2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

CANIM ADETİNİN İKİNCİ GÜNÜ VEYA ÜÇÜNÇÜ GÜNÜ YAPTIRDIĞIN TESTİN VARMI ORDAKİ HORMONLAR VE SONUÇLARINI BURAYA YAZ BAKALIM
Ben varya takinti yaptim artik Allahim vallahi takinti yaptim yatiyom kalkiyom cocuk cok desiyorum kendim. Allahim bana akil ver kafamdan silsem biraz belki rahatliycam ama olmuyo

Kızlar cuma günü opum var inşallah. Embriyoskop ve mikroçip yöntemi uygulanacak drum öyle söyledi

Hadi hayirlisi canim benim. Hayirla sonuclanir insallah. Taze transfermi olcak beklenecekmi canim. Insallah en kisa zamanda mujdeli haberler verirsin bize. Buarada embriyoskop ve mikroçip yöntemi nasil oluyor canim.

Hadi hayirlisi canim benim. Hayirla sonuclanir insallah. Taze transfermi olcak beklenecekmi canim. Insallah en kisa zamanda mujdeli haberler verirsin bize. Buarada embriyoskop ve mikroçip yöntemi nasil oluyor canim.
İnşallah canım. Taze transfer olacak bir aksilik çıkmazsa. Canım embriyoskop embriyoları gözlerken kullanılan özel bir yöntemmiş. Diğer yöntemde embriyolar gün içinde bir kaç defa çekmece açılıp kontrol ediliyormuş ve bölünmenin her aşaması görünmüyormuş. Bunda embriyolar ortamdan dışarı çıkmadan kamerayla gözleniyormuş ve bölünmeleri her saniye kayıt edilerek hangisi daha sağlıklı bölünüyor gözleniyormuş. Mikroçipde de spermler seçiliyormuş. Uzun oldu biraz ama bildiklerim bunlar canım

2013 ten beri 32 yaşındayım pazartesi kürtaj oldum malesef öncesinde de kimyaslım var :KK43:
ÇOK GEÇMİŞ OLSUN ARKADAŞIM GEÇEN SENE MART AYINDA BENDE KÜRTAJ OLDUM KAYIP ÇOK ZOR
RABBİM TEKRARDAN SAĞLIKLI VE HAYIRLI BİR GEBELİK NASİP ETSİN İNŞALLAH

ÇOK GEÇMİŞ OLSUN ARKADAŞIM GEÇEN SENE MART AYINDA BENDE KÜRTAJ OLDUM KAYIP ÇOK ZOR
RABBİM TEKRARDAN SAĞLIKLI VE HAYIRLI BİR GEBELİK NASİP ETSİN İNŞALLAH
sana da çok geçmiş olsun canım . kürtajdan sonra hemen regli oldun mu peki? 35 40 gün içinde olman gerek diyorlar. kanama durumu falan ? amin canım inşallah . korunmayı ne zaman bıraktın peki.
Hosgeldin aramiza Allah tez zamanda senide burda olanlarida ve Butun isteyenleri tez zamanda Ser ise Hayr a cevirip bebeklerine kavustursun... Amin
amin canım rabbim hepimize sğlıklı hyırlı evlatlar nasip etsin

sana da çok geçmiş olsun canım . kürtajdan sonra hemen regli oldun mu peki? 35 40 gün içinde olman gerek diyorlar. kanama durumu falan ? amin canım inşallah . korunmayı ne zaman bıraktın peki.

amin canım rabbim hepimize sğlıklı hyırlı evlatlar nasip etsin
canım benim benim adet 49. gün sonra geldi. benim pek kanamam oldu arkadaşım.
korunma benim için adete kadardı 49. gün boyunca korunma vardı

canım benim benim adet 49. gün sonra geldi. benim pek kanamam oldu arkadaşım.
korunma benim için adete kadardı 49. gün boyunca korunma vardı
bende bugün belki giderim drye iyice öğreneyim . ilişki zaten 2 3 hafta yasak
tabikiii seve seve, canımm hosgeldin :)) aaynaa aaynaa girdiğinde ekler seni gruba
sanırım önceden eklemişti bir bakayım nick değiştirdim çünkü :KK70:

X