2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kıbrıstan Antalya’ya kadar koşabilseydim keşke. Gerçi yüzülür de am konumuz bu değil. Eşim Antalya’da pazartesi burada olacak 😢
Belki yarın da pik devam edebilir belli olmaz. Zaten pik olması yumurtlayacaksın demek. Yumurtladıktan sonra ovulasyon testin silikleşecek buna aynı zamanda yumurta çatlaması da deniyor. Yumurta çatladıktan sonra 12 ila 24 saat arası yaşayabiliyor.Yani Pazartesi eve girdiği gibi sen üstünü çıkartmış hazır bekliyor ol 😂

İçindeki düz canım bak yapışmışsan göstereyim
Bunda gayet gebelik var canım bak benim üsttekilerde artımed ve hep silik çıktı gözle zor gözüküyordu en alttaki 2 sini ve erken gebelik testini aynı günde yaptım onlar daha belirgindi

Eklentiler

• IMG_20230620_005920.jpg
    IMG_20230620_005920.jpg
    71,3 KB · Görüntüleme: 52
Kızlar amma yazmışsınız, bir dışarı çıkıp geldim , daha okucam 😂

Benim göğüslerdeki hassasiyet yine başladı. Kasığıma da akşam ağrı girdi, baya ağrıyor karnımın alt tarafı. Bir de rahim içim acıyor sanki bugün ilk kez. @Perlitik @monimoni sizlerde var mı bişi?
Rahmin tam ortasındaki baskı ve ağrı bebişten oluyor canım benimde ilk kez bu ay öyleydi hatta yürürken bile acı oluyordu sanki orda yumruk gibi bi taş varda düşecek miş gibi oluyordu hatta ilişkide bile tam ortada acı hissi oluyordu oysa bebişten miş şimdi yok o acı zamanla geçti inşallah bebiş geliyordur seninde

X