2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

bende subat basında asılama yaptırmıstım çok üzülüyor ınsan tutmadıgını öğrenınce ama ben bırdaha asılama yaptırmam direk tüp bebege gidicem ınsallah onumuzdekı ay :KK43:
bakalım ben bir aşılama daha denemek istiyorum nasipse

listemiz 40. anne adayını bekliyor şuan 39 kişiyiz 10 hamişimiz var

Canım geçmiş olsun . Allahtan dış gebelik değil en beteri o :KK43: inşallah bir dahakinde olacak kuzum
Sağol canım Allah razı olsun. Dış gebelikten korkuyordum buna şükrediyorum. Daha önce iki defa geçirince daha tedirgin oldum. Senden hayırlı haberler bekliyoruz inşallah

limoncicegi41 limoncicegi41 aaynaa aaynaa A anneveoglusu kızlar kan verdim eve yeni gelebildim. Sonucum 18 e düşmüş çok şükür dış gebelik değil. Kimyasal gebelik oluşmuş hayırlısı Allah’tan inşallah bir dahakine nasip olur
inan sağlıklı bir gebelik olmadığına üzüldüm ama dış gebelik olmadığına çok sevindim kardeşim
allah sağlıkla hayırlısını nasip etsin kucağında göstersin inşallah

inan sağlıklı bir gebelik olmadığına üzüldüm ama dış gebelik olmadığına çok sevindim kardeşim
allah sağlıkla hayırlısını nasip etsin kucağında göstersin inşallah
Allah razı olsun canım. İnsan bunada sevinir mi seviniyor işte. Beterin beteri var. İnşallah birlikte görürüz o günleri. Bende çok beklemeden başlayacağım tedaviye inşallah

Allah razı olsun canım. İnsan bunada sevinir mi seviniyor işte. Beterin beteri var. İnşallah birlikte görürüz o günleri. Bende çok beklemeden başlayacağım tedaviye inşallah
aynı merkez mi arkadaşım yeni tedavi için tercihin

limoncicegi41 limoncicegi41 aaynaa aaynaa A anneveoglusu kızlar kan verdim eve yeni gelebildim. Sonucum 18 e düşmüş çok şükür dış gebelik değil. Kimyasal gebelik oluşmuş hayırlısı Allah’tan inşallah bir dahakine nasip olur
hayırlısı olsun canım umudunu yitirme benim bir arkadaşın tüp bebek tutmadı sonra diğer ay kendiliğinden hamile kaldı ilaçlar demek ki hala etkili oluyor bilinmiyor yani

hayırlısı olsun canım umudunu yitirme benim bir arkadaşın tüp bebek tutmadı sonra diğer ay kendiliğinden hamile kaldı ilaçlar demek ki hala etkili oluyor bilinmiyor yani
Hayırlısı canım. Nasip değilmiş ben alıştım artık üzülemiyorum bile. Rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar verdin hepimize yek duam bu

Hayırlısı canım. Nasip değilmiş ben alıştım artık üzülemiyorum bile. Rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar verdin hepimize yek duam bu
aynen ben de üzülemiyorum ne bileyim bir tuhaf oldum memlekette de herkes hamile olanlar gözüme gözüme sokma çabasında oldular ALLAH EN İYİSİNİ BİLİR..
şaşkınım kafamı toplamam lazım

Ankara Başkent’te göğşen önalanı düşünüyorum kardeşim. Aynı Merkezi değil. İnşallah nasibimiz orasıdır.
Benım arkadasımın teyzesı Başkentte Göğsen beyde tüp bebek yaptırdı suan 2 aylık hamıle cok iyi diyor ama işte pahalı 6.000 tl yakın vermiş :KK43:

aynen ben de üzülemiyorum ne bileyim bir tuhaf oldum memlekette de herkes hamile olanlar gözüme gözüme sokma çabasında oldular ALLAH EN İYİSİNİ BİLİR..
şaşkınım kafamı toplamam lazım
Canım hassas olduğumuz için işte herşey gözümüze batıyor. Rabbim bizede nasip etsin inşallah
Benım arkadasımın teyzesı Başkentte Göğsen beyde tüp bebek yaptırdı suan 2 aylık hamıle cok iyi diyor ama işte pahalı 6.000 tl yakın vermiş :KK43:
Canım raporda geçiyor orda. Aslında diğerlerine göre uygun bile ilaçlarla 6000 olmuştur o fiyat. Bu yola çıktık bir kere ne yapalım katlanacağız külfetine Allah çok aratmasın inşallah

X