2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

E nabızda çıkıyor ne zaman gittiğiniz hatta aynı doktora gideceksen direkt görüyor sistemde
Baktım baktım Ağrı için Dr a gitmiştik. Küçük bi kistim varmış. İlaç verdi dr. Niyetimizi söyledik Bu ay korunun dedi. Geçti mi bakalım diye adet günü çağırmıştı. Kisti gitmiş görünce tahlil falan yapmadı. 17 martta gitmişiz adetken işte bizi o zaman serbest bırakmış

Kızlar bakın ne buldum evi toplarken önceki gebeligimde kalan test gordukce icim sizliyor simdi bebegim 3 aylik olicakti hep o üzüntü o acı içimde kalıcak allahım kimselerin başına getirmesin çok zor çok yıpratıcı rabbim anne olmak istiyenlerin kucağını boş bırakmasın o kadar sevinçten mutluktan sorna kalan tek sey bitmeyen aci goz yasi ve ve geride biraktigi tek sey bu test

İnşallah tez zamanda sağlıkla kucağına alıp büyüteceğin bebeğin olur

Bende ne kadar bakmıyorsam adama ne zaman böyle şeyler koysam sinsi sinsi bakıp gülüyor niyetim olsada olmasada
Hahaha geçen çok hastayım ateşim var dedi gerçekten de ateşi 37.5 falandı, kek yapmıştım 2 dilim koydum bı anda ateşi düştü adamın ne kadar bakmiyorsam artık bı kekle iyileşti

çubuk olanıda şimdi yaptım

Eklentiler

• image.jpg
    81,6 KB · Görüntüleme: 74
  • image.jpg
    89 KB · Görüntüleme: 75
  • image.jpg
    72,1 KB · Görüntüleme: 77
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…