2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Ekbbk Canım ben çok uzuldum, Allah doğru zamanda nasip etsin inşallah.

benim transferi saymazsak bugün 6. günüm
sabah test yaptım. erken gebelik testinde 3 dakika içinde aşırı silik çizgi çıktı.

kaset test de yaptım. yani onda da hayali bir şey var ama çizgi demeye de dilim varmıyor. o kadar silikti.

koyulaşacak mı bakalım hiçbir şey hissedemiyorum. umut da yok, umutsuzluk da. heyecan da yok, üzüntü de. belirsizlikle kolay mücadele edebilen biri değilim. bunda öyle bir rüzgara kapılmış hissediyorum ki, hiçbir şeyde kontrolüm yok, kabullendim.

Ben adetin 2. Günü doktor tedaviye başlıyoruz dediği zaman her akşam günde bir bardak doğal nar suyu içtim.
Tamam canım sağolasın
Adetten önce başlamıştım zaten ama trasferden bir gün önce bıraktım
Bende bıgün oldum 1. Günüm ilaca başladım direk. Şimdi 1 bardakta içtim sağolasın
Transferden sonra içmeyin veya meyvesini tuketmeyin cunku rahim kasılmasını artırıyor.
Yok canım içmem biliyorum transfer kararı alınır alınmaz bırakcam zaten sağolasın
canım kalınlaşma için ilaçlara başladığında başla direkt, 2., 3-4. gün işte, nasıl başlıyorsan.
ben hem narın hem de yoganın faydasını gördüm biraz. inceydi benim rahmim.
Benimde rahim ince. Bu ay transfer olcakmı belli değil bir ilaç deniyoruz sadece estrofemden farklı bir faydası olcakmı diye. O arada narda içeyim dedim. Etkisi güzel olursa belki bu ay transferi onaylar doktorum. Bakalım bi 7 falan görürsek prp yapcaz nasipse

Mutlaka öncesinde ücretsiz ön görüşmeye gidin bende gitmiştim bana tahlillerin olduğu bir kağıt vermişlerdi istediklerini ben orda yaptırsam diye ücret görüşmesi yapmıştım tutarı hatırlamıyorum ama kan tahliline göre bayağı yüksek çıkmıştı sadece erkek testini orda yaptırabiliriz diye düşünmüştük ama rizede yaşıyoruz işim gereği ürün alımına 2 ayda bir istanbula geliyorum kaldığımız evde tuzladaydı beşiktaşa gidip gelmek çok zor olur o trafik yoğunlu vs diye trabzonda yaptırmaya karar verdik burda başladık şubat ayında transferim yapılcak eğer tutunmazsa bu sefer bahçeçide yaptırcam inşallah tutunur gerek kalmaz

Arkadaslar merhaba ben transfer oldum 3. Gun 2 kere kusmam oldu bugun 1 kere ara ara mide bulantilarim oluyor bugun 7. Günüm sizce normal mi veya boyle bisey yasayip pozitifi goren var mi

Arkadaslar merhaba ben transfer oldum 3. Gun 2 kere kusmam oldu bugun 1 kere ara ara mide bulantilarim oluyor bugun 7. Günüm sizce normal mi veya boyle bisey yasayip pozitifi goren var mi
o kadar ilaç, hormon vs alıyoruz ki, olabilir canım.
benim de 5 gündür iştahım acayip arttı. transfer öncesi de estrofem yüzünden acayip kapanmıştı iştahım.

Benim normalde pazartesi ama raporum bitiyor artık işten izin alamıcam için pazar günü veririm herhalde

o kadar ilaç, hormon vs alıyoruz ki, olabilir canım.
benim de 5 gündür iştahım acayip arttı. transfer öncesi de estrofem yüzünden acayip kapanmıştı iştahım.
Eveeet benimde sizin gibiydi agzima bisey almak istemezdim ama transfer oldugumdan beridir geceleri dahi midem boşalmış gibi acliktan uyaniyorum

Iyi aksamlar arkadaslar ben 25 aralikta transfer oldum 5 ocakta test gunum ama duramiyorum merkatan olcem artik gitsem kan versem cikar mi acaba donus yaparmisiniz

Allah yardımcınız olsun Tüp Bebek paket ücretine tabi değil o zaman bu tahliller doğru mu anladım benim hazırda rahim filmi eşimin sperm testi mevcut zaten onları kullanırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…