2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Canım benim yukarda yazdığını okudum lütfen stres yapma nasipte varsa olacak elbet. Sen kendini olmazsa diye şartlandırma lütfen bol dua pozitif düşünce inşallah olacak canım. Cetrotide gerçekten can yakıyor bende yaptığım dönemlerde canım baya yanmıştı. Ben hemşire arkadaşa kolumdan yaptırdım hergün göbekten hem gonal f hem clexane yapıyordum. Canım sen rapor almadın mı merkezde mi geçmiyor bu arada
Canım benim ilk merkezinde 4900 işlem 3000 ilaçlardı. Raporlu yaptırdım 2300 işlem 900 ilaçlar tuttu.

Arkadaslar cahilligime verin bilmiyorumda ben. Tup bebek tutmazsa verdigin para yaniyomu yoksa atiyorum 2. Denemeye sadece ilac parasi falanmi aliyolar. Benim tedavim bitsinde bakalim doktor ne diycek biliyim bende... birde bir cocugu olana rapor veriyolarmi

bir cocugu olana rapor cikmiyor canim. alinan para gördügün tedavi icin oluyor tutmazsa ikinci tedavi icin merkeze göre tekrar ücret ödüyorsun

Gittigim hastane rapor kabul etmiyor canim. Senin bayagi uygun tutmus gercekten. Dondurulmus embriyolarin varmiydi senin? Birde mesela ilki tutmadi fazladan dondurulmuslarinda varsa 2. Transfer icin ne kadar tutar odeniyor bilgin varmi?

canım benim miyonda alındığı için maliyet arttı 7200 miyon operasyonu icin ücret ödedik
aslında 8,600 tl idi ilaçlar hariç ilaçlar de 1700 küsür tuttu benim 10000 tlyi buluyor normalde canım

Maddi olarak buyuk yük bide girilen stres ruhsal sikintilar yanina cabasi. Allah cektigimiz bu külfetleri maddi ve manevi olarak rahmetiyle tecelli etsin insallah. Emeklerimizi bosa cikarmasin

Gittigim hastane rapor kabul etmiyor canim. Senin bayagi uygun tutmus gercekten. Dondurulmus embriyolarin varmiydi senin? Birde mesela ilki tutmadi fazladan dondurulmuslarinda varsa 2. Transfer icin ne kadar tutar odeniyor bilgin varmi?
canim benim dondurulmus embriyom vardi ikinci tedavim dondurulmus transferi oldu. hala dört tane embriyom var ama ben merkez degistiriyorum onlar orada biraz beklesin bakalim. ben ikinci tedavimde rapor kullanmadim sadece transfer olacagi icin 2500 lira ödedim canim.

Oo dondurulmusun transferini yapmak icin bile okadar parami aliyorlar yaa. Zaten hazirda var ugrascaklari hicbisi yok aslinda. Sen simdi 4 embriyonu orada birakip baska yerde sifirdan mi baslayacaksin ilaclara tedaviye.

canım benim miyonda alındığı için maliyet arttı 7200 miyon operasyonu icin ücret ödedik
aslında 8,600 tl idi ilaçlar hariç ilaçlar de 1700 küsür tuttu benim 10000 tlyi buluyor normalde canım
canlar her birinize ayrı ayrı teşekkür ederim. merak ettiğim bir şey daha var bana rapor cıkar mı? rapor dedıgınız nasıl bir şeyy nerden alınıyo( yanı hangı bolumden ve ne diycem?) neye göre cıkıyor yada cıkmıyor?

Oo dondurulmusun transferini yapmak icin bile okadar parami aliyorlar yaa. Zaten hazirda var ugrascaklari hicbisi yok aslinda. Sen simdi 4 embriyonu orada birakip baska yerde sifirdan mi baslayacaksin ilaclara tedaviye.
Evet canım bu işin her aşaması para maalesef. Evet canım o dört embriyoyu bırakıp başka merkezde başlayacağım ya nasip inşallah doğru bir karardır
Canım hsg sonucuna göre çıkacağını düşünüyorum tek tüp yarım Rahim demiştin. Bulunduğun ildeki Üniversite hastanesinden veya araştırma hastanesinden çıkarabilirsin. Benim şimdi tedaviye başlayacağım Ankara Başkent’te kendileri çıkarıyor

Evet canım bu işin her aşaması para maalesef. Evet canım o dört embriyoyu bırakıp başka merkezde başlayacağım ya nasip inşallah doğru bir karardır

Canim 4 tane dondurulmusun 1. Kaliteyse onlari koydurmak yerine sil bastan ignelere baslamak e bide maddi boyutu var. Hakkinizda ne hayirliysa o olsun insallah

Canim 4 tane dondurulmusun 1. Kaliteyse onlari koydurmak yerine sil bastan ignelere baslamak e bide maddi boyutu var. Hakkinizda ne hayirliysa o olsun insallah
Canım üçüncü gün embriyosu olarak donduruldu hepsi embriyologa göre a kalite. Ben ikinci transferde beşinci gün embriyosu olarak transfer edilecek diye beklerken son dk gene üçüncü gün olarak transfer edildi. Üçüncü gün embriyosunu beşinci güne götürmeye teknolojik olarak yeterli değiller diye düşünüyorum o yüzden değiştireceğim. Hayırlısı hakkımızda

Rabbim hic birimizin emeklerini bosuna cikarmasin... AMIN.
Kunfeyekun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…