2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

İnşallah hayatım inşallah bu gece senin için dua edeceğim inşallah seninle yavrun 4 sene sonunda alacaksın güzel haberi inşallah canım benim

İnşallah hayatım inşallah bu gece senin için dua edeceğim inşallah seninle yavrun 4 sene sonunda alacaksın güzel haberi inşallah canım benim
ALLAH RAZI OLSUN canım sıkma canını inşallah hayırlarla sağlıcakla sevineceğiz inanıyorum canıgönülden...
sen 41 meryem suresine başla canım suya oku bittikten sonra da karı koca içip ilişkiye girin canım bugün görümcemin görümcesi dedi bana da :) 41 meryem suresi okumuştım 2 sene önce ama sonra da yapmadım eğer nasipse hamile değilsem bayramdan sonra başlayacağım

ay canım yarın 3 gün kalmış olacak ay var mı acaba gerçekten de bebeğim benimle midir ya ay bilmiyorum eşim soğukkanlı duruyor ben de kendimi sakin tutmaya çalışıyorm
belki bir mucize vardir canim belli olmaz. test yaptin mi tekrar

Kızlar sabah yine yaptım yine çıktı ama üç saat sonra falan erken gebelik Testi değil bunlar
Benide eklermisiniz listenize bat 3 eylül...Rabbim isteyen herkese tez vakitte hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah...

Ayyy kuzummçizgiyi gördüm bu sabah mı yaptın bunu? Kan ver canım netlessinnn ayyy cokkk heyecanlandım
bende çok merak ettim sabahtan giremedim teli olsa arayacağım vallahi sormak için
allahım sana şükürler olsun aşılama yaptıracaktı mucizesi geliyor kendiliğinden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…