2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

arkadaşlar cuma günü annemi kalp krizinden kaybettim çok perişanız bugün evime döndüm annemin adı seher ona bir fatiha okur musunuz?
hayatı hastalıklarla geçti ALLAH anneme rahmet eylesin ALLAH mekanını cennet eylesin inşallah ALLAH imanlı olarak ölmüş kullarından eylesin bizler de öldüğümüzde imanlı ölenlerden olalım inşallah amin...

Kizlar merhaba gebelikten ve kasik agrilarimdan suphelendigim icin bugun doktora gittim. Adetime 6gun falan kaldigi icin kan testi yaptirdim sonuc yarin cikacak. Ultrasonda zaten simdiden bi sonuc cikmazmis pek ama doktor agrilarimdan suphelendigi icin vajinadan ultrason bakti rahim duvari kalinlasmasi var dedi? Bu ne demek tam olarak bilen var mi soramadim doktora testi bekliyorum

Canım benim oluruz tabi. Allahım sabırlar verdin . Mekanı cennet olsun anneciğinin..mübarrk günde vefat etti Seher teyze .çok üzgünüm arkadasım

Canım rahim duvarı adete yakın kalınlasır ancak hamile isen bebek daha iyi tutunsun diye daha cok kalınlasır..allah gönlüne göre versin

Esimin
Koronodan kontrol leri aksadi. Karin bolgesinde dikişlerinde aciklik var tekrar ameliyat olacak işte onu bi atlatsak yaptiricam insAllah dedigin dogru ama nekadar tez okadar iyi katiliyorum
Abla karın bölgesi yağlı olduğu için dikişlerde açıklık olabiliyor eşimin teyzesinin de öyle oldu o da tekrar ameliyat olacak Allah beterinden korusun inşallah

Çok üzüldüm Allah rahmet eylesin Allah sizlere sabır versin inşallah mekanı cennet olsun

Okumaz olurmuyum canim ya
Allah im sabirlar versin Allah rahmet eylesin
sozun bittigi yer ne denirki Allah im gunahlarini affetsin hastaliklarinda cektigi acilari gubahlarindan silsin Rabbim seher teyzenin günahlarını Amin

Abla karın bölgesi yağlı olduğu için dikişlerde açıklık olabiliyor eşimin teyzesinin de öyle oldu o da tekrar ameliyat olacak Allah beterinden korusun inşallah
Yok canim ondan degil saniyoruz pratisyen doktor atiyor dikisi kaydirmami yapmis becerememis işte oyle zannediyorum cunku esim ameliyat olunca da hastaneden cikarken orda sislik vardi hafif ozaman hemen ameliyat oldugu gun kalkip yurudu vs zorlandi galiba ben oyle dusunuyorum .
O bisey degil ya biz neler gorduk Allah im beterinden korusun. Insanoglu ne garip neye sukrediyor iste ne yapican bunada sukur Rabbimin vardir bildigi

ALLAH RAZI OLSUN canım anneme bir fatiha okursanız sevinirim
Canım benim, tedavini yazardın bende cok yazmıyrm nadiren bakıyorum artık buraya, cok üzgünüm ne diyebilirim anne yeri başka bir an kötü oldum Allahım sabırlar versin canım başın sağ olsun hepimizin gideceği yer orası

ALLAH RAZI OLSUN canım inşallah anneciğimin mekanı cennet olur günahları affolur inşallah amin

ALLAH RAZI OLSUN canım inşallah anneciğimin mekanı cennet olur günahları affolur inşallah amin
Allahın izniyle umarım bu tedavide hayırlı habere ulasırsın, gönlüne bıraz dayanma gücü olsun bebeğin.. Bende bugunlerde baslıcm yeni tedavıye.

canım senınde hayırlı olsun tedavın. aynanın ve senın guzel haberlerınızı alalım ınsallah
Sağol canım, regl beklıyorum olmadı, Bugünlerde gitmem lazımdı, sen nasılsın cinsiyet belli oldumu.. İnşallah ayna ile ikimiz kaldık bu topikte. Temmuzda doğumgünüm hayırlı haber bır hedıye olur benim için.

Test yaptın mı belki ondan gelmiyo adett inşallah öyledir dogum günü hediyedi olur sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…