2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

kuzummm buna göre en geç yarın olman lazım yarın olmazsannn:halay::halay::halay::halay::halay:güzel güzel haberler var demektir. varmı karın agrın falan
Arada karin ağrım var belim ağrıyor ben cumaya kadar adet olmazsam cuma sabahı test yaparim bakalım nasip inşallah seninle aynı zamAnda hamiş oluruz

hayirli günler kizlar nasilsiniz cok giremiyorum uzun zamandir. A anneveoglusu canim nasilsin inslalah hayirlisiyla kendiliginden gelmistir bebegin. limoncicegi41 limoncicegi41 canim sen nasilsin belirtin falan var mi inslalah hayirlisiyla gelir bu ay bebegin. E Eren61 sen nasilsin canim hormonlar düzene girdi mi
canım ben iyiyim şükür ne olsun aynı doğal yoldan süreci bekliyoruz
sen nasılsın arkadaşım neler yapıyorsun arada gir özletme kendini

hayirli günler kizlar nasilsiniz cok giremiyorum uzun zamandir. A anneveoglusu canim nasilsin inslalah hayirlisiyla kendiliginden gelmistir bebegin. limoncicegi41 limoncicegi41 canim sen nasilsin belirtin falan var mi inslalah hayirlisiyla gelir bu ay bebegin. E Eren61 sen nasilsin canim hormonlar düzene girdi mi
Allaha sukur seni sormali canim
Hormonlar hormonlar ilac iciyorum ya ayda 12 gun temmuz ayinda bakilacak duzelmismi diye parca falan alinacak benim hastaligim biraz farkli. Duzelmemisse neolcak onuda bilmiyorum. Bi arkadasimin tanidigi da boyle olmus. Ama o menepozdaymis iste rahmini almislar. Doktor bana gencsin olur diyo. Bende hamile kalsam bi temizlenecemde. Rabbime sukur bi kizim var

canım ben iyiyim şükür ne olsun aynı doğal yoldan süreci bekliyoruz
sen nasılsın arkadaşım neler yapıyorsun arada gir özletme kendini
Allah insallah nasip etsin canim. bu ay cok yogun gecti iin dönüsü de hizla nöbetlere basladim pek ugrayamadim. bende iyiym canim bahar temizli is ramazan hazirligi derken oyalaniyorum. gene adet olmadim bakalim ramazani bir gecireyim
Allaha sukur seni sormali canim
Hormonlar hormonlar ilac iciyorum ya ayda 12 gun temmuz ayinda bakilacak duzelmismi diye parca falan alinacak benim hastaligim biraz farkli. Duzelmemisse neolcak onuda bilmiyorum. Bi arkadasimin tanidigi da boyle olmus. Ama o menepozdaymis iste rahmini almislar. Doktor bana gencsin olur diyo. Bende hamile kalsam bi temizlenecemde. Rabbime sukur bi kizim var
hepimizin imtihani farkli canim ne yapalim elimizden geleni yapacagiz insallah tez vakitte nasip olur bizlere de

özledik seni canım cok tesekkürler ben iyiyim.adete gün var ama be nim karnım agrıyor tahammülsüzleştim sanırım adet olcam sivilcede bastı. yani klasik adet belirtilerim . sen nasılsın? senın adete ne kadar var.

X