2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kankiler bu hafta misafirlerim var hepsini okuyamıyorum beni etiketleyin önemli bir şeyde 😍 Mervenur277 Mervenur277 monimoni monimoni sonuçlarınızdan hayırlı haberleri bekliyorum 😍 Tikabasa Tikabasa Niqu Niqu İnşAllah bebişlerinden güzel haberler alırsınız bugün canlarım 😘 birazdan bende kaçak göçek doktora gidicem dualarınızı bekliyorum 🤲🏻🥰
Tabi bebeğim seni etiketleme den olur mu hep etiketlerim 😂😘

kızlar bugün yumurtlama üzerinden gecen 4.gün biliyorum belirti aramak için cok erken ama ben normalde her sabah dişlerimi fırcalarken az bişey mutlaka kanardı dişim ama 3 gündür hiç kanamadı vitaminden dolayı diyecem ama daha öncede kullandım bu hamilelikle ilgili olabilir mi bu konuda bilgisi olan yazabilir mi

Kankiler bu hafta misafirlerim var hepsini okuyamıyorum beni etiketleyin önemli bir şeyde 😍 Mervenur277 Mervenur277 monimoni monimoni sonuçlarınızdan hayırlı haberleri bekliyorum 😍 Tikabasa Tikabasa Niqu Niqu İnşAllah bebişlerinden güzel haberler alırsınız bugün canlarım 😘 birazdan bende kaçak göçek doktora gidicem dualarınızı bekliyorum 🤲🏻🥰
güzel sonuclarla dön canım bence senin yumoşta büyümüştür ve catlamak üzeredir misafirlerin yatılı degildir umarım 😅🥰

Haber vericem kuzum.Dualarım seninle🙌🏻🙌🏻🥰

kızlar bugün yumurtlama üzerinden gecen 4.gün biliyorum belirti aramak için cok erken ama ben normalde her sabah dişlerimi fırcalarken az bişey mutlaka kanardı dişim ama 3 gündür hiç kanamadı vitaminden dolayı diyecem ama daha öncede kullandım bu hamilelikle ilgili olabilir mi bu konuda bilgisi olan yazabilir mi
Bebişim yumoşlarımız en erken 5 gün sonra rahme ulaşıyo bazen 6 günü bulabiliyormuş. Yani belirtiler 6. günden sonra başlıyor aslında.

Ben de diyorum melisam niye çok aktif değil 😂

Gunaydin kizlar 🌸 benim bir belirtim yok sadece asiri uyku . Bazen gunlerim ilerleyebiliyor diye bekledim bu gun test yaptim ama bana bozuk gibi geldi once T sonra C koyulasmaz mi benim C koyulasti T silik 🧐

X