2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

B Buffalosos Bebişim sen ilk kaçıncı gün silik çizgi görmüştün hatırlıyor musun? testlerin duruyorsa paylaşabilir misin rica etsem? 9. ve 10. gün test yapmış mıydın bir de?

Takvime göre adetime 10 gün kaldı ama 28 günlük periyotta olursam 8 gün kaldı. Hissettiğim farklı hiçbir şey yok kızlar 😏 Takvim bu günleri olası yerleşme günü olarak gösteriyor ama içimde öyle bir his yok. Zaten yumurtlama günü ve sonrasını da değerlendiremediğimiz için, sadece öncesini değerlendirdiğimiz için hiç umudum yok bu ay 😏 Sizde durumlar ne benzer bat bekleyenler ne durumda şu an?

Kızlar nasılsınız nasıl gidiyor benim 7 gün var ama şu beklemek yoruyor insanı başka meşgul olacak şeyler lazım 😂 bide en erken test ne zaman yapmalıyım sabırsızım birazcık😂😂😂

B Buffalosos Bebişim sen ilk kaçıncı gün silik çizgi görmüştün hatırlıyor musun? testlerin duruyorsa paylaşabilir misin rica etsem? 9. ve 10. gün test yapmış mıydın bir de?
10-11-12. Günler böyleydi bir kaç saat bekleyince hafif daha belirgin oldu 12. Günde canım bende

Eklentiler

• DA921E51-5239-4864-B22D-58FE8BB93D88.jpeg
    DA921E51-5239-4864-B22D-58FE8BB93D88.jpeg
    63 KB · Görüntüleme: 77
  • 679C3BDA-B9F5-4A62-A09F-F32A4DC56B68.jpeg
    679C3BDA-B9F5-4A62-A09F-F32A4DC56B68.jpeg
    47 KB · Görüntüleme: 76
  • 640340EF-8648-4079-B9CC-97DE05912CEF.jpeg
    640340EF-8648-4079-B9CC-97DE05912CEF.jpeg
    167,2 KB · Görüntüleme: 73
10-11-12. Günler böyleydi bir kaç saat bekleyince hafif daha belirgin oldu 12. Günde canım bende
Aaaa çok makbule geçti bebişim ya, çok sağol. Demekkki kişiden kişiye değşiyor Beta salımı. Neredeyse yok gibi 10 ve 11 de. Neyse ben de beklim garanti olsun 11. güne kadar. 💕

Aaaa çok makbule geçti bebişim ya, çok sağol. Demekkki kişiden kişiye değşiyor Beta salımı. Neredeyse yok gibi 10 ve 11 de. Neyse ben de beklim garanti olsun 11. güne kadar. 💕
14-15 de gölge çıkan çok kişi vardı kuzum tamamen döllenmeyle alakalı 🙏🏻 sağlıkla cift çizgi çıksın da varsın geç günler olsun 🤗🙏🏻🙏🏻

Demekki en erken 11. günden önce başlamamak lazım çok test yapmaya. Hatta bat ı beklemek daha iyi tabi 😂
Doktorlara göre bat’ı da 1 hafta geçmeli. Ben sağlık ocağına kan vermeye gittim daha bat’a 4-5 gün vardı (benim döngü uzun 34 35 oluyordu)
Bir arkadaş uyardı söyleme bat olmadığını dedi doktor sordu direkt soru şu “adetin kaç gün gecikti?” Dhjdjd gecikmedi diyemedim bir hafta kadar gecikti dedim aaa tamam o zaman hemen bakalım dedi 😅 desem ki ooo var daha gecikmeyi bekle diyecekmiş meğer

Doktorlara göre bat’ı da 1 hafta geçmeli. Ben sağlık ocağına kan vermeye gittim daha bat’a 4-5 gün vardı (benim döngü uzun 34 35 oluyordu)
Bir arkadaş uyardı söyleme bat olmadığını dedi doktor sordu direkt soru şu “adetin kaç gün gecikti?” Dhjdjd gecikmedi diyemedim bir hafta kadar gecikti dedim aaa tamam o zaman hemen bakalım dedi 😅 desem ki ooo var daha gecikmeyi bekle diyecekmiş meğer
Neyse bakalım hayırlısı. Testte çıkma zamanı iyice netleşti senin testlerini gördükten sonra aklımda. Senin nasıl gidiyor bebişim, iyisindir inşallah 🥰🙏

Neyse bakalım hayırlısı. Testte çıkma zamanı iyice netleşti senin testlerini gördükten sonra aklımda. Senin nasıl gidiyor bebişim, iyisindir inşallah 🥰🙏
Açıkçası hamile kalmaya çalışma evresi harika zamanlardı.. pek iyi değilim hormonlardan 🥹 mide sorunları, tat tuz yok, psikolojikman çökme devamlı ağlama durumları..
Şükür tabi ki bebiş için ama doğruyu söylemek gerekirse bana biraz ağır geldi hamilelik durumu.. ilk kaybımı yaşadığım gebelik rahattı bu biraz zorluyor his olarak.. 🙏🏻 inşallah sizler su gibi geçirirsiniz rahatça 🙏🏻🙏🏻

X