2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

canım ilaçlarla ama yınede veremem arkadaslar gazı unıversıtesını tavsıye edıyorlar bıde oraya bakıcam

Ankara Başkent’te göğşen önalanı düşünüyorum kardeşim. Aynı Merkezi değil. İnşallah nasibimiz orasıdır.
seçtiğin dr da iyi diye duydum
canım bilgin olsun Ankarada bahçeci açılmış oradaki drlarıda araştır

Benım arkadasımın teyzesı Başkentte Göğsen beyde tüp bebek yaptırdı suan 2 aylık hamıle cok iyi diyor ama işte pahalı 6.000 tl yakın vermiş
raporlu ve ilaçlar dahildir ona arkadaşım inan fiyat iyi
benim raporum yok 10,750 tl tuttu
birde miyon ameliyatımı yaptı dr onada ayrıca 7,200 tl verdik

canım ilaçlarla ama yınede veremem arkadaslar gazı unıversıtesını tavsıye edıyorlar bıde oraya bakıcam
canim gaziyide forumda yazan arkadaslar oluyor insallah Allah yüzümüzü güldürsün. zor ve pahali islemler. maddi manevi yipraniyoruz. simdi gecen ay ben transfer oldum iki ay bekleyecegim ki bu tarnasferi ekonomik olarak atlatabileyim basak türlü cok zor
seçtiğin dr da iyi diye duydum
canım bilgin olsun Ankarada bahçeci açılmış oradaki drlarıda araştır
bende duydum canim bir arastirayim bakalim. orda bir bayan drdan bahsediliyor pek tanimiyorum. iyice arastirmak gerekiyor. seninde tedavin baya külfetli rabbim yardimcin olsun.

Kızlar bugün sperm testi yaptırdık ama bişey anlamadik üroloji doktoru varikosel olabilir dedi kadin doğumcu normal dedi. Anlayanlar bir bakabilirmi değerler nasıl?

Eklentiler

• PicsArt_12-15-07.26.15.jpg
    40,5 KB · Görüntüleme: 37
Kürtaj sonrasi gunler gecmek bilmiyor. Bugun daha 17 gun oldu, Bi adet olsaydim diye bekleyip duruyorum. Sonrasi icin tekrar ovulasyon testleri aldim, insallah Allah hayirsiyla saglikla evlatlarimizi kucagimiza alip uzun omurlerine sahitlik ederiz.

çok geçmiş olsun arkadaşım inşallah fazla bekletmez adetiniz benim kürtajdan 49 gün sonra geldi.
fazla düşünme oda geciktiriyor sana tavsiyem arkadaşım

çok geçmiş olsun arkadaşım inşallah fazla bekletmez adetiniz benim kürtajdan 49 gün sonra geldi.
fazla düşünme oda geciktiriyor sana tavsiyem arkadaşım

Haklisin düşüne düşüne stresten olmayabilir insallah cok gecikmez .

İnsan bebegini kaybettikten sonra daha cok bebek istiyor. Şimdiki isteğimi görünce daha önce hic istememisim gibi hissettim o derece. Bi an evvel unutmak, bi an evvel hamile kalmak istiyor insan.
Hayırlısı bakalım. Allah neylerse güzel eyler.. sabretmek lazım.

ben de iyiyim oturuyorum öyle canım derslere odaklanmaya çalışıyorum ..
limoncicegi41 Saye- sizler nasılsınız?
İyiyim canım kafa dağıtıyorum arkadaşlarımla buluştuk. Gez toz aynı. Kilo verme işlerine başlayacağım bir iki ay. @anneveoglusu nasılsın canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…