2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Canım tek kalınca onlarla eşim diyor bana vallahi hakkini ödeyemem kendini ezdirme konuş laf söyle cevap ver. Ben 6 senelik evliyim 9 ay da Nişanlilik neredeyse 7 senedir iclerindeyim asla cevap vermedim. Yakin arkadaşımda kızıyor bana ama diyorum ki aha görüyorsun eşim görüyor onları da beni de laf söylüyor onlara. Kv ile aynı yerdeyiz min 2 ay da 1 gideriz 2 saat görüşürüz onda da hafta içi iş çıkışı gideriz genelde. O laf söylemese görmese çıldırırım ama o içimi rahatlatıyor bende zaten çok sık görüşmediğimiz için kavgalı olmak istemiyorum

Eşinin görüyor olması güzel yoksa insan çıldırır

Aynen canım ondan sakin durabiliyorum
Anlıyorum seni,. Sen de öyle olsan belki de eşin okadar karşı tarafa laf söylemeyecekti, bende de bana kötü davranan yok pek ama süper de değiliz yani.. ben onlarla iyiysem eşim onlara sinir olunca bana anlatıyor eleştiriyor mesela, aksi halde sessiz kalır

Önemli olan onlarla iyi olmamız gerisi pıssss Allah iyilerle karşılaştırsın canım herkesi

Off aptal şey bu görümcen

Anladım canım iyi ki aynı şehirde değilsiniz O kadın seni resmen rakip olarak görüyor seni ezmeye çalışmaktan haz duyuyor. Eşinin müsade etmemesine çok seviniyorum

Kızlar ya ben testi koyulaştırınca gölge gördüm sanki gönül gözüm mü açık , effectinize ben iyi yapamıyorum ihtiyacım vaaar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…