2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

hayirlisi olsun canim cok güzel iki yumos inslalah bebek haberini de aliriz.

bir problem olmamasina sevindim Allah yardimcin olsun canim insallah günler göz acip gecinceye kadar geciyor transfer günlerimizi de konusacagiz insallah
hayırlısıyla sağlıcakla canım amin bakalım cumaya ne kadar olur acaba yumoşlarım

bende heyecanlıyım senin adına :). inşallah güzel haber alırız canım.
sahra canım acaba az mı kaldı bilemedim ya tuhafım bayağı inşallah hayırlarla sağlıcakla sevinirim..
bugün çok canımı acıttılar ama utrasonda kadın karnıma da çok bastırdım ama değer ne yapalım br de stajyer doktorlar falan da hep giriyor içeri falan ne yapacağını bilemiyorsun ama yapacak bir şey yok kadın olmak çok zor ya diyip durduk sırada beklerken kadınlarla

öyle canım zor kadın olmak . inşallah az kalmıştır canım benim dualarımız o yönde. canın neden yandı.alttan mı baktılar?

öyle canım zor kadın olmak . inşallah az kalmıştır canım benim dualarımız o yönde. canın neden yandı.alttan mı baktılar?
evet canım ilk gittiğimde de alttan baktı hoca bu sefer de alttan baktı bir de yumurtaları görmek için karnıma da çöktürdü acıdı biraz yumurtam arkadaymış

bugün yumurtalarıma bakıldı canım 10 ml ve 8 olan iki yumurtamı söylediler cumaya kadar iğnelere devam haftaya aşılama zamanını der nasipse heralde

hayırlısıyla sağlıcakla canım amin bakalım cumaya ne kadar olur acaba yumoşlarım

Tahminimce 15 ve 17 milim olur cumaya kadar canim. 17 den sonra catlatabiliyorlar. Doktor cuma ya da cumartesi catlatma ignesi vur dese pazartesi gibi catlar catlayana kadar 2 3 milim daha buyur. Hadi bakalim hayirlisi. 2 tane olmasi avantaj biri tutmazsa digerinin tutma ihtimalide var. Bu arada esini iyi besle keciboynuzu pekmezi falan bol bol yesin. Asilama icin yuksek ciksin degerleri

Kizlar bu ay benden bisey olmaz. 1 ay daha çope gitti. 20 lik disim apse yapmis doktor penisilin iceren antibiyotik yazdi 1 hafta onu kullanicam sonra cerrahi operasyonla alacaklar. Bide rontgen cektirdim radyasyonada maruz kaldim. Zaten bu ay gida takviyeside almadim hic. bidahaki aya kaldi umutlar

vitamin falan içiyor canım sahra yollamıştı balık yağı içiyor fındık fıstık falan hep yiyor kuzum mesir macunu aldık söylemesi ayıp onu da kaşıklıyor bakalım keçiboynuzu da yaparım ..
benden öncekilere çarşamba aşılama bu gece çatlatma iğnesini vurunun ilişki dedi salı yok dedi çarşamba aşılama dedi bakalım canım bana ne diyecekler bayağı heyecanlıyım

Dogrudur canim catlatma ignesini geceden vurup 2 gun sonrasi ogleden once asilama olmustum. Hayirlisi ile insallah tutunurlar canim. Gelismelerden haberdar et bizide

Dogrudur canim catlatma ignesini geceden vurup 2 gun sonrasi ogleden once asilama olmustum. Hayirlisi ile insallah tutunurlar canim. Gelismelerden haberdar et bizide
etmem mi canım ayrıntılarıyla burada yazarım bakalım şimdi cumayı bekleyeceğiz artk

çokk geçmiş olsun canım ya. iyiki su an hamıle degılsın. yoksa napacaktın apseli diş çok zordur agırsına dayanmak mümkün değil. herseyde bır hayır varmıs. sen yinede güzel beslen eşinide güzel besle bır dahaki aya inşallah güzel haberlerin zamanı gelmiştir. o zaman hep beraber kutlarız :)

evet canım ilk gittiğimde de alttan baktı hoca bu sefer de alttan baktı bir de yumurtaları görmek için karnıma da çöktürdü acıdı biraz yumurtam arkadaymış
ay o alttan bakmaları bıle ruhen acıtmaya yetıyor . inşallah guzel haberı alınca bunları unutacaksın :)

ay o alttan bakmaları bıle ruhen acıtmaya yetıyor . inşallah guzel haberı alınca bunları unutacaksın :)
Evet canım ister istemez zor oluyor ya ünv hastanesi giren çıkan ağlasam mı gülsem mi bilemiyorum ama hayırlarla sağlıcakla sevinince azalacak bu sıkıntılı dönemler canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…