2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

kızlar adetim geçti günüm ama test yaptım negatif bir gün geçti bilemedim acaba kan tahlili mi yaptırsam

kızlar adetim geçti günüm ama test yaptım negatif bir gün geçti bilemedim acaba kan tahlili mi yaptırsam
Acele etme kuzum yarin ilk idrarla test yap beklemeye devam et. Çünkü landa negatif cikinca insan daha çok yıkılıyor. Insallah varsa zaten günler gececek adet olmayacaksin. O yüzden sabırlı ol çünkü sen bu durumu cok yasadin yani cok defa gecikti adetin

Bence birkaç gün daha bekle canım hayal kırıklığı yaşamamak için
Canimm nasilsin kacinci haftandasin ben daha 13 deyim cok merak ediyorum cinsiyetini kız olacak gibi hissediyorum ama hep erkek ruyasi görüyorum. Sen ne hissederdin öğrenmeden önce. Bir de bebeğinin 10-13. Haftalarinda ultrason fotosu var mi benimkiyle karsilastirip nib teori tahmini yapsam :))) ayyy nelerle ugrasiyorum yaaa

Oyy canım benim ya kıyamamm :)) ben hep rüyamda kız bebek görüyordum böyle sapsarı saçlı maviş gözlü falan ama meğer oğlanmış bizim sıpa hiiçç önemsemiyorsun zaten cinsiyetini kuzum yeter ki sağlıklı gelişsin başka bir şey aklına bile gelmiyor ben sürekli düşünüyordum acaba içimde napıyor iyi mi bebeğim diye. Hareketlerini hissetmeye başladıktan sonra çok rahatladım 16.haftada böyle kelebek kanat çırpıyormuş gibi hissediyordum gittikçe güçlendi :)) şuan evde değilim ama eve gidince atayım ultrason resmini canım benim dr 12.haftada söylemişti büyük ihtimalle erkek diye

Canim tabiki ben de saglikli hayirli olsu diye dua ediyorim2 hep. Alisveris yapmak istiyorum o yuzden cinsiyetini öğrenmeyi cok istiyorum. Hareketlerini cok erken hissetmissin insallah ben de erken hissederim. Tabi 9 gündür görmüyorum endiselebiyorum bazen inşallah her şey yolundadir.
Ya ben hep kız dedigim için rüyamda dogum yapmışım hemşireler diyor ki hep kız diyordun al sana oglunun pipisi elime koyuyorlar resmen minnak bişey cok komikti :)) sonra kiz bebek görüyorum kucagimda erkege dönüşüyor. Mavi renkli objeler görüyorum cok fazla hepsi de vok güzel rüyalar.. Ama ben yine de kuvvetle kız hissediyorum minişimi

evet canım yarın olmadı ilk idrarla tekrarlarım yine evet canım adetlerim hep gecikti alıştım bu sefer üzülmedim bilmiyorum bir belirti de yaşamadım artık şu belirti bu belirti demiyorum canım bakalım hayurlısı

Allah sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin canım inşallah :)) biz daha başlamadık alışverişe annemler sağolsun çoğunu halletmişler bir de çok erken almak istemedim sonlara bıraktım Rabbim hayırlısını versin

Benim bebegin yatak odasi mobilyasini kayinpeder üstlendi. Arabasini falan da almak istiyor. Korkutuyot beni valla karsiliginda bebegime haciz mi koyacak acaba şaka bi yana valla alsin tamam bisey demiyorum da devamli cocugu gormek isteyecek eminim kocam calisirken bile biz gidip bebekle onlarda kalacagiz 2.5 saatlik yol az da degil. Eşim şimdiden heveslendi dogum parasi her ay kenara bir miktar para koyuyor bana da ufak tefek şeyler almak düşüyor. Insallah hayirli saglikli olsun da eşyası az olsa nolur çok olsa nolur

hayırlarla sağlıcakla canım kucağına alırsın inşallah bebeğini alsınlar yapsınlar boşver seni çok üzdüler önemli olan sağlığınız mutluluğunuz huzurunuz canım bebeğinizle birlikte inşallah amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…