2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Komple her yazanı okudum 😂😂 işte azim 🤌🏻 aynurland aynurland kan verdim demişsin canım sonucunu ben mi atladım okumayı nasıl sonuç 😌 A Afratafrac herkesi influence etmişsin beni de et kuzum 😂😂 Perlitik Perlitik kuzum doktora bu sefer kime gidiyorsun? Ben bu sefer fakülteyi deniyorum demiştim sana zaten medikal e gitmedim. Bir de kızlar kimyasal gebelik olması hamile kalınabileceğini gösteriyormuş ya bi kere geçirdim rahim filmi gerekli mi yine de ne düşünüyorsunuz bu konuda?

Komple her yazanı okudum 😂😂 işte azim 🤌🏻 aynurland aynurland kan verdim demişsin canım sonucunu ben mi atladım okumayı nasıl sonuç 😌 A Afratafrac herkesi influence etmişsin beni de et kuzum 😂😂 Perlitik Perlitik kuzum doktora bu sefer kime gidiyorsun? Ben bu sefer fakülteyi deniyorum demiştim sana zaten medikal e gitmedim. Bir de kızlar kimyasal gebelik olması hamile kalınabileceğini gösteriyormuş ya bi kere geçirdim rahim filmi gerekli mi yine de ne düşünüyorsunuz bu konuda?
Aynen bebişim kimyasalsa gebelik olabiliyor demek. Ama belki bir tüpün açık bir tüpün tıkalı da olabilir.
Bu arada tebrikler, tüm yazıları okuduğun için:KK9:

Kızlar Günaydın 🥰 Hepimizin gönlünden geçenlerin olduğu bir gün olsun 🥰dün buraya HCG testimi atmıştım bir çok kişi olumlu yorumladı eşim bile soruyor ne yazdılar var mıymış diye biz inanamadik hala da sevinemedim erken diye uzun zamandır bekleyince böyle oluyormuş burda yorum yapan en azından insalara moral veren güzel şeyler söyleyip Umut ettiren herkese teşekkür ederim 💐 son üç gündür yaptığım testleri koydum en sonuncusu bu sabahki koyulaşma var mı ne diyorsunuz kan vermedim henüz reglime iki gün kaldı 🙂
Bebiş el sallıyor annesi kan ver artık bence sağlıcakla gelsin inşallah

Kuzum nisan ayında kurtaj kontrolümu oldum sadece sonra bir daha kadın doğuma gitmedim. Kürtajı medicanada oldum.2 aydır kendi kendime deniyorum vitamin vb ezbere önceki verdiklerini alıyorum 😅 ağustos sonu 2 hafta egeye tatile gideceğiz eşimle eşimle konuştuk Eylül ayına kadar kendi kendimize deneyelim gebelik oluşursa riske atmayız tatile gitmeyiz olmazsa da güzel bir tatil yaparız dönüşte de hemen doktora gideriz dedik.

Günaydın bebişim. Ben de yaptım biraz önce bekliyorum. Ama bişi çıkmıcak herhalde. Dün biraz baktım, hamile olanların çoğunda döllenmeden 9 gün sonra göstermiş kendini. Buradaki tek teorim döllenme 1-2 gün geç olduysa diye var.Salı gününe kadar bişi çıkmazsa zaten nettir. Öyle regle kaç gün olduğu falan önemli değil, isterse 10 gün olsun. Döllenmeden bu yana kaç gün geçti bu önemli çünkü.

Aynen bence de yumurtlama ve döllenme sonrası önemli. Kuzum hayırlısı olsun inşallah 🙏💜

Kuzum nisan ayında kurtaj kontrolümu oldum sadece sonra bir daha kadın doğuma gitmedim. Kürtajı medicanada oldum.2 aydır kendi kendime deniyorum vitamin vb ezbere önceki verdiklerini alıyorum 😅 ağustos sonu 2 hafta egeye tatile gideceğiz eşimle eşimle konuştuk Eylül ayına kadar kendi kendimize deneyelim gebelik oluşursa riske atmayız tatile gitmeyiz olmazsa da güzel bir tatil yaparız dönüşte de hemen doktora gideriz dedik.
İnşallah tatil bebesiyle dönersiniz kuzum 😍

X