2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Günaydın kuzular 🌺 şimdi ben hala baştan grubu okuyorum son 50 sayfam 😂😂😂 rahim filmi olayı hakkında bana da bilgi verir misiniz? Ben tüm tahlillerimi yaptırdım sorun yok. Eşim de sperm testi verdi sorun yok bir tek rahim filmi çektirmedim ve çok korkuyorum çünkü fnd_50 fnd_50 kötü olmuştu hatırlıyorum ki. Bana detaylı anlatabilecek olan var mı 🙈
Günaydın kuzular 🌺 şimdi ben hala baştan grubu okuyorum son 50 sayfam 😂😂😂 rahim filmi olayı hakkında bana da bilgi verir misiniz? Ben tüm tahlillerimi yaptırdım sorun yok. Eşim de sperm testi verdi sorun yok bir tek rahim filmi çektirmedim ve çok korkuyorum çünkü fnd_50 fnd_50 kötü olmuştu hatırlıyorum ki. Bana detaylı anlatabilecek olan var mı 🙈
Canım hiç korkma. Evet doğru hatırlıyorsun o an çok kötü oldum ama o anlık sıkabiliyorsun dişini. Ben bu yüzden anestezi almak istemedim ama eğer diyorsan ki ben çok telaş yaparım rahat olamam o zaman anestezi alırsın ama bana şimdi sorsan o anki acıya rağmen yine yapsam yine anestezi almadan çektirirdim. Çünkü birkaç dakikalık bir işlem. İnşallah her şey gönlünce olur🩷

Eklentiler

• 91AF3728-1195-48EF-815F-76030CF0B52F.png
    91AF3728-1195-48EF-815F-76030CF0B52F.png
    215,8 KB · Görüntüleme: 52
melisaa93 melisaa93 canım nasıl gidiyor inofolic kullanımı. Ben adetin 7. Günü başladım 4. Yü içmiş oldum bugün.adetin 10. Gündeyim yani. Bugün kasıklarımda bir farklılık hissettim. Sende bir şeyler oluyor mu

Ben henüz adet olmadım canım. Ovulasyona devam :)

Ateş olayını çok bilmiyorum açıkçası. Düşünce yumurtlanıyo diyo biliyorum hep. Yanlış biliyor olabilirim. Ateş takibi 1 ay denemiştim.
Ateşin en düşük olduğu yer ile birden yükselişe geçtiği o aralık işte çatlamanın olduğunu gösteriyor. En düşük ateşten sonra ilk üç ateşin yüksek olursa en düşük ateşe çizgiyi çeker tablon ve orada yumurtlama olduğunu anlarsın canım. Ateş konusunda iyi sayılırım Yardımcı olmaya çalışırım bu konuda Merve3553 Merve3553

X