2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Kızlar bir kaç gündür giremedim. INCIK BONCUK INCIK BONCUK anneciğine Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah. Allah sabır versin :KK43: limoncicegi41 limoncicegi41 inşallah yarın güzel sonuçlarını paylaşırsın canım çok sevindim testin pozitif olmasına. Sağlıkla kucağına alırsın inşallah. A anneveoglusu aaynaa aaynaa sizde iyisiniz inşallah

Kızlar bir kaç gündür giremedim. INCIK BONCUK INCIK BONCUK anneciğine Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah. Allah sabır versin :KK43: limoncicegi41 limoncicegi41 inşallah yarın güzel sonuçlarını paylaşırsın canım çok sevindim testin pozitif olmasına. Sağlıkla kucağına alırsın inşallah. A anneveoglusu aaynaa aaynaa sizde iyisiniz inşallah
insallah canım sen nasılsın iyi misin? hersey yolunda mı?

canım hala sonuc cıkmadı laboratuvarı aradım. uzman doktor onaylamamıs, ancak yarın sonucları görebilirsiniz dedi.
sahra canım yarın bakalım sonuç ne cıkacak hayırlarla sağlıcakla sevinirsin inşallah sonra bizler de inşallah amin..
svd canım ben de kpss çalışıyorum ya biraz daha az giriyrum kuzum temmuza kadar böyle olur sonra yine buralardayım ama mart gibi ikinci aşılamayı düşünüyrum sen ne düşünüyorsun bekleyecek misin

sahra canım yarın bakalım sonuç ne cıkacak hayırlarla sağlıcakla sevinirsin inşallah sonra bizler de inşallah amin..
svd canım ben de kpss çalışıyorum ya biraz daha az giriyrum kuzum temmuza kadar böyle olur sonra yine buralardayım ama mart gibi ikinci aşılamayı düşünüyrum sen ne düşünüyorsun bekleyecek misin
aminnn kuzumm inşakllah ben inanıyorum bu yıl hepimize iyi gelecek. ard arda hayırlı haberler alacagız.

insallah canım sen nasılsın iyi misin? hersey yolunda mı?
Allah inşallah yüzünü güldürsün canım. İyiyim şükür nöbetteyim çalışıyorum. İş ev arasında git gel
Canım Allah zihin açıklığı versin inşallah kazanırsın muradına erersin. Ben şubatta ilk görüşmeyi düşünüyorum canım. Bazen ovak olsa mı diyorum ama şubat daha iyi olacak gibi hem maddi hem manevi

canım başın sağolsun mekanı cennet olsun anneannenin.
yavrum sende uzun zamandır istiyorsun inşallah seninde güzel haberlerini alırız bu yıl içinde

Aminnnn insallah. 2 sene oldu. Ne zor bi sinavmis. Rabbim beterlerinden korusun. Daha uzun yillar bekleyenlere bol bol sabir versin.

canım merhaba histereskopi yaptırıcağını okudum bir topicte
ben yaptırdım soracağın husus olursa yardımcı olurum
hayırlısı ile seninde güzel haberlerini alalım inşallah

Histereskopi tam olarak nedir buarada. Ne icin yapilir? Ben rahim filmi cektirmistim ordan tüplere baktilar bu daha ayrintili biseymi acaba? Subat mart gibi bende tüp bebege baslayayim artik diyorum ama oncesinde yaptirmamda fayda olursa bende doktordan talep edeyim.

Sagol canim bnm Allah razi olsun. Rabbim annelerimize uzuun omurler versin. Anneannemdi vefat eden bu kadar uzulduysem Rabbim annelerimizin acisini gostermesin.

Sagol canim bnm Allah razi olsun. Rabbim annelerimize uzuun omurler versin. Anneannemdi vefat eden bu kadar uzulduysem Rabbim annelerimizin acisini gostermesin.
Allah rahmet eylesin canım yanlış okumuşum kusura bakma. Allah cennette buluştursun. Histereskopi kamerayla Rahim içine girilip bakılan bir yöntem. İşlem esnasında ufak milyonlar varsa alınabiliyor yada rahimde şekil bozukluğu varsa düzeltiliyor. Bende Ankara Başkent’te oldum Ağustos’ta. Sol tüpümün tamamen yapışık olduğunu öğrendim Rahim filmi normaldi oysa. Birde rahmim t şeklinde ve darmış Dr genişletip düzeltti. İyiki olmuşum diyorum.

Aminnnn insallah. 2 sene oldu. Ne zor bi sinavmis. Rabbim beterlerinden korusun. Daha uzun yillar bekleyenlere bol bol sabir versin.

Histereskopi tam olarak nedir buarada. Ne icin yapilir? Ben rahim filmi cektirmistim ordan tüplere baktilar bu daha ayrintili biseymi acaba? Subat mart gibi bende tüp bebege baslayayim artik diyorum ama oncesinde yaptirmamda fayda olursa bende doktordan talep edeyim.

arkadaşım rahimin durumunu görmek için şeklinde bozukluk, tüplerin durumuna, miyon perde kist varmı onu görmek için yapılıyor
varsa bu histireskopi ile bu sorunlar giderilebiliyor. tüp bebek için dr rahim filmine göre histereskopi isteyip istemediğine karar veriyor. Rahim filmine göre histereskopi ile drlar kamera ile bakıyorlar

canım iyiyim şükür adet günüm yaklaştı karnım davul gibi hayırlısı ile olsun inşallah
sen nasılsın arkadaşım

Canım şimdi çıktı 358 hamileyim canlarr
ayy canım nasıl mutlu oldum anlatamam. galiba biz aynı dönemde hamile kalıp düşük yapmıştık... yanlış hatırlıyorsam düzelt beni :) ben de bu ay ççok umutluyum. bata 8 gün kaldı. rabbim hayırlı sağlıklı bir şekilde taşımanı ve sağlıklı bir evlat doğurmanı nasip etsin inşallahhhh.... dua et bizler için...

X