2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Canim hemen panik olma ben de 6+5 de sadece minnacik yanip sönen bir ışık görmüştüm kalp atışını belli eden o kadar. Gözle seçilemeyecek kadar küçüktü. Henüz çok küçük 8 Haftaya kadar gorunmemesi normal. Uzme kendini kuzum minik yavrun henüz nokta şeklinde ve görunmeyebilir

Sahraciiim mesajini okurken icim titredi mesajin sonunu getirmeye korktum. Allah korusun canim kotu dusunme insallah aksi bir durum olmaz. Keske baska bir doktora daha gorunseydin. Ama sen hamile oldugunu ogrendikten sonra doktora gittiginde kese gormustun diye hatirliyorum sanki. Ilk defami gorecektiniz keseyi. Dualarim seninle canim Rabbim bebegini korusun sana tutundursun. Insallah doktorun hatasidir da o gorememistir.

canımsın ya çok sagol. keseyi gördük evet 10 gun sorada kalp atısı için gittim işte. bebegı goremedı. şimdi eşim gelince baska bır doktora gıdecegm. duramıycam valla bu stresle.

canım alttan baktırsa idin canım bazen 8. haftayı buluyor kalp atışı gönlünü ferah tut

ay inşallah canım benım ya doktr pat pat pat söylüyr hıc yarattıgı etkıyı dusunmuyor.

canımsın ya çok sagol. keseyi gördük evet 10 gun sorada kalp atısı için gittim işte. bebegı goremedı. şimdi eşim gelince baska bır doktora gıdecegm. duramıycam valla bu stresle.
canım ben bilmem ama sen başka doktora da git baktır ben de olsam duramam yani alttan baktırmak tehlikeli mi de keseeyi görmüşseniz kalp atışı da duyulmalıydı diye düşünüyorum

canım benim sen benden bir tık önde gidiyorsun hayırlısı ile bebeğine alır ve bir ömür boyu sağlıkla güzel ömür geçirirsiniz inşallah
Aminnn canım inşallah hepimizden güzel haberler gelir. Senin tedavin hangi aşamada şu an
Canım alttan baktırsaydın karından görünmeyebilir bu dönemde üzülme inşallah herşey yolunda gider Allah büyük. Yatın başka drla görüş inşallah güzel haberlerini bekliyoruz

inşallah canım benimm.

inşallah canım benimm.
Ben 6+3 de vajinal görmüştüm kalp atışını canım duymadım bile düşün sadece ekranda görebildim, inşallah senin minikte yarın sana kendini gösterir. Korkularımızın bir faydası Yok biliyorsun Allah bilir herşey ondan . Dua edelim inşallah herşey hayırlı ve güzel olsun

allaha emanet diyip teselli buluyorym. ammin hepimiz için herseyın hayırlısı olsun

allaha emanet diyip teselli buluyorym. ammin hepimiz için herseyın hayırlısı olsun
allah büyüktür,sen yüreğini ferah tut canım..sadece dua et de ki;rabbim benim elimden bişey gelmiyor verende koruyacak olanda sensin,ben sana bırakıyorum sen koru..diye dua et göreceksin bi sorun çıkmayacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…