2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

İnşallah hissettiğin gibi çıkar canım 🤲
Kalbini ferah tut orda bayağı silik bir çizgi var bide erken gebelik tstlernde eğer yoksa ikinci çizgi asla çıkmaz diye biliyorum kasetler daha çok yanıltıyor , Allah’ın izniyle yarın çok mutlu olacaksın 🙏🏻🙏🏻🙏🏻❤️ bide eşine hiç kulak asma sen he de geç benimkide sürekli benim moralimi bozar he yaaa askim aynen derim geçerim yarın oda bi soka girsin

Eşim kendini kandırma falan dedi attı testi. Kan bile vermek istemiyor neyine vericez sonuç ortada diyor zor ikna ettim bakalım yarın belli olacak
Açıkcası eşine çok sinirlendim onun seni teselli etmesi gerekirken yaptığı şey çok saçma negatif bile olsa senin modunu yüksek tutup kanda belli olur üzülme diye teselli vermesini beklerdim hiç skma canını gayette teste gözüküyor pozitif olduğu rabbim tamamına erdirsin inş

Kalbini ferah tut orda bayağı silik bir çizgi var bide erken gebelik tstlernde eğer yoksa ikinci çizgi asla çıkmaz diye biliyorum kasetler daha çok yanıltıyor , Allah’ın izniyle yarın çok mutlu olacaksın 🙏🏻🙏🏻🙏🏻❤️ bide eşine hiç kulak asma sen he de geç benimkide sürekli benim moralimi bozar he yaaa askim aynen derim geçerim yarın oda bi soka girsin
Sorma canım, asla pozitif olamıyor en başından olumsuza odaklanıyor ihtimal bile vermiyor beni de düşürüyor haliyle inşallah yarın yanılır

Açıkcası eşine çok sinirlendim onun seni teselli etmesi gerekirken yaptığı şey çok saçma negatif bile olsa senin modunu yüksek tutup kanda belli olur üzülme diye teselli vermesini beklerdim hiç skma canını gayette teste gözüküyor pozitif olduğu rabbim tamamına erdirsin inş
Genel olarak olumsuza odaklı maalesef eşim. Belki onun negatifliği bana da geçiyor artık. İnşallah yanıltır bebeğim onu 🤲

Genel olarak olumsuza odaklı maalesef eşim. Belki onun negatifliği bana da geçiyor artık. İnşallah yanıltır bebeğim onu 🤲
İzin vermeyin negatifliğin size geçmesine.
Güzel bir yola çıktığınızın farkında değil sanırım eşiniz..
siz ilaçlara devam edin, dualarınızı edin, kanınızı verin lütfen.

35 yaşındayım canım sorunumuz amh düşüklüğü 0.34 rezerv azlığı yani. Sizin sorun ne kuzum?
Benim belirsiz canım eşimle bende görünürde sebep yok ama 1.5 yıldır gebelik olmadı. Ben de 28 yaşındayım doğaldan olsaydı olurdu şimdiye kadar deyip beklemek istemiyorum daha fazla 🙏🏼

X