2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

senin test yarına tekrarlanacak demi canım?
Evet canım yarın sabah veririm inşallah hayırlısı olsun. Karnım ağrıyor hafiften belki adet olurum kimyasalsa. Tek duam dış gebelik olmaz inşallah

ay canım benim çok çok sevindim inşallah bu sefer hayırlarla sağlıcakla bebeğini kucağına alırsın inşallah zaten sonuçlarını da bekliyordun inşallah bir şey olmayacak ...
dualarını eksik etme bizden de canım
ah kuzum inşallah. tabi daha kanda baktırmadım kesin diyemem. dualarım hep sizinle kuzum hamile olayım yada olmayayım farketmez ki inşallah allah ısteyen herkese versin hiç bekletmeden .

Canım neden sevinmiyorsun problemini iyi kötü öğrendin drun sana gereken ilaçları başlayacak inşallah sağlıkla tamamlanacak hamileliğin
inşallah canımın içi inşallah. doktor kızacak dıyede korkuyorum . daha bütün tahlıller cıkmadı dıye gıtmedim doktora. sen nasılsın. yarın tekrar tahlıl vercen dımı allahım sevinmeyı nasıp etsın canım benım.

inşallah canımın içi inşallah. doktor kızacak dıyede korkuyorum . daha bütün tahlıller cıkmadı dıye gıtmedim doktora. sen nasılsın. yarın tekrar tahlıl vercen dımı allahım sevinmeyı nasıp etsın canım benım.
Canım drun sevinir bile neden kızsın. Bir an önce kesinleştir ki kan sulandırıcı vs başlasın drun. İnşallah bende hayırlı haberler verebilirim canım.

ah kuzum inşallah. tabi daha kanda baktırmadım kesin diyemem. dualarım hep sizinle kuzum hamile olayım yada olmayayım farketmez ki inşallah allah ısteyen herkese versin hiç bekletmeden .
hayırlısıyla sağlıcakla kucağına alırsın bebeğini inşallah canım benim bence bu sefer doktor da ona göre ilacını verir eder çok iyi olacaktır inşallah amin..
kendi adıma bir şey diyemiyorum aşılama için ne zaman gitsem düşünceliyim çok

hayırlısıyla sağlıcakla kucağına alırsın bebeğini inşallah canım benim bence bu sefer doktor da ona göre ilacını verir eder çok iyi olacaktır inşallah amin..
Canım sen kaç yaşındaydın

bana sorarsan zaman akıp gidiyor durma derim. aynı mantıkla bu kez hıc korunmadım. . bi de şu var 3 ay sonra yaptırsan üç ay boyunca keske yaptırsaydım dıyeceksın. eger kendını toparladıysan bekleme kuzum

bana sorarsan zaman akıp gidiyor durma derim. aynı mantıkla bu kez hıc korunmadım. . bi de şu var 3 ay sonra yaptırsan üç ay boyunca keske yaptırsaydım dıyeceksın. eger kendını toparladıysan bekleme kuzum
evet haklısın canım bakalım birkaç gün daha düşüneyim olmadı ocak ayındaki adete gideyim randevu için

ben de aşılamam olmayınca üzüldüm çok şimdi ikinci aşılamayı düşünüyorum ama hevesim ilki kadar tabii olmuyor biraz daha mı beklesem d,yorum
bende subat basında asılama yaptırmıstım çok üzülüyor ınsan tutmadıgını öğrenınce ama ben bırdaha asılama yaptırmam direk tüp bebege gidicem ınsallah onumuzdekı ay :KK43:

aaynaa aaynaa limoncicegi41 limoncicegi41 e katılıyorum bekleme canım maddi manevi hazır olduğunda dene kardeşim zaman aleyhimize işliyor

bende subat basında asılama yaptırmıstım çok üzülüyor ınsan tutmadıgını öğrenınce ama ben bırdaha asılama yaptırmam direk tüp bebege gidicem ınsallah onumuzdekı ay :KK43:
hayırlı olur inşallah tedaviniz kaç yaşındasın arkadaşım. sorun ne olarak görünüyor sizde
bende tüp bebek sürecindeyim şubatta transferim olacak

Saye- Saye- canım bu gün testi tekrarlayacaktın ne oldu bu mübarek günü hürmetine inşallah güzel haberler alırsın

X