2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kuzucum senin bata daha var ama daha dur bakalim. Ben hala umutluyum senden🥰

Kuzum valla karın ağrım başladı dün ve bugün normalde gecmisti alt karın ağrım regl olacakmisim gibi. Eski düzen yumurtladim bu ay bakalım hayırlısı sekerimmmm vardır bir hayır Elbet sağlıkla olsun. 🥰🧿💜 Sen nasilsin seni görmeyince buralarda üzülüyorum daha sık gel 🤣

tesekkür ederim canım ama daha emin olamıyorum panigim o yüzden, mayısta hsg cekildim tüplerim kapalı cıkmıstı ilacla acıldı, ilk iki ay olmadı sonra bu ay ekstra süt maydanoz buharına oturdum iki gün
Hayırlısıyla gelsin bebişin canım, inşallah bebişinin seninledir. Ben de bu hafta hsg çektireceğim. Güzel haberler alalım inşallah

Kuzum valla karın ağrım başladı dün ve bugün normalde gecmisti alt karın ağrım regl olacakmisim gibi. Eski düzen yumurtladim bu ay bakalım hayırlısı sekerimmmm vardır bir hayır Elbet sağlıkla olsun. 🥰🧿💜 Sen nasilsin seni görmeyince buralarda üzülüyorum daha sık gel 🤣
Hayirlisi canimcim evet aslolan saglik😊 ben de iyiyim iste calismaca kosturmaca devam ediyor. Sıklıkla bakmaya calisiyorum ama muhabbet cok hizli akiyor 🤣🤣 yetisemiyorum hepsine. Bazen okuyorum sadece. Bazen de sondan dahil oldugum bir kac taneye yaziyorum😄

A Afratafrac canım sen test yapmadın mı?
Ya benim meğer bugün daha 9. günmüş. Pikin devam ettiği gün de pikten sayılıyomuş o gün test silik çıksa da. Bilmiyordum bunu. Ben de yapmim beklim 10. gün yarını diye düşündüm ama canım test çekti şu an. Yaparım herhalde eşim işe gittikten sonra 😂😂

X