2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Bı saate çıkar bence o zaman ya 28 dıyorum ben değere

iyi tahminn valla kuzum e Nabiza girdim şimdi hastane girişim bile görünmüyor daha yine de 1 saat sonra tekrar kontrol ederim hadi inşallah o kadar ustalastik ki koyuluktan hcg tahmin edebiliyoruz
Ayyyy kuzum hayırlısı olsun bende 20 betanın üstünde çıkıcak kaset testte öyle çıkıyor çünkü

Canım özel hastanede kan verince benim de e nabiza düşmüyor. Hastanenin kendi sitesinden bak
Aynı hastanede bir çok kez verdiğim için canım direk düşüyordu normalde sistemden heralde hatta girince en son verdiğim kan testi ustteymis onu bugünkü verdiğim sandım tarihe bakmadan 01 yazıyor dedim ne demek ya tarihe baktım eskisi ama giriş şimdi düşmüş e Nabiza teşekkür ederim çiçeğim

Kızlar test sipariş etmiştim geldi testim deneyim bakayım bozuk filan çıkmasın dedim denedim gölge gördüm efekt filan yaptım ikinci çizgi var gibi gölge betam sıfırlanmadı mı acaba en son 11 Temmuz da 3 çıktı 2 Temmuz da kimyasal düşük yaptım

Eklentiler

• IMG_1874.jpeg
    81,3 KB · Görüntüleme: 58
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…