2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

senin bu ilk tüp bebek miydi canım ben de biraz rahatladım ama hala kafam yerinde değil yani zaman lazım insan çok üzülüyor tarif edemiyor
İlkti evet, Rabbim büyük acılar vermesin yine toparlanıcaz, zaman zaman seneler önce forumda bebegı olmayan ama daha sonra bebegı hatta İkizleri olan yazışmalara denk geliyorum bizim nasip ler ne zaman bizi bulacak oda takdiri ilahi.
Bugun ailem pasta falan kestiler heves kalmamış gene şükrettim tabi sevdiklerim için. Neyse kızlar perşembe kan testi yapıp artık adını koyucam esım o gun üzülürsün dio sonucta görünce. Yıpratmana gerek yok erkenden dedi.

hayırlısı canım tabii toparlanacağız mecbur toparlanacağız olunca kucağımıza aldığımızda herkes gibi biz de çektiğimiz sıkıntıları unutacağız inşallah amin

İyi geceler aaynaa şimdi farkettim benimde adım var yazmışım demek ki konuya.
Maşallah hamile listesine hepimz gireriz inşallah.
Ben çok üzgünüm konuşmaya ihtiyacım var. .

İyi geceler aaynaa şimdi farkettim benimde adım var yazmışım demek ki konuya.
Maşallah hamile listesine hepimz gireriz inşallah.
Ben çok üzgünüm konuşmaya ihtiyacım var. .
inşallah hepimiz hamişiz diye yazarız isimlerimizin yanına ...
listemiz maaşallah gerçekten de darısı kalanlara inşallah amin

Ben doğum yaptım bugün 40 günlük olduk Allah'a şükür. Duam sizlere Rabbim en hayırlı zamanda nasip etsin. Ozaman a. Kadar güç kuvvet sabır versin
Ben bu listeye 3 kere girdim 3 kere de hamile olarak yazıldım aaynaa inanıyorum sende kendi haberini buraya yazacaksın bir gün..

MasAllah Allah anali babali buyutsun

hayırlı uğurlu olsun canım benim sizler adınıza çok seviniyorum ama kendi adıma çok üzülüyorum evliliğimizin 8. yılına giriyoruz ve yaklaşık 8 senedir de bebek istiyoruz ama olmadı insan çok şaşırıyor bir kez bile hamile kalamadım ALLAH hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin bize de...
bakalım ben ne zaman yazarım bir yandan annemi kaybettim ona üzülüyorum bir yandan 2. tüp bebek yine tutmadı ona üzüntü karışık duygular içindeyim

Başın sağ olsun yine, acının tarifi yok ama insan alışıyor..
En hayırlı zamanda nasip etsin sağlıkla inşallah. Biliyorum çok zor sanki hiç olmayacak gibi sanki hep rüya kalacakmış gibi..
3. Ve 4. Tedavim den oldu benim de çocuklarım biliyorsun. Bende 6 sene sonra kavuştum ve bizde ilk günden beri istiyorduk.
2 evladımda prematüre hamileliklerimde çok sıkıntı yaşadım, size hep dua ediyorum kolaylıkla sağlıkla en kısa zamanda nasip etsin rabbim..

Dondurulmuş kaldı mı? Sen hangi merkezde yaptın? Bide cnm hangi şehirdesin

kaldı canım dondurulmuş gerçekten de sanki olmayacakmış gibi hissediyorum birkaç ay dinleneceğim canım kafamı toplamam lazım..
ben samsundayım canım ondokuz mayıs ünv hastanesinde oldum tedavimi biraz kilo falan da vereyim panik atapım azdı ilaç kullanıyorum biraz rahatladım canım bundan sonrası da nasip kısmet

InsAllah bu sefer Rabbim hayır lisiyla kendiliginden gelir . Kandillerde bol dua et hacet namazi kil dualarimdasin

Olcak Allahın izniyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…