2023 AĞUSTOS - EYLÜL GEBELİK PLANLAYANLAR 👼🐣🙏

Dört gün kala pek çok kişinin pozitifi çıktı canım . Yapabilirsin

Kızlar adetime 14 gün var kasıklarımda özellikle sol kasığımda dayanılmaz bi sancı var.
Soğan kürü yaptığımdan dolayı mı yoksa acaba yerleşme ağrılar mıdır erken test yapsamda çıkmaz sonuçta

Yumurtlama donemindesin canım şu anda muhtemelen o yüzden ağrın vardır değerlendirmelisin. Test yaparsan boşuna yapmış olursun

Yumurtlama donemindesin canım şu anda muhtemelen o yüzden ağrın vardır değerlendirmelisin. Test yaparsan boşuna yapmış olursun
Benim hiç yumrtlama dönemlerimde böyle ağrım olmaz ki ama hamileliklerimde böyle olurum aşırı derecede sık idrara çıkıyorum bide çünkü. Soğan kürüde içtiğim için emin olamıyorum

Kızlar aşırı şiddetlendi ağrı. Regl ağrısı gibi. Ve dört gün var. İç bacak , sol kasık aşırı şiddetlendi uzandım o derece. Ay hayır ya kan gelirse çok ağlıcam.. yarın test yapıcam dua edin lütfen bebişim gelsin bu ay

14 gün varsa çatlama olabilir canım. Yerleşmenin ağrı yaptığını duymadım hiç. Yumurtayla alakalı bir durumdur

Benim hiç yumrtlama dönemlerimde böyle ağrım olmaz ki ama hamileliklerimde böyle olurum aşırı derecede sık idrara çıkıyorum bide çünkü. Soğan kürüde içtiğim için emin olamıyorum
Kürden dolayı bu durumu yaşıyor olabilirsin kuzum. 14 gün varsa daha baya erken belirti için

14 gün varsa çatlama olabilir canım. Yerleşmenin ağrı yaptığını duymadım hiç. Yumurtayla alakalı bir durumdur
Benim 2 hamileliğimde de böyle olurdu sadece soğan kürü yaptığım için emin olamıyorum acaba o mu ağrı yapıp dk başı idrara çıkartıyo diye o yüzden sormak istedim. Erken test regly kaç gün kala sonuç veriyor peki genel olarak?

6 gün kala diyorlar ama 4 gün kala daha net oluyor.

Merhaba 8 Ağustos regli günüm . 4 aydır olamıyordum on günlük ilaç kullanımımım 8. Günü regli oldum . 5. . Günü kontrole gittim klomen başladım . Yarın bitecek perşembe kontrole gideceğim.yumurtalarıma bakacak büyüklüğüne . Geçen sene Mayıs ayında bir düşüğüm oldu . Bi dene bi denememe zamanı bu ay yap yaptık . Benim süreç takibim var . Eğer mümkünse Ağustos Eylül gebeliği bekleyenlere bende dahil olabilirim inşllh . Rabbim hayırlısıyla gönlündekini versin herkese

Saban baktım çamaşıra bir parmak kadar soluk kahverengi belli belirsiz bir şey gelmiş. Bastırıyorum başka bişey gelmiyor. Ama geçenki regl de böyleydi. Galiba yine regl olucam. Dün çok ağrıdı kasıklarım. Regl ağrısı gibi değildi o ağrıyı bilirim bu sanki altlarımda kemikler batıyor gibi bi ağrıydı. İnşallah yerleşme kanamasıdır. Test yapmayacağım. En sonuç değişmeyeceğini göre en doğrusu bekleyip görmek, adedime normalde iki gün var. Nasıl yorumluyorsunuz.

Reglime son 6 gün.hic bir belirti yok oteki aya denemeye devam gibi duruyor...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…