2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Amin canım..içim içim kıpır kıpır korku heyacan hepsi var bende.Sende güzel haberle gel canım🥰
Aynı duygular bendede var birde şeker olunca korku daha çok hem diyetteyim hem insülin kullanıyorum dr 3 hafta daha dişini sık dedi ama bakalım herşeyin hayırlısı

Aynı duygular bendede var birde şeker olunca korku daha çok hem diyetteyim hem insülin kullanıyorum dr 3 hafta daha dişini sık dedi ama bakalım herşeyin hayırlısı
Aynen öyle bendede göbekten iğnem var resmen mor mor olmuş yakıyor beni..fitil umrumda diğil ama iğne🥴yeterki gelişsin diyorum her şeye dayanırım🙌🏻🥹

Belki yarın da pik devam edebilir belli olmaz. Zaten pik olması yumurtlayacaksın demek. Yumurtladıktan sonra ovulasyon testin silikleşecek buna aynı zamanda yumurta çatlaması da deniyor. Yumurta çatladıktan sonra 12 ila 24 saat arası yaşayabiliyor.Yani Pazartesi eve girdiği gibi sen üstünü çıkartmış hazır bekliyor ol 😂
Ben takibe devam edeyim o halde umarım yarın da devam eder bu pik. Silikleşmesine kadar takip etmek lazım o zaman. Bunu bilmem iyi oldu canım çok teşekkür ediyorum. 🌼

Gözümde canlandı da pazartesi hiç romantik değil ya hu. 😂😂

Benim bat 19 canim
Ama idrar yolu enfeksiyonu oldum antibiyotik kullandım önemli günleri değerlendiremedik :KK43:

Aynen öyle bendede göbekten iğnem var resmen mor mor olmuş yakıyor beni..fitil umrumda diğil ama iğne🥴yeterki gelişsin diyorum her şeye dayanırım🙌🏻🥹
İnşallah herseyi sağ salim atlatırız da sağlıcakla kucaklarınıza alırız rabbim olmayan herkese nasip etsin inşallah her kes tatsın bu duyguyu 17 yıl sonra olunda daha çok korku oluyor bende acaba kalbi hala atıyormu acaba iyi mi diye hep aklımda

İnşallah herseyi sağ salim atlatırız da sağlıcakla kucaklarınıza alırız rabbim olmayan herkese nasip etsin inşallah her kes tatsın bu duyguyu 17 yıl sonra olunda daha çok korku oluyor bende acaba kalbi hala atıyormu acaba iyi mi diye hep aklımda
Amin Allah🙌🏻ilk çocukmu sende?bende ilk olucak İn şa Allah🙌🏻🥹ben bazen diyorum Allah nasip ederse 9 ay öyle olucam

Benimde bişey yok daha 4 gun var belim çok ağrıyo göğüslerim uci sızlar gibi oluyor ara sira kasik agrisida oluyor dun test yaptim negatifti

bence regl olurum büyük ihtimal

Ay kızlar bide ben gittim dün kirpik yaptırdım kendimi şaşı hissediyorum acayip ağırlık yaptı ama çok güzel duruyor be 😀

Maşallah çok güzel olmuş, gözlerin de çok güzelmiş🧿🧿🧿iyi yapmışsın.

Ne süslü kızlarımız var ya ben de bugün Cennet mahallesi Pembe gibi başımda yazma migrenle savaşıyorum🤣

Hareket lerini hissetme zamanlarına bi gelsrk inşallah bukadar korkumuz olmaz sanırım gerçi ozamanda bugün hareket etmedi yada az hareket etti derdi olur kesin 😄
Aynen öyle olucak hepsi çok araştırma yaptığımızdan öyle..çok okuyoruz🤦🏻‍♀️ belkide 1 sene içinde hamile kalsaydık bu kadar heyacan olmazdı eminim buna☺️

Daha yumurtlamadım bile 😂 İnşAllah bu testler bitmeden hamile olduğumu öğrenirim 😍🤲🏻

Amin canim insallah 🙏
Benim de samsuna varmis ama firma olarak ctesi çalışmadığımizi biliyor kargo şirketi pazartesi dağıtıma cikarir. Canım sktlerine baktın mı birde kutu üstünde birsey yazmıyor değil mi içinde ne olduğu belli değil?

Aktarcıyım deyince sormadan edemedim sperm hız ve morfoloji için ne önerirsiniz?
Oğlumdan önce bi aktara gitmiştik bir sürü karışım yapmıstı arı sütü filan vermişti
Sabah aksam keçiboynuzu pekmezi veriyorum pregnecare diye bi takviye aldım içinde yoksa folik asitte veririm inşallah zencefili deneyeceğim tesekkur ederim 🥰
Esimin sayisi dusuktu proxeed le baya yukseldi harekete iyi geliyor diye biliyorum

Amin canim insallah 🙏
Benim de samsuna varmis ama firma olarak ctesi çalışmadığımizi biliyor kargo şirketi pazartesi dağıtıma cikarir. Canım sktlerine baktın mı birde kutu üstünde birsey yazmıyor değil mi içinde ne olduğu belli değil?
Bakmadım canım ya eve geldiği için hiç dikkat etmedim kargo paketi üzerinde ne yazdığına.çöpe attım gitti bile çöpler. Sktde bakmadım sadece içindeki paketler doğru mu diye kontrol ettim doğruydu ☺️ Evde olmayacağız pazar akşam bakabilirim gidince

Bakmadım canım ya eve geldiği için hiç dikkat etmedim kargo paketi üzerinde ne yazdığına.çöpe attım gitti bile çöpler. Sktde bakmadım sadece içindeki paketler doğru mu diye kontrol ettim doğruydu ☺️ Evde olmayacağız pazar akşam bakabilirim gidince

Tamamdır kuşum bitmeden güzel haberler al inşallah 💜🥰

X