2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

güzel sonuclarla dön canım bence senin yumoşta büyümüştür ve catlamak üzeredir misafirlerin yatılı degildir umarım 😅🥰
Bugün daha döngümün 13.günü çatlamak üzere olduğunu sanmıyorum ama bakalım ne durumdayız☺️ Misafirlerim de yatılı ama önemli değil bizim oda en dipte ve banyomuz ayrı sıkıntı olmuyor 😂kendi evimdeyim ya her türlü değerlendiririm diye düşünüyorum 😂😂

Bugün daha döngümün 13.günü çatlamak üzere olduğunu sanmıyorum ama bakalım ne durumdayız☺️ Misafirlerim de yatılı ama önemli değil bizim oda en dipte ve banyomuz ayrı sıkıntı olmuyor 😂kendi evimdeyim ya her türlü değerlendiririm diye düşünüyorum 😂😂
Bu ay senden de güzel haber alacağız o zaman. Tikabasa Tikabasa gibi aile ile aynı evde gizli kapaklı işler 😂

Kızlar hepinize güzel dilekleriniz için teşekkür ederim ama ben hala kan sonucunu görmeden inanamıyorum belkide her zamanki yalancı cizgilerden biriydi bilmiyorum normalde kanda vermezdim ama bugün eşimin doğum günü ve eger varsa bugün ögrenmek istedim ki varsa bile bence deger cok düsüktür belki 5-10 arasıdır insallah vardır 🙏🏻🙏🏻 hepimiz bu duyguyu tadalım, ama dedigim gibi cıkmazsa da çok şaşırmam silikti der geçerim ama az kaldı hissediyorum 🙏🏻 A Afratafrac kuzum benim akıntım adete yakın hep oldugu icin hic ayırt edici bir akıntı hissetmedim normal sarımtrak bir akıntı yogun geldi ama o bende hep regl öncesi olur o yüzden bilmiyorum

Ben 6+0 da duydum aşkım doktorun cıhazı cok ıyıyse ihtimal var duymak için ama erken tabi yinede güzel haberlerle gel 🤲🏼🥰♥️
İn şa Allah canım🙌🏻Özel hastane gitdiğim ama benden daha az kaftalarda olanlar karından doktorları gördü benimki göremedi bence cihazı iyi diğil çünkü bana dedi 1 hafta sonra gel içinin dolu olub olmadığına bakıcam hiç kalb atışını demedi🤷🏻‍♀️

Çok teşekkür ederim canım
12 silme tatlı kaşığı taze öğütülmüş çörek otu
10 çay kaşığı toz tarçın
10 yemek kaşığı saf bal

Adet döneminin ikinci günü 1 yemek kaşığı miktarında bu malzemelerden elde edilen karışımı tüketin. 12. gün gelene kadar aç iken ya da yemek yedikten 1,5 - 2 saat sonra tüketin. Düzenli ve doğru kullanımın sonucunda yumurtalar büyür ve hormonlar düzenlenir. Bu da çocuk sahibi olma şansını arttırmada etkilidir.

NOT: Tarifi verilen karışım yalnızca kadınlarda değil erkeklerde tüketildiği zaman sperm kalitesini arttırmada ve hareketliliğini sağlamada olumlu etkiler sunacaktır.
Tarif bu şekilde ama ben tam 12 gün tuketemedim yine de faydası oldu
Bende regl olursam deneyeyım ınsallah tesekkur ederim hazır cörekotunu havanda dövsem olur mu acaba

iyi o zaman tatlım 😅 sen ilaç kullandın ya o yüzden diyorum erken büyümüştür diye tahmin ediyorum hayırlısı olsun güzel haberleri verirsin 🙏🥰

Günaydın kızlar 🌸
Ben de 🧿 gören arkadaşları can-ı gönülden tebrik ediyorum Allah hayırla kucağınıza almayı da nasip etsin darısı isteyenlerin başına olsun inşallah 🙏
Böyle bir konunun ardında can sıkıcı şeyler yazmak istemezdim ama kimseyle konuşamıyorum size anlatmak istedim somut tavsiyelere ihtiyacım var 🙏
Biz üç yılı geçkin bir süredir evliyiz evliliğimizin ilk iki yılı çok sıkıntılı geçti eşimin ailesi yüzünden ama eşime kalsa benim yüzümden. Bir ablası var. Yapış yapış bir aileler anne abla ve eşim özellikle. Baba figürü dışarıda bunun. Asla alışamıyorum tarzlarına ve onlar gibi olamıyorum sabahtan akşama kadar aile bireyleri sürekli birbirini över sonra da hep beraber kendilerine nazar duaları okurlar falan tuhafıma gidiyor her şeyleri.
Neyse geçen iki yılın ardından başka bir eve taşındık ortam değişti işler biraz yoluna girdi derken bir yıldır aramız gayet iyiydi. Tek bir tartışmamız bile olmadı diyebilirim. Geçtiğimiz bayram tatili ve sonrasındaki bir hafta izindeydik. Hem benim ailemin yaşadığı şehre hem de eşimin ailesinin memleketine ziyarete gittik. Uzak yerlerde her ikisi de. Eşim benim ailemin yanında aşırı rahattır ama onun ailesinin yanında asla öyle olamıyoruz. En basitinden eşim 15 yıldır neredeyse sigara kullanıyor ama ailesinden hep gizlemiş üzülürler diye. Ben de kullanıyorum ve benim de hep gizlememi istedi. Kv oğlunu içkisi sigarası olmayan ne bileyim her cuma vakti namaza giden biri olarak bilir herkese de bu şekilde sürekli oğlunu över bana bile!!!
Anneannesini seviyorum onunla hep iyi anlaştım bize gelip 20 gün kalmışlıkları bile vardı annesiyle birlikte. Ancak annesi ve özellikle ablayla hep bir ayar olma modundayım. Onlar teletabi gibiler ve benden de hep bunu bekliyorlar ben de o yapıda bir insan değilim. Bu bayramda köylerindeyken yanlarında çok zaman geçirmedim çünkü onlar sıcağı çok severler ve 40 derece havada balkonda otururlar bense dayanamıyorum ve geçip içeride oturdum klima altında. 8-10 saat de durduk köylerinde. Her neyse buna da bozulduklarını tahmin ettim ama içeri gelin dedim gelmediler. Oradan döndük iki hafta oldu eşim bir haftadır yurt dışında zaten bu hafta da olmayacak. Kv dün aramış anneanne beni sormuş neden bu bayram bize soğuk davrandı yanımızda bile oturmadı demiş. Bir derdi mi vardı demiş. Eşim de bunun üzerine bir yıldır güzel giden ilişkimizi yarım saatte mesajla b*k etti af edersiniz. Kardeşim üniden yeni mezun oldu 22 yaşında kız. Burada benim olduğum şehirde okudu ve buradan iş arıyor. Benim yanımda kalıyor bir ay kadar daha da kalacaktı. Ama eşim kıymetli ailesinin canı sıkıldığı için ben gelene kadar onu bizim evimizden gönder dedi. Eşim herkese o kadar güler yüzlü ve sevecendir ki herkes onu hep iyi bilir. Ama bu pis işleri hep benim yapmamı istiyor. Sokağa mı atacağım dedim ailesi düşünsün sen değil diyor. Benim 80+ yaşındaki anneannemi üzmezsin bundan sonra diyor. Bu arada kendisi de bizim memlekette aynı benim gibi davrandı ama ben yapınca suç oldu. Annesini arayıp içimde tuttuğum her şeyi yüzlerine kusmak istiyorum maksadınız ne diye sormak istiyorum. Ablası hamile ailecek herkes ona prenses muamelesi yapıyor şu an. Ama benim kardeşimi sokağa atmamı istedikleri için ona bile acımak gelmiyor içimden arayıp krize sokana kadar konuşmak istiyorum sonu ne olursa olsun. Bunun neticesi de muhtemelen boşanma ile biter.
Biliyorum çok uzun yazdım ama sabredip okur ve yardımcı olursanız mutlu olurum…

Benim durumum şöyle sağ kasığıma ara ara sancı giriyor batma hissi oluyor bazende solda ama genelde sağda oluyor bel ağrım çok hafif en ufak bir şey yediğimde şişkinlik hissi oluşuyor çarşamba günü sağlık ocağına gidip kan vericem ya dayanamıyorum erken gebelik testim var ama yapmicam ya sonra üzülüyorum stres yapıyorum çatlatma ignesini olduğum günü de hesaplarsam eğer bugün 10.gun o günü de saymali miyim bilmiyorum ki akşam vurundum iğneyi cunku

Aşkım Afram rüyamda zemzem suyu içtim dün uyandığımda ezan okunuyordu🥹 hayır olsun inşallah. Dün sadece yarım saat 1 saat süren kasık ağrım oldu. Batma değil adetken ağrır ya bacaklarınız kalçalarınız. Göğüs hassasiyetim var ama adetle belirtisi aynı olduğu için birşey diyemiyorum. Tek hissettiğim yaklaşmış olmam☺️ rabbim sağlıklı gebelikler nasip etsin herkese. Dün akşam uyumadan ezanla dua etmiştim Allahım isteyen herkese nasip et yorma bizi diye zemzem içinde duam kabul oldu diye yoruyorumm. 🥹🥰

X