2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

inan ne desem yalan olur canım ak akıntı bende de oldu ama yumurtam mı çatladı bilemedim ..
esneme hep var bende de ama her zamanki halim :)
bayramdan sonra bakalım aşılamaya karar verdik zaten 4 sene oldu artık insan beklemekten usanıyor..
bir de cumartesi bir test yaparım çıkarsa vardı çıkmazsa yoktur artık
dualarını esirgeme
sen diyete devam ediyor musun canim.

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
bugün akşam üzeri test yaptım bir saat sonra baktım ikinci çizgi çok az gözüküyor eşime de gösterdim o da gördü çizgiyi adetime 4 gün var

dodine hamile olduğunu öğrenerek listemize girdi ama ilk listeden hamiş olduğunu öğrenen ben mi olacağım acaba ya şimdi sabah yeniden bir test yapayım diyorum

Ay haddi inşallah çok sevindim canım inşallah hamilesindir sağlıkla kucağına alırsın sabah bir test daha yap inşallah vardır

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
bugün akşam üzeri test yaptım bir saat sonra baktım ikinci çizgi çok az gözüküyor eşime de gösterdim o da gördü çizgiyi adetime 4 gün var
aaaaaaaaaa:rolleyes::rolleyes::rolleyes:canımmm inşallah yaaa yarın sabah ilk idrarla yap kuzum testiiiiii foto cekip atsana

Ay haddi inşallah çok sevindim canım inşallah hamilesindir sağlıkla kucağına alırsın sabah bir test daha yap inşallah vardır
ay canım bilemedim ya 4 gün var yarın da çıkar mı şimdi yeniden yapmamak için zor tutuyorum kendimi ya üzülmek istemiyorum birkaç kez yanlış olarak görmüştüm çok umutlanmıştım eğer çıkarsa akşam gidip özele gidip kan verelim dedim eşime de çıkar orada bir saate dedim tamam dedi bakalım ALLAH hayırlarla sağlıcakla hepimizi sevindirsin yeni listemiz uğurlu gelsin bizlere

bu aksam mı gıdeceksın ozele kan vermeye. özele gıtme canım kan vermek ıcın dünyanın parasını alıyorlar. git yarın devlete 2 saatte cıkıyro sonuc
çok mu istiyorlar canım ya acillerde de yapmıyorlar ya devlette de sinir ediyorlar beni geçende yapmamışlardı

çok mu istiyorlar canım ya acillerde de yapmıyorlar ya devlette de sinir ediyorlar beni geçende yapmamışlardı
hastaneye göre değişmekle birlikte 50-80 arasında degısıyor.canım bence sabret yarın sabah hem bıraz daha artmıs olur hcg inşallah bı daha ıdrar testı yapar oyle gıdersın.foto cek at bakalım belkı cıkar

hastaneye göre değişmekle birlikte 50-80 arasında degısıyor.canım bence sabret yarın sabah hem bıraz daha artmıs olur hcg inşallah bı daha ıdrar testı yapar oyle gıdersın.foto cek at bakalım belkı cıkar
telefonda çekmeye çalıştım ama hiç gözükmüyor canım ya yoksa yollayacaktım yarınki daha gözükür olursa onu yollarım..
yuh yani o ne

Kızzzzzzzzzzz aaynaa aaynaa yaaa canım benim çok sevindim inşallah ya inşallah gruptan koptum bakayım belki senden güzel haber alırım dedim ve girdim kesin hamilesin kesin bak ben hissedip girdim inşallah Rabbim kabul eder dualarımızı bende hemen peşinden gelirim. Benim bat 5 eylül ya bende bebeğim olsun istiyorum lütfen lütfen lütfen

Kızzzzzzzzzzz aaynaa aaynaa yaaa canım benim çok sevindim inşallah ya inşallah gruptan koptum bakayım belki senden güzel haber alırım dedim ve girdim kesin hamilesin kesin bak ben hissedip girdim inşallah Rabbim kabul eder dualarımızı bende hemen peşinden gelirim. Benim bat 5 eylül ya bende bebeğim olsun istiyorum lütfen lütfen lütfen
ay canım bilmiyorum 4 senedir umutlanmaktan korkar oldum artık kuzum...
ben de yeni liste yaptım ilk sayfaya bak 2018 için yeni liste yeni umutlar hemen yeni batı ekliyorum canım 7 eylül de benim evlilik yıldönümü acaba gerçekten bebeğim benimle midir?

X