2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

IMG_20230717_093156.jpg

Gunaydin kizlar 🌸 benim bir belirtim yok sadece asiri uyku . Bazen gunlerim ilerleyebiliyor diye bekledim bu gun test yaptim ama bana bozuk gibi geldi once T sonra C koyulasmaz mi benim C koyulasti T silik 🧐
Bebişim hamilelik testin ovulasyondaki gibi pik aramıyoruz T çizgisinde. Hayırlı olsun var gibi duruyor bebiş 🥰

Gunaydin kizlar 🌸 benim bir belirtim yok sadece asiri uyku . Bazen gunlerim ilerleyebiliyor diye bekledim bu gun test yaptim ama bana bozuk gibi geldi once T sonra C koyulasmaz mi benim C koyulasti T silik 🧐
C control anlamındadır canim. Yani önce c sonra t koyulaşır t koyuysa ya da silikse hamilesindir

Mervenur277 Mervenur277 hayırkı olsun inşallah koyulasır testınız 🌸 kürü detaylı anlatabilir misiniz ölçüsğ ne zaman kullandıgınızı fılan
Çok teşekkür ederim canım
12 silme tatlı kaşığı taze öğütülmüş çörek otu
10 çay kaşığı toz tarçın
10 yemek kaşığı saf bal

Adet döneminin ikinci günü 1 yemek kaşığı miktarında bu malzemelerden elde edilen karışımı tüketin. 12. gün gelene kadar aç iken ya da yemek yedikten 1,5 - 2 saat sonra tüketin. Düzenli ve doğru kullanımın sonucunda yumurtalar büyür ve hormonlar düzenlenir. Bu da çocuk sahibi olma şansını arttırmada etkilidir.

NOT: Tarifi verilen karışım yalnızca kadınlarda değil erkeklerde tüketildiği zaman sperm kalitesini arttırmada ve hareketliliğini sağlamada olumlu etkiler sunacaktır.
Tarif bu şekilde ama ben tam 12 gün tuketemedim yine de faydası oldu

Tamam canım sen nasıl rahat edeceksen öyle yaptır bence de ❤️ ya ben de artık son kez kendim deniyorum. Önümüzdeki ay tekrar gideceğim doktora çünkü 13 ay olmuş olacak. Ben de artık bir şeylere başlansın istiyorum ya. Tatilden döndüm canım. Çok iyi geldi ya🩷
Ohhh ne de güzel olmuş kuzum tatil 🌺 inşallah doktora gerek kalmayacak 😍
Tamam canım paylaşırım hiç merak etme. Umarım bir an önce bebişlerimize kavuşuruz. Belki klomenle hamile kalırsın hiç gerekmez hsg 🙏 çatlatma iğnesi de kullanacak mısınız? Klomen içerken baş ağrısı yapabilir ve sonrasında akıntın artabilir. İğne de olursan tüm gebelik belirtilerini yaşıyorsun kuzum. Şimdiden bilgin olsun 🙏 güzel haberlerini bekliyorum
inşallah bebişlerimiz kavuşalım hepimiz kuzum 😍 kuzum vallahi iğne yapacak mı ben de bilmiyorum Regl olunca gel dedi. İnşallah olumlu sonuçlanır herşey 🙏
Ben 1 buçuk yıl önce cektirmistim canim. Şubat'ta da tüplere detaylı bakıldı hsg cekilecegim birşey yok suanlik. İnşallah sana da gerek kalmaz hemen gebe kalırsın ☺️🤲🏻
inşallah gerek kalmaz kuzum inşallah 🙏 tüplere nasıl detaylı basılıyor kuzum?
canım kan 0 çıktı, bu gün 3-4 damla lekelenme tarzı oldu şükür, muhtemelen yarın başlar
bir dahaki ay inşallah pozitif olacak kuzum testin ❤️

Hamiş olan kızlar bekledim ikinci testi göreyim öyle tebriklerimi yazayım malum bu testlere güven yok🥴Şimdiden tebrik ediyorum kızlar güzel ilerlesin bebişleriniz🥰🥰🙌🏻🙌🏻

Ohhh ne de güzel olmuş kuzum tatil 🌺 inşallah doktora gerek kalmayacak 😍

inşallah bebişlerimiz kavuşalım hepimiz kuzum 😍 kuzum vallahi iğne yapacak mı ben de bilmiyorum Regl olunca gel dedi. İnşallah olumlu sonuçlanır herşey 🙏

inşallah gerek kalmaz kuzum inşallah 🙏 tüplere nasıl detaylı basılıyor kuzum?

bir dahaki ay inşallah pozitif olacak kuzum testin ❤️
Laparoskopi oldum canim. Tüpten suphelendirler. Çok şükür ikisinde de geçiş vardı

Kızlar aranızda pcos olup gebe kalanlar var mı bana umut olur musunuz 🥲 2 yıldır evliyim 1 yıldır korunmuyorum gebelik olmadı pcos oldugumu 3 hafta önce öğrendim 😔
Ben varım canım bu ay aldım güzel haberi.Adet düzensizliğin ve fazla kilon varsa önce onu çöz.Benim adet döngüm 50leri geçiyordu spor sağlıklı yiceklerle normale döndürdüm 2. ayı kaldım darısı başına

X