2023 AĞUSTOS - EYLÜL GEBELİK PLANLAYANLAR 👼🐣🙏

Kızlar iyi akşamlar
Ovülasyon testi hiç yapmadım. Yorumlarda herkesin uyguladığını gördüm. Nasıl yapılıyor acaba bilgi verir misiniz?
Şuan soğan kürüde yapıyorum.

Kızlar iyi akşamlar
Ovülasyon testi hiç yapmadım. Yorumlarda herkesin uyguladığını gördüm. Nasıl yapılıyor acaba bilgi verir misiniz?
Şuan soğan kürüde yapıyorum.
Canım uygulamalardan sipariş verebilirsin. Laboquik baya iyi ben onu kullanıyorum. 20 ovulasyon 6 gebelik testi olanını

Adet bitiminden sonra kullanmaya başlıyorsun. Lh hormonuna bakıyor. Gebelik testi gibi bir test. İdrarla yapılıyor. Başlangıçta silik çizgi çıkıyor. Sonrasında iki çizgi de aynı koyuluğa gelince yumurtan çatlamak üzere demek. Tekrar silikleşmeye başladığın da ise çatlamış demek. O günleri bir boş bir dolu veya üst üste dolu olacak şekilde değerlendiriyorsun... Benim ortalama 12-14. Günler arası çatlamam gerçekleşiyor ama 7. Gün çatladığımı da gördüm. Onun için ovulasyon testi gebelik için önemli bir araç oluyor.

Anladım çok teşekkür ederim bilgileriniz için
Adetim biteli 8 gün oldu sanırım yapmamın bi anlamı yok şuanda.
Ben adet takvimi uygulamasındaki yumurtlamaya göre bakıyodum

Anladım çok teşekkür ederim bilgileriniz için
Adetim biteli 8 gün oldu sanırım yapmamın bi anlamı yok şuanda.
Ben adet takvimi uygulamasındaki yumurtlamaya göre bakıyodum

Sen o zaman şuan adetinin 13. Günü civarındasındır. Muhtemelen yumurtlamışsındır canım. Yine de cumaya kadar bir boş bir dolu değerlendirmen de fayda var. Belki dün belki bugün çatladı yumurtan bilemeyiz. 24 saat yaşayacak, onu yakalamak önemli. Bu ay bebiş olmazsa önümüzdeki ay ovulasyon testiyle takip edersin canım

Evet bugün 13. Günü adetimin. Teşekkür ederim yardımınız için

Bat 12 Ağustos oldu canım

Sat 12 Ağustos bat 10 Eylül hayırlısı diyelim

Güzeller, bat 18 yani 4 gün kaldı reglime. Kasık ağrım var özellikle solda , ve göğüs hassasiyeti. Sizce gecikme olmasını mı bekleyim yoksa test yapayım mı? Aslında yapmak istemiyorum ama, ağrı bu kadar erken başlayınca acaba mı dedim. Bu ay iyi değerlendirdiğimizi düşünüyorum. Allah nasip etsin inşallah

Benim de 3 gün var canım ben yaptım çıkmadı benim olan belirtilerim de gitti yani anlamadım elinde fazla test varsa gün gün yap istersen yoksa adet gecikmeni bekle

Kızlar bişey sorcam ben bu ay 40 gunde adet oldum ve temmuz 5 catlamayı gordum smdi ben bu aykı adet dongumu 4 gundenmı hesplamam lazm yoksa catlamdan 14 gun sonraymı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…