2023 AĞUSTOS - EYLÜL GEBELİK PLANLAYANLAR 👼🐣🙏

2 kere yumurtlamış olabilirsin canım, ilk pikten sonra aşırı silikleşmemiş olsada sonraki yaptıkların pik değil çünkü
Evet büyük ihtimal öyle oldu dünkü ultra pik olmasa bile pikti iki kere yumurtlama olmuştur diye dua ediyorum🙏🏻

Silik olan çizgi koyu olduğu zaman yumurtlama oluyormuş canım buda yaklaşık 28 günde bir döngü gören kadın için 14 15 günlere denk geliyor hergun takip et aynı saatte 2 3 saat birşey yiyip içmemeye özen göster
Biliyorum aslında ama bugün o çizgide kaynoldu acaba kaçırdım mı günümü

Böyle ?

Eklentiler

• IMG_2438.jpeg
    IMG_2438.jpeg
    97,5 KB · Görüntüleme: 55
Canım kaç günde bir adet oluyorsun ? Bir de kullandığın ovü testinin markası nedir ? Bazıları çok hassas olmadığı için pik günlerinde tam koyulaşmıyor acaba öyle mi oldu seninkide ?
31 günde bir adet oluyorum yani 28 31 arası değişiyor ama son iki Aydır 31 günde bir oluyorum labouiq diye bir marka tam yazamadım ama anlamışsınız

30 günde bir regli oluyorum o yüzden 16. Gün pikleşiyor ben de böyle yaşadım bir var oldu bir yok oldu derken 16. Gün pikleşti. Sizin adet döngünüz kaç gün?
31 gün ama değişiyor ilişki oldu yine de bugün günaşırı devam ediyor
30 günde bir regli oluyorum o yüzden 16. Gün pikleşiyor ben de böyle yaşadım bir var oldu bir yok oldu derken 16. Gün pikleşti. Sizin adet döngünüz kaç gün?

İlk defa yapıyorum kafam almak bullak iki yıllık evliyim hsg çektim hiçbir sorunumuz yok rabbim işte nasip kısmet ilaç kullandım klomen örtü dört beş kere

31 günde bir adet oluyorum yani 28 31 arası değişiyor ama son iki Aydır 31 günde bir oluyorum labouiq diye bir marka tam yazamadım ama anlamışsınız
Anladım güzel bir marka testte sorun yok o zaman. Ama 31 günde bir oluyorsanız muhtemelen yumurtlamanız 16.gün gibi olur o yüzden yapmaya devam edin testleri🌸

Anladım güzel bir marka testte sorun yok o zaman. Ama 31 günde bir oluyorsanız muhtemelen yumurtlamanız 16.gün gibi olur o yüzden yapmaya devam edin testleri🌸
Ya bilmiyorum ben yaptıkça atarım lütfen banada yardım edin Allah razı olsun çok teşekkür ederim rabbim tez zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin hepimize 🥺

Merhabalar,
Hepimize en başta sabırlı olmayı ve asla ümidimizi kesmemeyi diliyorum.
Evet herkes çocuk soruyor, haddi olan da olmayan da darlıyor(!)
Biz kimseyi dinlemiyoruz, Allah’a sığınıp, sabırla doğru zamanı bekliyoruz İnşallah ♥️
Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın.
Hayırlı sağlıklı gebelikler yaşayıp Ağustos-Eylül ayının “Anne Adayları” olalım İnşallah.

Ben bugün adet oldum, yani;
SAT 2-6 Ağustos
BAT 26-30 Ağustos (inşallah olmaz 🙏)

Konuyu açma sebebim de bu ay artık tedaviye başlamam, buradan adetim biter bitmez yaptığım ovülasyon testinden tutun HSG filmime, doktorun yazdığı ilaçtan iğneye kadar yazıp bilgi vermek ve çok daha bilgili arkadaşlardan bilgi almak. Hepimize faydalı olmasını diliyorum Rabb’imden.
İsteyen arkadaşlar bana SAT-BAT ve yumurtlama tarihlerini yazabilir, ben bir liste hazırlayacağım. Oradan birbirimize destek olur, birbirimize akıl danışırız. Bu ay ovülasyon testi de yapacağım İnşallah, onları da buradan paylaşıp bilgili arkadaşlardan yardım bekliyorum,

ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN 👼🙏🐣

SAT 👍BAT 🙌SONUÇ 💗
@muggle1 💕
11 Temmuz
8 Ağustos
bekleniyor... :KK5:
@Pkolu_anneadayi 💕
11 Temmuz
8 Ağustos
bekleniyor... :KK5:
@Linakiz 💕
12 Temmuz