2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar😃
Aranıza katıldım biraz da kendimden bahsetmek istiyorum.
Nerdeyse 3 senelik evliyim .
Ben oldum olası istiyorum bebiş sahibi olmayı .
Evliliğimizin ilk 6 ayı öyle ara sıra kaçırmıştı eşim ama olmadı ben sonra araştırdım Ovulasyon testine başladım . Baktım yumurtlama görüyorum doktora gideyim dedim doktora eşimle beraber gittik nedense doktora gitmeye başladığım da içime bi kuşku düştü 4-5 farklı doktora göründüm 1,5 sene boyunca bir türlü emin olamadım içim rahat etmedi en son çalışırken yıllık izne çıktım o zaman evliliğimi 2.yılını geçmişti . Devlete gideyim bide dedim kendi kendime ve gittim . Doktor hsg çekindiniz mi diye sorduğu zaman hayır deyince şok oldu hemen kan tahlili muayene yaptı ardından adet bitiminde hsg çekildi . Hsg çeken radyoloji uzmanı işleme başladığını söylemedi o an geldi yanıma canım senin iki tüpün de tıkalı görünüyor eğer dişini sıkarsan ilaç ile açmaya çalışalım olmazsa ameliyat olman gerekir dedi bende ameliyatı duyunca korkmuştum . Dişimi sıkarım dedim canım çıktı tabi 🥲 kıl kadar açılmalar olmuştu doktora gittiğim de doktor senin tüplerin tıkalı olamaz olsa ilaçla açılmazdı falan filan git 6 ay sonra gel dedi tabi ben mutluyum ama içimdeki sıkıntı hala geçmemişti . 4 ay sonra randevu bakmaya başladım doktoru bir türlü bulamadım bi ara baktım ismiyle arattım doktor artık hizmet vermemektedir yazısını gördüm ben şok . Randevu alabileceğim iki doktor vardı rastgele aldım ve gittim . Doktora geçmişi anlattım önce muayene oldum sonra rahim filmini inceledi ve senin bu şekilde hamile kalman imkansız ameliyat öneriyorum dedi laparoskopi olmalısın dedi başımdan aşağı kaynar sular döküldü hem ameliyatı duyunca korktum hemde giden 6 ay….. Kabul ettim . Aynı ayın sonuna sıkıştırdı doktor beni çok zaman kaybetmiş zaten diyerek … Ameliyat oldum Nisan da üzerine 2 adet gördüm bende mucizemi bekliyorum 🥹🐣
Uzun ve yorucu bir süreç yaşamışın canım İnşAllah yakında sağlıkla bebeğine kavuşursun 😍🤲🏻

Ay kesinlikle. Hepimiz umutlu enerjik olalım.olumsuzluklar yaşasakta umutlu olalım. ☺️😍
İşte aradığım topik ruhu. topikteki tüm kızlarım aynı şeyi istiyorum sizlerden de. Biz hamile kalsak da kalamasak da hayat öyle bir akıp gidiyor ki bu günler gelmeyecek geri. Biraz kafanızı dağıtın çıkın dolaşın. Asla çocuğun olamaz denilenleri gördük doğal yolla süpriz şekilde hamile kaldılar.

Biz ne yaparsak yapalım "Ol" denmedikçe bizim için olmaz. Her şeyin vakti ve zamanı var. Gecikiyorsa da güzelleşiyordur.

Artık müdahale edemediğiniz şeylere üzülmek yok. 😎

İşte aradığım topik ruhu. topikteki tüm kızlarım aynı şeyi istiyorum sizlerden de. Biz hamile kalsak da kalamasak da hayat öyle bir akıp gidiyor ki bu günler gelmeyecek geri. Biraz kafanızı dağıtın çıkın dolaşın. Asla çocuğun olamaz denilenleri gördük doğal yolla süpriz şekilde hamile kaldılar.

Biz ne yaparsak yapalım "Ol" denmedikçe bizim için olmaz. Her şeyin vakti ve zamanı var. Gecikiyorsa da güzelleşiyordur.

Artık müdahale edemediğiniz şeylere üzülmek yok. 😎

Harikasın canım😍
Herşeyin bir zamanı var bende ona inanıyorum.
Olmasında hayır aradığımız gibi olmamasında da hayır aramayı bilmeli insan. Bilemeyiz ki bizim için neyin daha iyi olacağını. Belki Allah bizi daha farklı mükafatlandıracak🙏

Harikasın canım😍
Herşeyin bir zamanı var bende ona inanıyorum.
Olmasında hayır aradığımız gibi olmamasında da hayır aramayı bilmeli insan. Bilemeyiz ki bizim için neyin daha iyi olacağını. Belki Allah bizi daha farklı mükafatlandıracak🙏
İşte bu 🤩

X