2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

transferim oldu bugün dostlar...
Canım bugun bır ark haberını aldım oda cok zorluklar yasadı, bu forumda senle ben kaldık, bende basladım iğnelere. Bayrama hayırlarla cıkalım Allahım gönlüne göre versin.
Donmuş mu, ve tekmı pekı.. Şansın bol olsun

Canım bugun bır ark haberını aldım oda cok zorluklar yasadı, bu forumda senle ben kaldık, bende basladım iğnelere. Bayrama hayırlarla cıkalım Allahım gönlüne göre versin.
Donmuş mu, ve tekmı pekı.. Şansın bol olsun
inşallah canım benim hayırlısı ile sağlıcakla seviniriz inşallah amin..
benim 2. tüp bebeğim canım dondurulmuştu 2 tane kondu..

inşallah canım benim hayırlısı ile sağlıcakla seviniriz inşallah amin..
benim 2. tüp bebeğim canım dondurulmuştu 2 tane kondu..
Dondurulmus sansı daha fazla dıe okudum buralarda, eğilme, iş falan yapma bır sure dıkkat et canım. Yemene dıkkat et avakado ye, taze sıkılmış havuc suyu v. S.. İyi gelir dıolar.

Dondurulmus sansı daha fazla dıe okudum buralarda, eğilme, iş falan yapma bır sure dıkkat et canım. Yemene dıkkat et avakado ye, taze sıkılmış havuc suyu v. S.. İyi gelir dıolar.
evet canım dondurulmuşta şans daha fazla diorlar nasip inşallah canım..
inşallah hayırlısı ile seviniriz bu süreçler çok zor süreçler inşallah evlatlarımıza kavuşuruz da hayırlısı ile sağlıcakla ALLAH herkese doğal yollardan nasip etsin inşallah bu süreçler çok zorlu

Uyumazsa benimki hep agliyor aglamasa sorun yokta isterse hiç uyumasin 🙄
Kıyamam..
Bazı bebekler öyle oluyormuş ama zamanla düzeliyormuş senin eşinin enerjinizide alır çocuk sıkıntılı zamanın içine doğdu abla olsun sağlıklı olsunlarda öyle böyle büyürler

Kıyamam..
Bazı bebekler öyle oluyormuş ama zamanla düzeliyormuş senin eşinin enerjinizide alır çocuk sıkıntılı zamanın içine doğdu abla olsun sağlıklı olsunlarda öyle böyle büyürler
Sorma yavrumunda benimde 40 i cikmadan nerdeyse hastanelere tasindik esim sebebiyle keza 40 im cikmadan bi daha ameliyat oldu
Sukur Allah saglik versin gerisi bos oyle boyle buyuyo buyudude ağustos un 5 inde 1 yasinda olacak

ALLAH RAZI OLSUN kızlar evde test yapmadım cesaret edemedim yarın acilde kan vereceğim nasipse...
şimdi kardeşim astsubaylık mülakatında aklım onda da yarın kafam rahat olur transferin 10. günü olacak o zaman

Canım hadi hayırlısıyla tutınsun anneciğine. Tek embriyo mu transfer edildi? Kacıncı gün embriyosu. Aynanında seninde güzel haberinizi alalım inşallah🙏🙏🙏
Cift canım, 5.gün.. Ama sadece ıkı tane kalmis onuda transfer olarak aldık eve geldik, bır tuhaf oldum bısey de hıssedemedım moral desteğin için teşekkürler, aynayı merak ettim bu ara beklediğim kisiler de hamile darısı bizlerin başına..

Cift canım, 5.gün.. Ama sadece ıkı tane kalmis onuda transfer olarak aldık eve geldik, bır tuhaf oldum bısey de hıssedemedım moral desteğin için teşekkürler, aynayı merak ettim bu ara beklediğim kisiler de hamile darısı bizlerin başına..
O an bişey hissedilmiyor canım. Yavrularını aldın geldin inşallah 9 ay sonra kucagında olurlar. Cok pozitif ol tamam mı cok etkiliyor dualarım seninle

O an bişey hissedilmiyor canım. Yavrularını aldın geldin inşallah 9 ay sonra kucagında olurlar. Cok pozitif ol tamam mı cok etkiliyor dualarım seninle
Cok saol limoncum, ilk gunum ya transfer meselesini cok alısamamısım aman bısey olmasın dıe napcagımı sasırdım 🤔

Cok saol limoncum, ilk gunum ya transfer meselesini cok alısamamısım aman bısey olmasın dıe napcagımı sasırdım 🤔
Tuvalete gitmeye bile cekiniyor insan. Rahat ol hiçbişey olmuyor. Uzan dinlen arada evin içinde tur at ki rahime kan gitsin. Fotoğraf verdilermi minnoşların fotosu. Beyaz iki nokta gibi oluyor

X