2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Canım üçüncü gün embriyosu olarak donduruldu hepsi embriyologa göre a kalite. Ben ikinci transferde beşinci gün embriyosu olarak transfer edilecek diye beklerken son dk gene üçüncü gün olarak transfer edildi. Üçüncü gün embriyosunu beşinci güne götürmeye teknolojik olarak yeterli değiller diye düşünüyorum o yüzden değiştireceğim. Hayırlısı hakkımızda
Ayy çok heyecanlıyım hepiniz adınaa ☺️ İnşallah üçünüzünde tutar topikte cümbüş yaparız :)

Eklentiler

• IMG_0422.JPG
    IMG_0422.JPG
    28,1 KB · Görüntüleme: 34
canlar her birinize ayrı ayrı teşekkür ederim. merak ettiğim bir şey daha var bana rapor cıkar mı? rapor dedıgınız nasıl bir şeyy nerden alınıyo( yanı hangı bolumden ve ne diycem?) neye göre cıkıyor yada cıkmıyor?
Canım çıkar mı bilemiyorum rahim yapın rapora bağlı bir bulgu mu drun bilir kadn doğum infertilitesi bölümü durumunu anlat onlar rapor için uygun olup olmadığını soyler
Tıp fakültesi hastanesi veriyor sanırım raporu eşinde sende muayene oluyorsun istenilen testleri yaptıriyorsun

Arkadaslar cahilligime verin bilmiyorumda ben. Tup bebek tutmazsa verdigin para yaniyomu yoksa atiyorum 2. Denemeye sadece ilac parasi falanmi aliyolar. Benim tedavim bitsinde bakalim doktor ne diycek biliyim bende... birde bir cocugu olana rapor veriyolarmi
Canım benimde bir coçugum var bu nedenle rapor hakkımız yok
Tutmazsa para iade yok canim
Her defasında ücret alıyorlar

Evet canım bu işin her aşaması para maalesef. Evet canım o dört embriyoyu bırakıp başka merkezde başlayacağım ya nasip inşallah doğru bir karardır

Canım hsg sonucuna göre çıkacağını düşünüyorum tek tüp yarım Rahim demiştin. Bulunduğun ildeki Üniversite hastanesinden veya araştırma hastanesinden çıkarabilirsin. Benim şimdi tedaviye başlayacağım Ankara Başkent’te kendileri çıkarıyor
İnşallah cıkar canım bu ay kendiliğinden olmazsa
15 haftalığım kerata arkasını dönmüştü doktor teyzesi çeviremedi:-) dönseydi görürdüm dedi
ben erkek demiştim :) oo o zaman bir dahaki randevuda kesinleşir.

Canım çıkar mı bilemiyorum rahim yapın rapora bağlı bir bulgu mu drun bilir kadn doğum infertilitesi bölümü durumunu anlat onlar rapor için uygun olup olmadığını soyler
Tıp fakültesi hastanesi veriyor sanırım raporu eşinde sende muayene oluyorsun istenilen testleri yaptıriyorsun
teşekkürler canımm adet oldun mu?

ALLAH HAYIRLISIYLA nasip eder inşallah kızlar sizi çok özledim ama sınava da az kaldı konular çok ondan girmiyorum sınavdan sonra hep beraberiz çoğunuz da hamiş olursunuz o zamana kadar inşallah
Rabbim emeklerini boşa çıkarmasın öpüyorum seni

ALLAH HAYIRLISIYLA nasip eder inşallah kızlar sizi çok özledim ama sınava da az kaldı konular çok ondan girmiyorum sınavdan sonra hep beraberiz çoğunuz da hamiş olursunuz o zamana kadar inşallah
canımmm bizde seni özledikk. sen calıs sınavına kuzum. allah zıhın acıklıgı versin. döndüğünde burada olacağız :KK200::KK200::KK200:

ALLAH ZIHIN ACIKLIGI VERSIN CANIM

X