2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

ALLAH hepinizden razı olsun ben de bir yandan olumsuzluğu da düşündüm ama bir yandan da bu sefer olursa annemin acısına şifa olur bana bir arkadaş olur bir ses seda olur evdeki ölü toprağı kalkar dedim ama nasip

birminikask2020 canım nasılsın? kacıncı gün? ne zaman test yapacaksın?
iyim canım diğer topikte yazmışımdır belki görmüşssündür, işe geldim bugün 5, günüm ..Biraz evrak işi vardı indir kaldır derken işyerinde kimseye söylememiştim.
Şöyle anlatayım cumartesi transfer oldum 2 saat yattık eve geldik arabayla 1 saatte. Neyse ilk 3 gün baya ağrı çektim gece gram uyumadım nedense, korkular korkular bacak ağrısımıdır regl ağrısımıdır zaman zaman yer değiştiren bir ağrıydı ama dikkat ettim eğilip kalkmaya. O 2-3 gün beni baya stres yaptı neyse dualarla geçirmeye çalıştım öyle uyuyakalmışım. Dün de bir ağlama halleri geldi 20 temmuz da doğumgünüm transferin de 9. günü yapsam çıkar ama ağlayarak geçirmek istemiyorum aksi sonuç çıkarsa, Ağrım falanda kalmadı nedense.
Bu tedavimde sadece iki adet embriyo vardı onlar şu an benimle. Yumurta fazlaydı ama 5. güne kalmamışlar hiçbiri onuda transferden hemen önce söylediler dondurulacak var diye düşünüyordum oda sürpriz oldu ve rapor hakkımda bitti artık bundan sonrada maddiyata kaldık manevi ve madden de zor durumdayım. Bir değişik duygulardayım çok istiyorum eşim için açıkcası

InsAllah Allah im yuzunuzu guldurur hayirlisiyla

Canım az kalmış. Diğer topiklere yazdıgın görülmüyor sınırlanmış bilgilerin
Seni çok iyi anluyorum. O korkular oluyor maalesef. Allahım gönlüne göre versin inşallah güzel haberini alalım.

Canım az kalmış. Diğer topiklere yazdıgın görülmüyor sınırlanmış bilgilerin
Seni çok iyi anluyorum. O korkular oluyor maalesef. Allahım gönlüne göre versin inşallah güzel haberini alalım.
Bugun sabah kaset test yaptım silik cızgı bile cıkmadı 7.gundu, ucuz testlerden. Olsa cıkardı bence, 5.gun embriyosu cıkardı

Kızlar, sabah yaptım 8.gunum ve
daha çok erken canım bence 2 gün daha bekle testlere güvenme önemli olan kan testi
Bugunde sabah yuzde 98 sonuc doğru dıen testten yaptım cıkmadı hıcbısey. Yarın doğumgünümdü neyse kısmet değilmiş, Bugun 8.gun 5.gun ıkı Adet konmuştu tutsaydı cıkardı
Limon, eren ve ayna ve Dier arkadaşlar etiket yapamadım sizi, ne yazsam bilemedim, güzel saglikli günler dilerim sevgiler

Canım canım benim hislerini ben yasıyorum sanki. Vakti gelecek inan bana yeterki vazgecme. Biraz zaman toparlanınca yeniden . Hep duamdasın bunu bil

senin bu ilk tüp bebek miydi canım ben de biraz rahatladım ama hala kafam yerinde değil yani zaman lazım insan çok üzülüyor tarif edemiyor

Rabbim hayirlisiyla sana salih evlatlar nasip eder insAllah Amin

Canım canım benim hislerini ben yasıyorum sanki. Vakti gelecek inan bana yeterki vazgecme. Biraz zaman toparlanınca yeniden . Hep duamdasın bunu bil
Saol canım limoncicegi41 Allah razı olsun sende bebegını saglıkla al kucagına canım. Güzel günlerin olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…