2023 AĞUSTOS - EYLÜL GEBELİK PLANLAYANLAR 👼🐣🙏

Benimde bu ay farklı oldu üstte ki kırmızıyla işaretli olan test adetin 13.günü ultra pik gördüm sonra çok silikleşmeden git gide koyulaştı ve altta ki gibi oldu tek olan foto kurumadan önceki hali 2.ye pik gördüm ve bugün siliklesti kist mi var yoksa 2 kere mi oldu anlamadım ☹️

Eklentiler

• IMG_20230813_111511.jpg
    IMG_20230813_111511.jpg
    112,3 KB · Görüntüleme: 40
  • IMG20230812151339.jpg
    IMG20230812151339.jpg
    121,7 KB · Görüntüleme: 44
Adettin başlangıcından kaçıncı günündesin canım? 8 mi? Erken yumurtlamış olabilirsin. Ben de bir keresinde 7. Gün yumurtladım 🐣
Evet canım 8 günde koyulaştı bugün 9 gün silikleşti ama tam pik olmadı ondan emin olamadım bende kuzum geçen ay zaten adetim 1 hafta gecikti ondan erken yumurtlamış olabilirim

Her durumda yumurtlamış görünüyorsun canım. Yine ovulasyonla takip et istersen belki sonra yine koyulaşır bilemedim. Sen bugünü ve yarını değerlendir mutlaka
Dünü değerlendirmedim ama tam koyulaşma zamanını dünden bir gün önce değerlendirdim dün boştu bugün yine değerlendirme yapıcam inşallah olur

Benimde bu ay farklı oldu üstte ki kırmızıyla işaretli olan test adetin 13.günü ultra pik gördüm sonra çok silikleşmeden git gide koyulaştı ve altta ki gibi oldu tek olan foto kurumadan önceki hali 2.ye pik gördüm ve bugün siliklesti kist mi var yoksa 2 kere mi oldu anlamadım ☹️
Kuzum bence senin işaretlediğin testte pik sonraları silik zaten çatlamış sorun yok gibi duruyor

Kuzum bence senin işaretlediğin testte pik sonraları silik zaten çatlamış sorun yok gibi duruyor
Bugün daha silik çıktı ama testden sanırım tam siliklik bugün gördüm ☹️ kafamı karıştırdı çünkü dünde baya pikti femometer da doruk gösterdi 🥴

Bugün daha silik çıktı ama testden sanırım tam siliklik bugün gördüm ☹️ kafamı karıştırdı çünkü dünde baya pikti femometer da doruk gösterdi 🥴
Testten dolayıdır canım ben strip testlere pek güvenemiyorum benimde öyle gösteriyordu bence kaset testle dene

Umarım iki kere yumurtlamışsındır canım. Kistte lh pik mi çıkıyormuş 🙄 hiç bilmiyorum.

2 kere yumurtlamış olabilirsin canım, ilk pikten sonra aşırı silikleşmemiş olsada sonraki yaptıkların pik değil çünkü

X