2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Kizlar bu ay benden bisey olmaz. 1 ay daha çope gitti. 20 lik disim apse yapmis doktor penisilin iceren antibiyotik yazdi 1 hafta onu kullanicam sonra cerrahi operasyonla alacaklar. Bide rontgen cektirdim radyasyonada maruz kaldim. Zaten bu ay gida takviyeside almadim hic. bidahaki aya kaldi umutlar :KK43:

çok geçmiş olsun canım yaa hamile kalmadan bunu çözmen en iyisi hamile iken bunlarla boğuşmak daha zor çok geçmiş olsun

adetimden itibaren 10. günüydü canım baktıklarında dün
inşallah canım zaten bu ay annemler yanımızda çalışma yapamayız. eşimde gecede çalışıyor.gündüzde kayınvalidem annem var :) Aşılamayı sabırsızlıkla bekliyorum bende rahatlıcam inşallah canım :)

inşallah canım zaten bu ay annemler yanımızda çalışma yapamayız. eşimde gecede çalışıyor.gündüzde kayınvalidem annem var :) Aşılamayı sabırsızlıkla bekliyorum bende rahatlıcam inşallah canım :)
anladım canım diğer aya mı gideceksin aşılama için canım hayırlısı olsun canım birkaç ay daha beklenir hayırlarla sağlıcakla nasip olur da seviniriz inşallah amin

Kızlar her namazmda sızlerı allmdan gecırıyorm tabbım ısteyen bekleyen butun kadınlatın yardmcısı ol tez zamanda hayırla saglkla nasıp et dıye.. bnde 4 yıl bekledım ve smdı naspse ıkı ayım kaldı ranbım vakyı gelnce verıyor sabredın dua edın ınsallah bu guzel duyguyu szlerde tadacaksınız:KK200::KK200:

2 SENE İÇİNDE YAKLAŞIK 100 HAMİŞ HABERİ VEREN TOPİK BİZİM TOPİK :) :anneadayı::emir_bebek::emir_bebek::KK9::KK9::cool:

ŞİMDİ 2018 İÇİN YENİ LİSTE :KK68:

1.@svd_a 24 eylül
2.@INCIK BONCUK 1 eylül
3.@arkadasimes
4.@darkgirl1906 3 ekim
5.@anneveoglusu
6.@aysefeytum 10 ekim
7.@aaynaa 27 eylül
8.@slnchn 10 eylül
9.@eslemvera
10.@sahra41 :anneadayı:
11.@ZehreNur
12.@RUKAYYE44 3 ekim
13.@Afilim92 28 ağustos
14.@Dodine :anneadayı:
15.@ayllllliiiin35
16.@Benimkigeliyor 5 eylül
17.@Greeneliton
18.@bebegim-gel 6 ekim
19.@bubus82 :anneadayı:
20.@Yariiimm
21.@aziz misafir 25 eylül
22.@Lina dmrkrn 10 ekim

23.@Gelartik00
24.@mine_42 :anneadayı:
25.@ruyagokk
26.@busraangell
27.@Blackcat95 :anneadayı:
28.@mf.aysegul:anneadayı:
29.@emsaleymen :anneadayı:
30.@denetim
31.@

:anneadayı: :anneadayı: :anneadayı: :anneadayı: :anneadayı: :anneadayı: :anneadayı:

toplam : 7

X