'ta kalp atışi için gelin dedi DR

Darısı sizlere olsun kızlar hayırlısı ile kalp atışını da duyarim insallah

Heyy masallah arkadasimmm ayy nasil sevindimmm nasilll. Uzun zamandir giremiyordum simdi firsat bulunca bi girim insallah bikac guzel haber vardir diye bir umutla girdim. Nasipten öte yol yok. Okadar ugrastin tüp bebege kadar yaptin ama bak nasip kendiliginden olmasiymis. Allah istedikten sonra hicbirsey engel degil. Burdaki hicbir arkadasimiz umitsizlige kapilmasin. Ben her adette aglama krizlerine giriyordum birkac gun kendime gelemiyordum. Her bebek magzasinin onunden gectigimde gozlerim doluyordu icimin yanmasini ancak bu duygulari yasayan bilir. Ama hep inanarak dua ettim duamin kabul olduguna inanarak. Hem agladim caresizlikten hemde dua ettim. Rabbim sonrasinda bana 2 tane mucizesini verdi. Nekadar sukretsem az. Insallah hayirlisi ile kucagimada almak nasip olur. Su an o eskilerde cektigim uzuntuler o yasadiklarim aklima bile gelmiyor oyle guzel seyler yasatiyorki Rabbim. Kusura bakmayin uzun oldu bayagidir girmeyince. Ozlemisim kizlar sizi
Insallah en yakin zamanda diger arkadaslarinda hayirli haberlerini duyariz. Bu mubarek gunlerde dualarim sizlerle canlarim. Tekrar hayirli olsun arkadasim. Rabbim hayirlisi ile kucaginada almayi nasip eder insallah

Heyy masallah arkadasimmm ayy nasil sevindimmm nasilll. Uzun zamandir giremiyordum simdi firsat bulunca bi girim insallah bikac guzel haber vardir diye bir umutla girdim. Nasipten öte yol yok. Okadar ugrastin tüp bebege kadar yaptin ama bak nasip kendiliginden olmasiymis. Allah istedikten sonra hicbirsey engel degil. Burdaki hicbir arkadasimiz umitsizlige kapilmasin. Ben her adette aglama krizlerine giriyordum birkac gun kendime gelemiyordum. Her bebek magzasinin onunden gectigimde gozlerim doluyordu icimin yanmasini ancak bu duygulari yasayan bilir. Ama hep inanarak dua ettim duamin kabul olduguna inanarak. Hem agladim caresizlikten hemde dua ettim. Rabbim sonrasinda bana 2 tane mucizesini verdi. Nekadar sukretsem az. Insallah hayirlisi ile kucagimada almak nasip olur. Su an o eskilerde cektigim uzuntuler o yasadiklarim aklima bile gelmiyor oyle guzel seyler yasatiyorki Rabbim. Kusura bakmayin uzun oldu bayagidir girmeyince. Ozlemisim kizlar sizi
Insallah en yakin zamanda diger arkadaslarinda hayirli haberlerini duyariz. Bu mubarek gunlerde dualarim sizlerle canlarim. Tekrar hayirli olsun arkadasim. Rabbim hayirlisi ile kucaginada almayi nasip eder insallah
çok teşekkür ederim canım allah razı olsun ben hla inanamıyorum hayırlısı ile bir kalp atıyını duysa idim
ama gebelikte stres hiç bitmiyor buda birgerçek
darısı hayırlısı ve sağlıkla diğer arkadaşlara olsun inşallah

maşallah size 13 haftalık olmuşsunuz sağlığın nasıl bebişler nasıl cinsiyet bellimi

AAA INCIK BONCUK HAMİLE MİSİİN CANIM ÇOK SEVİNDİM HAYIRLARLA SAĞLICAKLA KUCAĞINA ALIRSIN İNŞALLAH DARISI BİZLERE DE İNŞALLAH SINAVA İKİ AYDAN AZ KALDI DOSTLAR BEN DE PANİK ATAKLA UĞRAŞIYORUM STRESİM TAVAN SİZLER NASILSINIZ
TEDAVİ İLE Mİ OLDU CANIM SINAVDAN SONRA BİZ DE YENİDEN GİDECEĞİZ DOKTORA

çok teşekkür ederim canım allah razı olsun ben hla inanamıyorum hayırlısı ile bir kalp atıyını duysa idim

maşallah size 13 haftalık olmuşsunuz sağlığın nasıl bebişler nasıl cinsiyet bellimi
CANIM SEN DE HAMİLE MİSİN TAKİP EDEMİYORUM MALUM BANA DA DUA EDİN LÜTFEN..
ALLAH HAYIRLARLA SAĞLICAKLA KUCAĞINA DA ALMAYI NASİP ETSİN HAYIRLI SAĞLIKLI SALİH VE SALİHA EVLATLARDAN OLUR İNŞALLAH CÜMLEMİZİN EVLADI AMİN..
BEN ARTIK NE DÜŞÜNECEĞİMİ ŞAŞIRTTIM YANİ KENDİMİ GEÇTİM EŞİM DE ARTIK ŞAŞIRDI ÜZÜLÜYOR ÇOK ALLAH EN İYİSİNİ BİLİR ZAMAN NASIL GEÇİYOR BİLMİYORUM HERALDE TEDAVİSİZ OLMAYACAK BİZİM BİLMİYORUM UMUTSUZ DA DEĞİLİM AMA NASİP

Canim kalp atisini duydun inisAllah bebisiinin

X